Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Vectra']czy to Ty masz menopauzę ? bo gdzieś na dogo wyczytałam :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]wiesz ... każdego to kiedyś czeka , a jak ktoś niedouczony to i próbuje zaszpanować terminami medycznymi o których bladego pojęcia nie ma :evil_lol: ...ale nie przejmuj się ja mam menopauzę ty jesteś rozmnażaczka i wredny mod więc uzupełniamy się nawzajem :grins: a jak ktoś ma komplexy i czuje się niedowartościowany we własnym domu to peszek :grins: jego małpy jego cyrk :lol: [/B][/COLOR]

[quote name='fioneczka']heh może nawet ze dwie bo od przybytku głowa nie boli :megagrin:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]trzy , bo i Grażynka też została zakwalifikowana do tego zdarzenia :lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Ale elegant,no i mój imiennik ;) więc Na pewno będzie mądrym chłopakiem ;):D[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]to ty masz na imię Adrianna ??
Moja siostra chciała koniecznie dać córce na imię Adrianna , Adusia ...ale ze ich znajoma wyprzedziła ją o kilka dni i to imię dała to małej niestety trafiło się Agnieszka :roll: aby móc zdrabniać Agusia ...i My i moi rodzice byliśmy załamani tym wyborem , bo z tym imieniem mamy nieprzyjemne wspomnienia ... no ale cóż dała i Aga cierpi już od 13 lat i imienia swojego nie lubi , więc wołamy ją Jagódka :) .Aż szkoda że zaraz po urodzeniu siostra nie wpadła na ten pomysł i jej Jagoda nie dała na imię .[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hej Hej
Ciesze się że wszystko jest okej :D
Ty nie mów że Sabinka miligramowa dziewuszka, tylko Ozzulkowi tego i owego wcale nie brakuje :P[/QUOTE]
Bo my z Alą uważamy,że duże jest piękne.
[quote name='tatankas']Ale elegant,no i mój imiennik ;) więc Na pewno będzie mądrym chłopakiem ;):D[/QUOTE]
dziękuję i jeszcze oby odziedziczył po babci miłość do zwierząt a szczególnie psów.Moja wnusia to chciała sie w przedszkolu pochwalić i zawsze mówiła ,że babcia ma psa rasy pit bull -amstaff.

[quote name='fioneczka']Młodszy też Adrian ... znaczy Adi ;)
miała być córa Olka ... szczęście że jest Adi :evil_lol:

Olka ... Olunia wołałam na Fionusię ... Niunia wiedziała że to do niej :p[/QUOTE]
a na drugie ma po dziadziu Adam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]to ty masz na imię Adrianna ??
Moja siostra chciała koniecznie dać córce na imię Adrianna , Adusia ...ale ze ich znajoma wyprzedziła ją o kilka dni i to imię dała to małej niestety trafiło się Agnieszka :roll: aby móc zdrabniać Agusia ...i My i moi rodzice byliśmy załamani tym wyborem , bo z tym imieniem mamy nieprzyjemne wspomnienia ... no ale cóż dała i Aga cierpi już od 13 lat i imienia swojego nie lubi , więc wołamy ją Jagódka :) .Aż szkoda że zaraz po urodzeniu siostra nie wpadła na ten pomysł i jej Jagoda nie dała na imię .[/B][/COLOR][/QUOTE]

No Adrianna,a co lepsze z wiadomości to mam siostrę bliźniaczkę Agnieszkę :D:D:D Ja tam swoje imię lubię,bo nie jest takie częste,a wołają na mnie najczęściej po prostu Ada-to nie wypada,ale ja zawsze twierdzę,że mi to wszystko wypada:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hej Hej
Ciesze się że wszystko jest okej :D
Ty nie mów że Sabinka miligramowa dziewuszka, tylko Ozzulkowi tego i owego wcale nie brakuje :P[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
oj tam oj tam ...nie znasz się :grins:
a duże jest piękne :loveu:[/B][/COLOR]:lol:

[quote name='baster i lusi']Bo my z Alą uważamy,że duże jest piękne.

[COLOR=navy][B]oj tak , dokładnie :)[/B][/COLOR]

dziękuję i jeszcze oby odziedziczył po babci miłość do zwierząt a szczególnie psów.Moja wnusia to chciała sie w przedszkolu pochwalić i zawsze mówiła ,że babcia ma psa rasy pit bull -amstaff.


[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]Mój Kuba po moich rodzicach i po nas odziedziczył podejście do świata Braci Mniejszych .. [/B][/COLOR]

[quote name='fioneczka']Młodszy też Adrian ... znaczy Adi ;)
miała być córa Olka ... szczęście że jest Adi :evil_lol:

Olka ... Olunia wołałam na Fionusię ... Niunia wiedziała że to do niej :p[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]bo One zawsze wiedzą ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']No Adrianna,a co lepsze z wiadomości to mam siostrę bliźniaczkę Agnieszkę :D:D:D Ja tam swoje imię lubię,bo nie jest takie częste,a wołają na mnie najczęściej po prostu Ada-to nie wypada,ale ja zawsze twierdzę,że mi to wszystko wypada:diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]:lol: i siostra z imienia zadowolona ?? bo mówię ci nasza Aga jak już zaczęła się interesować nazewnictwem ludzi ;) to stwierdziła że ma GŁUPIE imię :lol: i nazwała się Jagódką :lol: i tak zostało
Przez przeszło 20 lat pracy w przedszkolu miałam tylko jedną Adę ...o ..i nawet 1 fajną Agnieszkę wsród wielu .[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']ciocia jak tam pierozki z grzybkami czy tez rogaliki (juz nie pamietam :hmmmm: )[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
jeszcze nic nie robiłam , siedze zakopana w papierzyska i końca nie widzę :( ...na dodatek mama jutro ma koronografię:shake:..... i dziś to już wogole nie powinnam niczego już robić bo co chwilkę coś spieprzę :oops: a miałam dziennik wypisać żeby już było na bieżąco ....bo teraz arkusze obserwacji , diagnozy , plany pracy z dzieckiem z PP i doba będzie za krótka , ale jak będę robić to na bank dam znaka :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]:lol: i siostra z imienia zadowolona ?? bo mówię ci nasza Aga jak już zaczęła się interesować nazewnictwem ludzi ;) to stwierdziła że ma GŁUPIE imię :lol: i nazwała się Jagódką :lol: i tak zostało
Przez przeszło 20 lat pracy w przedszkolu miałam tylko jedną Adę .[/B][/COLOR][/QUOTE]

A jakoś nie narzekała na imię,choć synkowi dała nietypowe-Roland ;)
Zresztą druga siostra ma Kordiana
Moje córy zaś :Karina,Eliza i Amelia,z ostatnią mi nie wyszło-chciałam nietypowe,a się okazało,że teraz Amelii jak po deszczu grzybków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']A jakoś nie narzekała na imię,choć synkowi dała nietypowe-Roland ;)
Zresztą druga siostra ma Kordiana
Moje córy zaś :Karina,Eliza i Amelia,z ostatnią mi nie wyszło-chciałam nietypowe,a się okazało,że teraz Amelii jak po deszczu grzybków :)[/QUOTE]

namnożyły się Amelki to prawda ... nawet mam takowa panienkę w grupie
Ja jestem zadowolona ze swego imienia , siostra również (Ewa) mama wzięła to ekonomicznie ...wołała Ala , Ewa ...krótko i na temat :lol:

Co do lubienie i nielubienia imion ...często tak jest że jakaś sytuacja w życiu potrafi fajne imię kojarzyć z czymś niefajnym ;)

Link to comment
Share on other sites

:razz: A ja bede ciocia jak dobrze pojdzie 10 pazdziernika. Moj brat bedzie miec synka i tez jest dylemat z imieniem czy Jan czy Oskar :evil_lol: poł rodziny za Jasiem poł za Oskarem.

Ale z moim włochatym synusiem Neonkiem bo tylko włochate dzieci posiadam:evil_lol: to tez było ale co do imienia :lol: czemu nie NERO tylko Neo babcia matrixa nie ogladała :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia Wielogorska']:razz: A ja bede ciocia jak dobrze pojdzie 10 pazdziernika. Moj brat bedzie miec synka i tez jest dylemat z imieniem czy Jan czy Oskar :evil_lol: poł rodziny za Jasiem poł za Oskarem.

Ale z moim włochatym synusiem Neonkiem bo tylko włochate dzieci posiadam:evil_lol: to tez było ale co do imienia :lol: czemu nie NERO tylko Neo babcia matrixa nie ogladała :cool3::cool3:[/QUOTE]

Jaśka znam 1 ( synuś od Dbsst) ogień :lol:
Oskara w zasadzie też 1 ...spokojniejszy typ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]
jeszcze nic nie robiłam , siedze zakopana w papierzyska i końca nie widzę :( ...na dodatek mama jutro ma koronografię:shake:..... i dziś to już wogole nie powinnam niczego już robić bo co chwilkę coś spieprzę :oops: a miałam dziennik wypisać żeby już było na bieżąco ....bo teraz arkusze obserwacji , diagnozy , plany pracy z dzieckiem z PP i doba będzie za krótka , ale jak będę robić to na bank dam znaka :)[/B][/COLOR][/QUOTE]

no dopsz ... poczekam wiec cierpliwie ;)

Link to comment
Share on other sites

od tych menopauz , rozmnożycieli , cudów , wymysłów - jedna tylko jest odpowiedź - za dużo panny mają wolnego czasu , za mało życia własnego , do tego ubogiego , muszą się dowartościować , dokładając łatkę innym :)
Niestety , ja mam w życiu inne cele , niż żyć życiem innych :) też będę mieć menopauzę , dalej będą mnożyć i pseudohodować , nie będę ratować bidek by zbierać oklaski , bo nie mam na to czasu , kasy , warunków i muszę brać górą rozsądek ... nad emocjami.
Właśnie tak , z tego co medyki mi opowiadali (mama moja wchodziła w menopauzę w okrutny sposób ) to rozhisteryzowanie , nadmierna uczuciowość , zmienność nastrojów , brak kontroli nad emocjami - to właśnie początki menopauzy :diabloti: w którą się wchodzi w różnym wieku , nawet ok 40 - wsio zależne od genów , hormonów etc
a ile się dzieci rodzi , właśnie z takiego początku menopauzy :evil_lol:

swoją drogą , ciekawe jaka teoria powstaje , powstała - ap ropo przybycia do mnie Bogusia :diabloti:
bo o moich szczeniaczkach , to wiem , że się działo na PW :cooldevi:
ale kocham srututu na wątku i obdzieranie żywcem za plecami :)
niektóre jednostki , NIGDY nie zjedzą tyle soli i kartofli , by ogarnąć - że kontrowersje w barwnej formie , są dedykowane dla nich , by miały czym żyć :evil_lol:

mój bogu ducha winny , Boguś miesięcy niespełna 4 , też już ile ma wad - wad których w rzeczywistości nie ma - ale MA ...
a Bogusiowi i mi to LOTTO

No i cóż , będę gatunkiem gorszym , bo przypadło mi w udziale być modem słitaśnych blogasków , więc swojego zdania wg wielu mieć nie mogę , bo mam inne - podobno okrutne - popieram kopiowanie , eutanazje , nie dzierżę głupoty i nie rozckliwiam się z byle pieska - do tego mam rasowe staffiki , które są wystawiane - z lepszym , gorszym , różnym skutkiem , coś tam się rozmnoży ;) coś zostawię w domu - fakt psiarnia mi się powiększa , ale to jest ZUE , bo nie bidki ze schroniska - ślepe , kalekie wołające o morbital :evilbat:
Szkoda , że właśnie brakuje rozumu , w rozkminianiu mojego życia na drobne , doczepianiu mi łatek - czemu zostawiam entego psa , kupują bulgotka - jak schronika pękają w szwach .... bo trudno jest wydedukować - różnicę między psem wychowanym od zera , psem z życiorysem

Był moment , kiedy te wsie łatki - bardzo mnie zabolały , doskwierały mi , sprawiły przykrość - był to taki może przewrotnie przełomowy monet w moim życiu , kiedy działy się gorsze rzeczy , niż ciocie miłosierdzia z dogo i pewne tam grupy że tak powiem psiarzy podobno ... to było gryzienie po kostkach , bo kopać się mimo iż leżę nigdy sie nie dam ....

Moje życie toczy się dalej , moim rytmem , po mojemu - gadającym , piszącym PW ... pozostaje tylko klepać - dla mnie życie jest zbyt ciekawe , zbyt krótkie i kruche - by żyć życiem innych , by żyć tym co klepnie jakaś frustratka
Teraz mam z tego ubaw i bawię się w wolnych chwilach i karmię troli , by mieli co robić
Czasem , niektórym jednostką , jak pofantazjują zbyt mocno , robię BU i się delikwent zajmuje własnymi gaciami ...
To że mam gębę niewyparzoną , że bronie swojego , bom LEW , że mam swoje zdanie , przeważnie swoje inne od innych .... nie gram pod publikę , nie potrzebuje oklasków , nie żyję by klękały narody .... jest tak , ja wrogów nie mam , owszem wiem że wrogiem jestem :) no ale to trzeba mieć taką cudną cechę charakteru , by umieć stawić czoła każdemu - bo to nie sztuka jest się obrazić na innych , obrabiać mu dupę - sztuką jest plunąć takiemu w twarz i powiedzieć co się myśli ..
Może nie każdy uwierzy , ale ja bardzo szanuje innych , bo szanuje siebie - szanuje poglądy innych , szanuje ich wybory - nie dzierżę nieporadności , użalania się ciągłego nad sobą , biadolenia , pierniczenia jak to mi źle ... nie te czasy , nie ten pęd i trend życia - teraz trzeba być twardym , trzeba stawiać wsiemu czoła - trzeba mieć cele życiowe i dążyć do nich ....

Ja czasem mam wrażenie , że nie ogarniam już niczego ... że wsio toczy sie za intensywnie , za dużo tego .... tylko jakby tego wsiego nie było , nie działo się - co ja bym robiła w tym życiu ? klepała PW że Ala ma menopauzę ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']no dopsz ... poczekam wiec cierpliwie ;)[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
[FONT=Arial]grzeczna dziewczynka :)[/FONT][/B][/COLOR]

[quote name='Doginka']Alu i jak mamy koronografia:glaszcze:?:hmmmm:[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
[FONT=Arial]kiszka ...miało być wczoraj , mama podłączona pod kroplówkę i wszystko przenieśli na dzisiaj bo mieli jakąś obsuwę a ja już żołądka z nerwów nie mam :([/FONT][/B][/COLOR]

[quote name='Vectra']
z tego co medyki mi opowiadali (mama moja wchodziła w menopauzę w okrutny sposób ) to rozhisteryzowanie , nadmierna uczuciowość , zmienność nastrojów , brak kontroli nad emocjami - to właśnie początki menopauzy :diabloti: w którą się wchodzi w różnym wieku , nawet ok 40 - wsio zależne od genów , hormonów [/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]i dupa ......czyli nie mam menopauzy :-(....obdarłaś mnie ze złudzeń , że się załapuję :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...