Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='coztego']A gdzie się je kupuje? I co z zapachem? :cool3:

A tiby dlaczego? :hmmmm: Myślisz, że ja nimi w domu rzucam :eek2:
;)[/quote]
a co nie, ja tam wieczorkiem czasem porzucam tym i owym;)
ale na taką pogodę jak jest obecnie te piłki ze sznureczka nie brudzą się????- np: pies wymamle a potem wpadnie gdzieś w błotko ...:roll:

[quote name='zachraniarka']A tu: [URL]http://www.gappay.pl[/URL]

Ja mam dwie takie- nie ze sznurkiem tylko z uchwytem sznurkowym, nie wiem jak to opisać.. ale jest to w ofercie. Jestem zachwycona tymi piłkami i nie mogę się doczekać kiedy do nich wrócimy. Póki co przez najbliższy miesiąc Ludwiśku tylko piłkami z gąbki może się bawić :roll:

Co do zapaszku to jak na gumową piłkę jest przyjemny i nie nachalny, raczej subtelny :razz: ;) ;)[/quote]
Byłam widzałam :lol:
- taki z uchwytem byłby pewnie najlepszy..tak myśle:roll:
[quote name='coztego']
Takie z uchwytem chyba będą dobre dla nas, w taki krótki sznurek może się moja ciapa nie zaplącze ;) Może będzie jakieś stoisko gappaya na jakiejś wystawie, o w Spodku pewnie będą! Bo zamawianie dwóch piłeczek przez internet to lekka przesada :p[/quote]


[quote name='Jura']Niestety gappayowych rzeczy nigdy nie spotkałam na wystawie. Sama planuję zamówić 2 piłki, tylko coś zabieram się do tego, jak pies do jeża. Te piłki to całkiem inna jakość w porównaniu do tych, które są w sklepach i które chyba mogą spokojnie służyć do mordowania psów.
(Co ja piszę? Jeszcze nie dawno myślałam, że piłka to piłka i zwracanie uwagi na markę to snobizm :evil_lol:)[/quote]
--własnie
[B]coztego[/B] - a dlaczego przesada - dwie to już i tak duży wydatek nic wiecej bym do koszyka nie mogła tam włożyć... bo bym wyszła z torbami, wolę za przesyłkę zapłacić i miec piłki na dłużej - bo jak zliczę te wszystkie zamordowane :mad: to na całą kolekcję Gappay by się zebrało plus przesyłka;)

[quote name='Jura']To ja o tej porze wzniosę toaścik za Twoje zdrowie, bo wcześniej nie zauważyłam Twojej Andrzejowatości. Wszystkiego co najlepsze :drink1:[/quote]
Oj a ja już wcale:oops: - [B]Vigorku[/B] wszystkiego poAndzejkowatego i szczęścia na cały następny rok, do następnych Andrzejek a wtedy juź się nie spóznie...:Rose:

[COLOR=red]Ja tam się cieszę z tego co jest BRAWO NASI:multi: :multi: [/COLOR]
[COLOR=black]( chociaż po cichu marzyłam o złocie ale co tam)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']ale na taką pogodę jak jest obecnie te piłki ze sznureczka nie brudzą się????- np: pies wymamle a potem wpadnie gdzieś w błotko ...:roll: [/quote]
INUŚ, a Ty chcesz się bawić z psem sterylnie? Nie znam piłeczki, która byłaby czyściutka po zabawie na świerzym powietrzu. Ja tam nie piłka i po zabawie z Fredką też czyściutka do domu nie wracam :evil_lol:.

[quote name='INA'] taki z uchwytem byłby pewnie najlepszy..tak myśle:roll: [/quote]
A ja rozważam z uchwytem czy ze sznureczkiem 50 cm :roll:.

[quote name='INA']bo jak zliczę te wszystkie zamordowane :mad: to na całą kolekcję Gappay by się zebrało[/quote]

INA, czy Viguś morduje te piłki samodzielnie, czy Ty też masz w tym swój udział? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Pięknie napisane :)

Chłopcy są cudowni! Że nie wspomnę o Pawle Zagumnym :loveu: :laola:
A za dwa lata olimpiada i znów będzie na co popatrzeć :multi: :kciuki:

[SIZE=1]Jak ich zobaczyłam w koszulkach z 16 na dekoracji to się poryczałam jak dziecko :-( [/SIZE][/quote]
Dobrze że nie zapomniałaś napisać o Pawle Zagumnym :loveu: :cool3: :evil_lol: :eviltong: [SIZE=1](tylko że on jest qrna żonaty :roll:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'] [SIZE=1](tylko że on jest qrna żonaty :roll:)[/SIZE][/QUOTE]
Nikt nie jest doskonały :roll:
:lol:
[quote name='INA']ale na taką pogodę jak jest obecnie te piłki ze sznureczka nie brudzą się????- np: pies wymamle a potem wpadnie gdzieś w błotko[/QUOTE]
Brudzą się, ale co z tego?! :evil_lol:
[QUOTE]coztego - a dlaczego przesada[/QUOTE]
14 zł za sztukę, czyli 28 zł za dwie, plus 8 zł przesyłka, to nam daje 18 zł za jedną piłeczkę... :hmmmm: Biorąc pod uwagę, że dopiero co kupiłam w Poznaniu dwie piłki po 14 czy 15 zł za sztukę, to w sumie daje bardzo pokaźną kwotę :diabloti: Może jak sznurkowe trafi szlag, to kupię nowe, gappayowe przez net :p

Ostatnio kupiłam transporter dla koty, a chwilę wcześniej kuwetę krytą... zwierzyna mnie puści z torbami :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Aga bo to nasza cecha narodowa ....... ;-) W koncu padli psychicznie, teraz bedzie debata narodowa dlaczego srebro a nie zloto ......... Zamieast sie cieszyc z tego co jest.[/quote]
Mysle, ze cos w tym co piszesz... choc... ten mecz byl naprawde dziwny. Zagralismy 10 super sptkan, pokazalismy jak nalezy grac! A dzis gralismy jak totalni laicy, brak zaamgazowania, blysku w oku, woli walki...
Ale to nic, byle nasza polska siatkowa wciaz rozwijala sie i rosla w sile :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga[/B], nie znam się na siatkówce i nie znam zawodników. Z tego, co słysze to ich pierwszy taki światowy sukces. Troszke ich trema zżarła jak sobie uświadomili,że o złoto grają.
Wyobraź sobie, że w Poznaniu wygrywasz z Cziką klasę. Zupełnie sie tego nie spodziewasz, jechałas sie tylko pokazać, ze masz ładną sunię. Potem Czika wygrywa z innymi suniamu, potem z psem, zdobywa rasę. Juz ci sie zaczyna w glowie kręcić, że tego szczęścia to chyba za dużo. Ba, jeszcze na grupie sędzia pokazuje na Ciebie i Czikę. My tu wiwatujemy teraz już pewni, ze Bisa dostaniesz, ty to czujesz i gdzies głęboko w sobie w to szczęście nie możesz uwierzyć, spalasz się i...Bisa walkowerem oddajesz..
Tak to z naszymi chlopakami było...Oni też nie uwierzyli w swoje umiejetności tylko mysleli, ze maja szczęście, a to, wiadomo, kiedys ię musi skończyć...
a mogli wygrać bo oni grać umieja tylko chyba do końca w to nie wierzą...
Nastepnym razem będą lepiej grali!

Link to comment
Share on other sites

Spicie? :razz:

Siatkowkowe emocje zupelnie przyslonily nam zmagania lotnego Adama na skoczni ;) Zaczyna sie sezon skoczniowy, wiec nalezy miec nadzieje, ze kolejna zima bedzie interesujaca :-)

Sniegu jeszcze nie ma, ale warto przypomniec, ze wielkimi krokami zblizaja sie Mikolajki :loveu: Listy do Swietego juz napisane? Pewnie psy czekaja na kolejne kosci i gryzaki, a na co czekaja Dogomaniacy? :razz: Ja zacieram lapki na mysl o kolejnym szkielku do nowego aparatku :loveu: Ale co przyniesie Siwobrody to sie jeszcze okaze :roll:

Kolorowych snow i pieknego poranka :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Witajcie :multi:

Zapraszam na kawkę :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: dla [B]Flaire [/B]i [B]Welsh Terrier[/B] przygotowałam herbatkę :multi: I jedną :morning: na później dla [B]Wind[/B], bo chyba tak rano nie będzie piła, jak nas żegnała jako ostatnia, piękne życzenia kolorowych snów w moim przypadku spełniły się, dzięki, a poranek bezwietrzny i ciepły nas powitał:loveu:
A gdzie [B]bogula[/B] się podziała :confused: co słychać u malutkiej Livki :iloveyou:
[B]Ali[/B] też jakoś nie widać, a [B]bos[/B] :confused: czy wypije dziś z nami kawkę z rana jak śmietana :confused:

Miłego dnia Dogomaniacy.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]Ibolya [/B], oczywiście że wypije kaweczkę i złoży życzenia wszystkim Barbarom z okazji ....[B]BARBÓRKI

[SIZE=5][COLOR=Red]Wszystkim Basieńkom.....STO LAT

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4780/kwiat7ib9.gif[/IMG][/URL]

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]Na razie na tej kawie tylko my jesteśmy ale chyba reszta sie dołączy....:evil_lol:

[SIZE=4][B]
A wszystkim górnikom z okazji ich Święta , zdrowia , szczęśliwych szycht oraz szczęśliwego powrotu do domu[/B]
[/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ibolya,[/B]

Zyczac kolorowych sama jeszcze spac nie poszlam ... Ale to chyba czas najwyzszy, wiec robote rzucam w kat i ide chwile pospac.

Wszystkim [COLOR="Red"]Basienkom[/COLOR], zycze wszelakiej pomyslnosci i wspanialych imprez Imieninkowych :multi: :multi: :multi:

A pozostalym Dogomaniakom fajnego poniedzialku :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ibolya[/B] - a o mnie nie pamiętałaś:mad: ;) i kawkę sama musiałam sobie zrobić;)

[quote name='Jura']INUŚ, a Ty chcesz się bawić z psem sterylnie? Nie znam piłeczki, która byłaby czyściutka po zabawie na świerzym powietrzu. Ja tam nie piłka i po zabawie z Fredką też czyściutka do domu nie wracam :evil_lol:.


INA, czy Viguś morduje te piłki samodzielnie, czy Ty też masz w tym swój udział? :razz:[/quote]
No coś ty sama osobiscie doprowadzałbym się do ruiny finansowej:crazyeye:

[quote name='coztego']:lol:

Brudzą się, ale co z tego?! :evil_lol:
[/quote]

[B]Jura, coztego[/B] - chodzi mi o to, że pewnie trudno takie piłki utrzymać w czystości, szybko pochłaniają brud ( właściwe zaraz po zetchnięciu się z ziemią )
i trudno go usunąć, trudniej niż z gumowej - bo prawdopodobnie trzeba suszyć a w drastycznych sytuacjach prać;) ...tak mi się wydaję...

[quote name='Wind']
Sniegu jeszcze nie ma, ale warto przypomniec, ze wielkimi krokami zblizaja sie Mikolajki :loveu: Listy do Swietego juz napisane? Pewnie psy czekaja na kolejne kosci i gryzaki...

[/quote]
Taak Vigo już dostał prezent na Mikołaja - w.w. piłeczki które: wycyganił ode mnie potem rozpracowacował i zniszczył:shake: ...3 piłeczki:mad:
Dostanie jeszcze jego ulubioną, nożną ale ta będzie chroniona i będzie nią grać w kagańcu na boisku.
....a ja na Mikołajki sama sobie;) już sprawiłam kilka ciuszków:evil_lol:

[FONT=Arial Black][COLOR=olive][COLOR=darkred]DLA WSZYSTKICH BASIEK CIEPLUTKIE ŻYCZONKA[/COLOR]:tort: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Teraz już się nie spóżniłam:lol:...a jakie mamy Baśki na dogo??:oops: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim Panią [B]vigorową[/B] :)

Wszystkim Barbarom, Baśkom, Basieńkom stu lat w zdrowiu i szczęściu (ja mam Barbara od bierzmowania - to się liczy? ;) )

[IMG]http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/florists.ftd.com/kernel/imageload/?table=fol3_catalog_images&key1=F003_feature&key2=404_feature[/IMG]

Również wszystkim górnikom z okazji Barbórki wszystkiego najlepszego i tak jak pisał [B]bos[/B] - przede wszystkim szczęśliwych powrotów do domu z każdej szychty.

Link to comment
Share on other sites

Ja też już na kawusi :kaffee_2: [SIZE=1](a za chwilę lecę do dentysty :roll:)

[COLOR=SeaGreen][B][SIZE=4]Serdeczne życzenia dla wszystkich Barbar[/SIZE][/B][/COLOR]

[IMG]http://img450.imageshack.us/img450/8379/kwiatek25oo.gif[/IMG]
[SIZE=4][COLOR=SeaGreen]
[B] Najlepsze życzenia dla górników w dniu ich święta
[/B]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3859/pic223557la.gif,[/IMG][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3859/pic223557la.gif[/IMG]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Nowa Ruda BIS Weteranów[/B]

[url]http://images3.fotosik.pl/275/7c6890ba098a5b09.jpg[/url]
[SIZE=4][COLOR=red]Gratulacje![/COLOR][/SIZE][IMG]http://images3.fotosik.pl/275/7c6890ba098a5b09.jpghttp://images3.fotosik.pl/275/7c6890ba098a5b09.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
[B][COLOR=Red]Barbara tu, Barbara tam ..... - moc gorących życzeń dla wszystkich Basieniek.
Szczęścia, szczęścia, szczęścia dla górników w dniu ich święta.
[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]W imieniu mojej kochanej Basi dzięki Wam za serdeczne życzenia.
[B]Ina, jborowy- [/B]również dzięki za pamięć.
Aha! jak tu załapać się na prezent od Mikołaja:razz:;):-o.
Ahoj!
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]Ina[/B] tele tej kawki naszykowałam, że pewnie i dla Ciebie starczyło :lol: , jakby nie, to mogę dorobić :lol: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Wszystkiego najlepszego dla BASI vigorowej [COLOR=blue]S[/COLOR][COLOR=yellow]T[/COLOR][COLOR=blue]O[/COLOR] L[COLOR=darkslateblue]A[/COLOR]T :Rose: :iloveyou: :tort: :cunao: :drink1: :knajpa: :BIG: [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=blue]I jeszcze dla Basi welszowej z T.K. :BIG: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[COLOR=#0000ff]Oraz dla wszystkich [B]Baś, Basiek, Basieniek, Barbar[/B] i dla [B][COLOR=red]Ali-Barbali[/COLOR] [/B](oczywiście, że sie liczy od bierzmowania:lol:) :cunao: :drink1: [/COLOR]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]A dla Wszystkich Górników z okazji Barbórki, dużo zdrówka oraz spokojnych szycht i szczęśliwych powrotów do domu :Rose: :Rose: :Rose: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor'][COLOR=red]
[COLOR=red]Aha! jak tu załapać się na prezent od Mikołaja:razz:;):-o.[/COLOR]
[COLOR=red]Ahoj![/COLOR]
[/COLOR][/quote]

....jest tylko jedna mozliwoś .....trzeba było być grzecznym cały rok........to wtedy.....Święty Mikołaj.....do Ciebie przyjdzie.......a jak nie byłeś grzeczny ....to Cie odwiedzi ......Died Maroz.....i da Ci w nos :eviltong: :eviltong::evil_lol: :evil_lol:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5821/84te2.gif[/IMG][/URL]

Więc teraz zostało Ci oczekiwanie......i ewentualnie jeszcze próba przekupstwa Mikołaja. Z tym jednak mogą być problemy:eviltong: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...