Jump to content
Dogomania

Jura

Members
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Jura

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. Jura

  Samo-gon

  Prawnuki Old Boya Samo-gon narodzą się w niemieckiej hodowli [URL]http://www.von-de-drift.de/[/URL]
 2. Jura

  NOWY REGULAMIN OBEDIENCE wazny od 01.06.2007

  Ale to nie jest link do aktualnych regulaminów obowiązujących w Związku Kynologicznym w Polsce. Aktualne regulaminy można znaleźć tutaj [URL]http://www.zkwp-szkolenie.pl/[/URL]
 3. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!

  PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko Znajdki czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz bardzo potrzebuje pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.

  link do wątku głosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień

  link do wątku pomocy dla JoliB

  http://www.dogomania.pl/threads/214327-POŻAR-ZABRAŁ-CAŁY-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KAŻDA-POMOC!!?p=17599560#post17599560

 4. [quote name='Lotty']Ależ proszę bardzo edukujcie sobie w najlepsze, tylko najczęściej guzik z tego edukowania wychodzi,[/QUOTE] Kropla drąży kamień... Bardzo mi się podoba to, co napisał [B]labfan[/B].
 5. Jura

  airedale na 50 metrach?

  Wydaje mi się, że przede wszystkim musisz zastanowić się, czy stać Cię czasowo na posiadanie psa. Jeżeli planujesz tylko spacerki wokół bloku, to dla młodego teriera to za mało. Jak już chyba pisałam kiedyś w tym wątku, jeśli pies ma okazję zużyć swoją energię, to jego objętość w mieszkaniu nie ma znaczenia (bo tu przede wszystkim regeneruje siły śpiąc). Moim zdaniem airedale są deczko mniej "energetyczne" od irlandów. Więc... Ich powierzchnia ma dopiero znaczenie przy trymowaniu. Z irlandem jest o wiele mniej roboty. BTW Tutaj prawie nikt nie zagląda, bo miłośnicy terierów mają swoje forum.
 6. Jura

  Inbred

  Z tego co wiem, są, ale za oceanem (choć oczywiście nie wiem, czy ich osiągnięcia wystawowe uznałbyś za "wybitność").
 7. A więc :kciuki:: [SIZE=2]Niestety, w kwestii znalezienia domku, nie mogę pomóc :shake:[/SIZE]
 8. To że pies nie ma rodowodu, niekoniecznie musi oznaczać, że jego "hodowcy" los zwierząt, które przyszły na świat w jego domu jest obojętny. Znam przypadki bardzo odchuchanych kundelków. Może jednak warto :niewiem:
 9. Ile sunia ma wzrostu? Czy o losie suni wie osoba, która powołała ją do życia?
 10. Szkocik może nie jest niewidomy. Może to tylko starcze stwardnienie soczewki, które u różnych psów przebiega z różną intensywnością, a które jedynie może wiązać się z osłabieniem zdolności oka do akomodacji.
 11. Jura

  Piotruś - zasnął na zawsze.

  [quote name='GoniaP'] Zgłosiłam go do ZK, bo ma dziwny tatuaż Y06, mają mi dać odpowiedź[/quote] Czy coś wiadomo w tej kwestii? Pytam, bo może gdzieś jednak czeka na Piotrusia jego dawny domek. [B]czia [/B][I][/I]chapeau bas!
 12. Jura

  Kilka zdjęć Frytki

  Sunia fajna, zwłaszcza w komplecie z białym.:loveu:
 13. Jura

  NOWY REGULAMIN OBEDIENCE wazny od 01.06.2007

  [quote name='zakla']W zerowce, po przeskoczeniu przeszkody pies musi bezposrednio przyjac pozycje zasadnicza, nie moze byc najpierw przywolany 'do mnie', tak?[/quote] Może tylko punkty lecą :evil_lol:. Nam na zawodach w listopadzie p. Lewkowicz za to obciął, bo zgodnie z regulaminem: [B][COLOR=black][/COLOR][/B][FONT="][I][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][U]Pies powinien jak najszybciej [/U]w obie strony przeskoczyć przez przeszkodę i [U]wrócić do[/U][/COLOR][U]nogi[/U][COLOR=black][U]przewodnika. [/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]Za to w 1. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][FONT="][I][SIZE=2][COLOR=black]Pies powinien przeskoczyć jak najszybciej w obie strony przez przeszkodę i wrócić do przewodnika[/COLOR]bezpośrednio do nogi lub siadając przed przewodnikiem, który następnie daje komendę "do nogi"'.[/SIZE] :roll: [/I] [/FONT][FONT="][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][I][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/I][/FONT]
 14. Jestem bardzo poruszona relacją Amarii. Nie chce mi się wierzyć, że w sprawie takiego okrucieństwa w stosunku do zwierząt nie można nic zrobić. (Amarii nie odczytaj tego, że zarzucam Ci cokolwiek. Jestem pełna uznania dla Tego, czego dokonałaś). Może jednak ktoś ma jakiś pomysł, chętnie służę pomocą, tylko nie wiem, jaką. Może warto zgłosić sprawę do prokuratury.
 15. Jura

  Jagdterriery w potrzebie

  [quote name='grafi']mysle, ze raczej rekreacyjnie dla zabawy niz dla, ze tak powiem poklasku:)[/quote] Ja też myślę o dobrej zabawie. A Ty od razu mierzysz wysoko ;)
×