Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Cieszę sie ,bo :kaffee_2: smakuje najlepiej w towarzystwie:cool3:
Piotrusiu a kiedy wreszczie :kaffee_2: będziemy pić nie wirtualnie ,ale na"żywo".
Boguś chyba jeszcze Barbórke świetuje ,albo tak ciężko zapracowany ,że nawet na poranna kawę ze smietaną się nie zjawia:mad: .
Kiedy wreszcie przyjedziecie - Andrzej pyta:evil_lol: nie ma towarzystwa do nalewek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Witajcie :lol:
Dla kogo kawusia :kaffee_2:, a komu herbatka? Pogoda dzisiaj pasqdna, od rana leje :shake:. Miłego dnia wszystkim :loveu:[/quote]
[B]zadziorny[/B], patrząc za okno aż chciałoby się powiedzieć, że "łżesz jak pies" :razz: :eviltong: , bo niebo błękitniusie całe, słonko świeci :multi: , wiosna, czy co?
Ale Ty chyba po prostu źle mieszkasz :evil_lol: , bo przecież pies nie łże i w ogóle nie wiem skąd się wzięło takie głupie powiedzenie... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']
Ostatnio bawiłam się projektowaniem prościutkiego kolażu na kubek z psami[/QUOTE]

I taki superowy wyszedł:
[URL="http://img54.imageshack.us/my.php?image=kubekge6.jpg"]http://img54.imageshack.us/my.php?image=kubekge6.jpg[/URL]

[B]Ali[/B]
dzięki ogromne :buzi:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich terieromaniaków i pędze dalej pić kawkę w biegu.. Ostatnio życie mi zwariowało i robię 1000 rzeczy dziennie.. Sypiam 3-4 godziny na dobę i marzę by już było po weekendzie.. Od poniedziałku mam nadzieje trochę się uspokoi.. A wtedy przez tydzień będę wyglądać tak :morning: ;)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... Co to w ogóle ma znaczyć? :mad: :mad: :mad:

[B]zach[/B], [B]Flaire[/B], dzięki za słowa uznania - dzisiaj, choć minął zaledwie tydzień, zrobiłabym te fotki zupełnie inaczej :D Nawet poczyniłam pewne próby złagodzenia rysunku, aczkolwiek nie jestem pewna, czy na kubku wyglądałoby to równie lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

Co z Wami jest :confused::confused::confused:

To może choć na kawkę się skusicie :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: zapraszam :multi:

Dziś zrobiłam jedną więcej, dla [B]magicnesci[/B] :kaffee_2: zapraszam szkociki i westiki na welszyki :evil_lol:

I herbatka [B]dla Flaire[/B] i [B]Welsh Terrierki[/B] - jesteś jeszcze :confused: zdążysz przed szkołą wypić :confused:

Miłego dnia Dogomaniacy.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dobra biorę jeden kubek:cool3: , który jest z mleczkiem?
...Mninnam pyszna:multi: tego mi było trzeba --bo padam już na pysk-- jeszcze wczoraj - pozwoliłam sobie na intesywne pływanko na basenie:p
U mnie też dzień zdecydowanie za krótki albo siły już nie te:roll:
A jeszcze dojdą dodatkowe zajęcia..
-- Vigo też nie wybiegany - bo gdy wracam ciemno ... i gdzie można wtedy zupełnie luzem puścić tego mojego wariata.
[B]Ali, zach[/B] - cudo stworzyłyście:multi: , :loveu:
--też myślałam o kubeczku - chciałam na święta coś wymodzić ale gdzie tam czasu na to nie ma.
Ale - sądząc po ilosci postów 3/4 dogomaniaków jest chyba w podobnej sytuacja jak ja:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zaraz powiecie ,że jestem wredna :diabloti: Wy mnie pyszna kawą częstujecie , a ja przeciągam Nitencje [B]" na ciemną stronę mocy"[/B] :evil_lol:, ale życzę Kasi aby przyszłe święta tak wyglądały:loveu:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1571/swietaqx5.gif[/IMG][/URL]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie o poranku :-)

[B]Ibolya[/B], na Ciebie zawsze mozna liczyc :-) I obudzisz i kawke przygotujesz :loveu: Miodzio! :-) [B]boguli,[/B] cos ostatnio nie widac :shake: Pewnie to z zapracowania i zapsienia malutkim, wszedobylskim szczeniaczkiem :-) Dobrze, ze dni mamy laskawe to przyjemniej z psem ganiac po 20 razy na dobe, aby nauczyl sie gdzie sikac :cool3:
[B]Magicnesca[/B], fajne obrazki! I rzeczywiscie wprost z dedykacja dla Nitencji :cool3: Aby tylko calkiem nie przeszla na "ciemna strone mocy" :evil_lol:
[B]INA, zadziorny[/B], podobnie jak Wy ja tez jestem wielbicielka wodnych sportow :-) Mam jednak to szczescie, ze piekny basen oddalony jest ode mnie o jakies 150 m, ale tez to nieszczescie, ze aby w nim spokojnie i bez tloku poplywac, to musialabym wstawc o 6.00 i juz od 6.30 taplac sie w wodzie. Pare razy probowalam zwlec sie z lozka i jakos na slepaczka dotarlam do plywalni ... Ale na dluzsza mete to nie dla mnie, przez caly dzien zupelnie wybita jestem z normalnego rytmu, marudze, przysypiam i w ogole :shake:
Zostane wiec przy silowni, aerobie i tancu :-)
[B]zach,[/B] zycze upragnionego zwolnienia, odpoczynku i spokojnego raczenia sie aura zblizajacych Swiat :-)

Jesli juz jestesmy przy Swietach, czas zabrac sie za wybieranie prezentow. A na jakim Wy jestescie etapie? Pomysly juz sa? :cool3:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
[B]INA, zadziorny[/B], podobnie jak Wy ja tez jestem wielbicielka wodnych sportow :-) Mam jednak to szczescie, ze piekny basen oddalony jest ode mnie o jakies 150 m, ale tez to nieszczescie, ze aby w nim spokojnie i bez tloku poplywac, to musialabym wstawc o 6.00 i juz od 6.30 taplac sie w wodzie. Pare razy probowalam zwlec sie z lozka i jakos na slepaczka dotarlam do plywalni ... Ale na dluzsza mete to nie dla mnie, przez caly dzien zupelnie wybita jestem z normalnego rytmu, marudze, przysypiam i w ogole :shake:
[/quote]
A myślisz że dlaczego ja chodzę na 21:00? A i tak czasami napotykam "dzikie tłumy" :roll: :mad: :shake:. Najgorsi są ci, co zamiast pływać urządzają dzikie zabawy "na płytkim", skaczą do wody ze słupków startowych (czasami przed samym nosem :angryy:), stoją jak słupy przy brzegu lub przy linie oddzielającej część płytką od głębokiej :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'] czasu na to nie ma.
Ale - sądząc po ilosci postów 3/4 dogomaniaków jest chyba w podobnej sytuacja jak ja:eviltong:[/QUOTE]
No i bardzo dobrze, przynajmniej nie trzeba nadrabiać kilkunastu stron postów :evil_lol:
Ale chcę wrócić do rzeczywistości, chcę mieć czas :placz: , jutro weekend, i to chyba nareszcie całkiem luźny weekend 8)
Może wreszcie wyciągnę sucz na jakiś dłuższy spacer i bieganko... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...