Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Mokka']Ina, mi się udało nakręcić Leona na twarde piłki, bo nie było innego wyjścia. Jedną miękką memłał przez kilka minut w aucie (dostał ją, bo się strasznie podniecał i ekscytował, więc żeby mu zatkać ryja, dałam piłeczkę), a po tych kilku minutach wylądowaliśmy u weta, bo piłeczka była w żołądku. Jak na razie najlepiej sprawdzają się Gappaye i kongi (choć ani kongi, ani gappaye nie są niezniszczalne - mamy kilka na sumieniu :angryy: ).
A czy Vigo lubi gryzaki jutowe? Trochę wytrzymują, nie dają się tak szybko zjeść, a też potrafią psa nakręcić.[/quote]
Miałam gryzak jutowy - cieszyłam się tym nabytkiem przez 2 dni - Vigo
z takim entuzjamem i zapałem pracował ;) na jucie, że po 2 dniach poleciały wióry...
Kong- jak najbardziej tak - już wiem że kupie - na świeta- - tylko ja myślałam o tym czerwonym tradycyjnym - w środku na smakołyki- a teraz zastanawiam się nad czarnym, tylko czy z tym czarnym to nie będzie tak jak z lanymi piłkami:cool1: i zastanawiam się jaki rozmiar ?
A Gappaye - przegladałm nawet wczoraj ale zdaję sie że własnie te sa z lanej gumy???


[quote name='coztego']INA, piłkę twardą należy powąchać przed zakupem. :lol: Jeśli śmierdzi gumą, to jest do bani, jeśli ma tylko lekki gumowy zapaszek, to można spróbować ;) A moze spróbuj z takimi piłkami ze sznurka, jak kupiłam Kresce w Poznaniu. Są zdecydowanie mocniejsze od tenisowych, a przyjemniejsze dla zębów niż twarda guma. Żałuję, że nie kupiłam też takiej na długim sznurku, bo to lżejsze od tej gumowej, którą dźwigam w kieszeni na każdy spacer :p

Niech nam [B]Gosia[/B] opowie, jak się spisują twarde piłeczki z Rogza :cool3:[/quote]
tak... a jak to zrobić przez Internet:razz: bo tak kupuje te przeklęte piłki .
No i też myślalam na tymi ze sznurka:lol: ale na dwór już się nie nadają...:roll:
Przed chwilą zniszczył do końca tę na sznurku i na sznurek nadziałam starą laną- ale gdzie tam obrócił się na pięcie i koniec zabawy.

[quote name='coztego']A ja patrzę na kolekcję rozwalonych piłek i zazdroszczę Ci szalenie :lol: ;)[/quote]
A ja nie patrzę bo aż mnie trzęsie w środku ja widzę, te biedne piłki( albo to co z nich zostało) nie mówiąc o gotówce w nich utopienej:evil_lol: oj zebrało by się tego że ho ho...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Wind']Jak czytam o tych demolkach na pilkach, to dziekuje wszem i wobec ze mam Yorka :evil_lol: :lol: :evil_lol: [/QUOTE]

E tam.. wcale nie trzeba mieć yorka, żeby nie mieć demolek..

Ludwiś jak dostanie swój malutki, okrągły mózg to jest tak nim zafascynowany, że nie może z niego wzroku nawet na sekundę spuścić.. Także nie ma czasu na demolki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/8384/mm2006119yr5.jpg[/IMG]

[B]INA[/B]
piłki gappay'a są bardzo fajne.. Są takie jakby kauczukowe, czyli nie takie twarde, a przy tym bardzo wytrzymałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']
piłki gappay'a są bardzo fajne.. Są takie jakby kauczukowe, czyli nie takie twarde, a przy tym bardzo wytrzymałe.[/QUOTE]
A gdzie się je kupuje? I co z zapachem? :cool3:
[quote name='INA']też myślalam na tymi ze sznurka ale na dwór już się nie nadają...[/QUOTE]
A tiby dlaczego? :hmmmm: Myślisz, że ja nimi w domu rzucam :eek2:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']A gdzie się je kupuje? I co z zapachem? :cool3:
[/QUOTE]

A tu: [URL="http://www.gappay.pl"]http://www.gappay.pl[/URL]

Ja mam dwie takie- nie ze sznurkiem tylko z uchwytem sznurkowym, nie wiem jak to opisać.. ale jest to w ofercie. Jestem zachwycona tymi piłkami i nie mogę się doczekać kiedy do nich wrócimy. Póki co przez najbliższy miesiąc Ludwiśku tylko piłkami z gąbki może się bawić :roll:

Co do zapaszku to jak na gumową piłkę jest przyjemny i nie nachalny, raczej subtelny :razz: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']Ja kocham siatkówkę. Jeżdzę na mecze, kibicuję wiernie PZU AZS Olsztyn. :multi: Świetny sport! :loveu:;)

Miłego wieczoru, Welshomaniacy. :p A ogólnie Dogomaniacy. ;)

Pa! :eviltong:[/quote]

[quote name='Welsh Terrier']Hehe, najlepszy rozgrywający! :multi: Gra w Olsztynie! :multi:[/quote]

[B]Welsh Terrier [/B]- nawet nie wiesz jak Cie lubię :B-fly:.

A wiesz za co???
Za to,że kibicujesz naszemu AZS-owi Olsztyn :multi::sweetCyb: :loveu:...To moja ziomalowa drużyna :p. Od dawien dawna nasz olsztyński AZS był świetny. Kolebka dobrych zawodników, a w latach 70-tych grało w nim sporo moich kumpli ze szkoły średniej :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]Welsh Terrier [/B]- nawet nie wiesz jak Cie lubię :B-fly:.

A wiesz za co???
Za to,że kibicujesz naszemu AZS-owi Olsztyn :multi::sweetCyb: :loveu:...To moja ziomalowa drużyna :p. Od dawien dawna nasz olsztyński AZS był świetny. Kolebka dobrych zawodników, a w latach 70-tych grało w nim sporo moich kumpli ze szkoły średniej :lol:.[/quote]

Ty też uwielbiasz siatkówkę? :D Jak będę większa wykupię sobie karnet! :D I na każdy mecz pojadę! :D Siatkówka jest najlepszym sportem, jaki został dany na ten świat! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']Ty też uwielbiasz siatkówkę? :D Jak będę większa wykupię sobie karnet! :D I na każdy mecz pojadę! :D Siatkówka jest najlepszym sportem, jaki został dany na ten świat! :loveu:[/quote]

Ale fajnie Ci wyszło :evil_lol:...jak będę większa :cool3: ;) :hand:.
Nie czekaj, aż będziesz starsza :diabloti: bo potem nie będzie Ci się chciało, albo nie będziesz mogła :look3: ...;).

A siatkówka - to jedna z bardziej eleganckich dyscyplin sportowych :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Ale fajnie Ci wyszło :evil_lol:...jak będę większa :cool3: ;) :hand:.
Nie czekaj, aż będziesz starsza :diabloti: bo potem nie będzie Ci się chciało, albo nie będziesz mogła :look3: ...;).

A siatkówka - to jedna z bardziej eleganckich dyscyplin sportowych :loveu::loveu::loveu:[/quote]

Masz rację, śmiesznie wyszło. Ale jeszcze emocją trzymają! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']a to zdjecia Ledy czyli Lady w nowym domku :
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1614/ladytm6.jpg[/IMG][/URL]

[/quote]

.....ludzieeee.......Leda siedzi jak na fotelu u dentysty.......czyżby jej się stało coś z ząbkami :evil_lol: :evil_lol: ;) :lol: :lol:

A jak jej sierść na łopatkach porosła........nie do wiary :eviltong: :crazyeye: ;) :evil_lol: :evil_lol: :lol:

Wygląda jak zarośnięty ANIOŁ:eviltong: :evil_lol: :lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Ja tam wole koszykówke ;-)[/QUOTE]
Ja też :evil_lol: W siatkówkę w ogóle nie potrafię i nie lubię grać :p Za to w koszykówce byłam nawet w reprezentacji szkoły 8)

Ale popatrzeć na siatkówkę lubię, zwłaszcza jak gra Zagumny :loveu:
:lol:

[B]zach[/B], dzięki za link. Takie z uchwytem chyba będą dobre dla nas, w taki krótki sznurek może się moja ciapa nie zaplącze ;) Może będzie jakieś stoisko gappaya na jakiejś wystawie, o w Spodku pewnie będą! Bo zamawianie dwóch piłeczek przez internet to lekka przesada :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']......
[B]Bos[/B], odezwij sie, smutno bez Ciebie. A tak przy okazji, to ręcznik zostawiłeś...i będziesz musiał po niego wrócic do Gniezna!!![/quote]

....z dziką ochotą ......

pozdrawiam, mizianko dla Regonika i Twego TZ-ta :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]Welsh Terrier [/B]- nawet nie wiesz jak Cie lubię :B-fly:.

A wiesz za co???
Za to,że kibicujesz naszemu AZS-owi Olsztyn :multi::sweetCyb: :loveu:...To moja ziomalowa drużyna :p. Od dawien dawna nasz olsztyński AZS był świetny. Kolebka dobrych zawodników, a w latach 70-tych grało w nim sporo moich kumpli ze szkoły średniej :lol:.[/quote]

......nie ma jak Jastrzębski Węgiel.......:eviltong: :multi: :lol: :lol: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']......nie ma jak Jastrzębski Węgiel.......:eviltong: :multi: :lol: :lol: :multi: :multi: :multi:[/quote]

[COLOR=Blue]PZU AZS Olsztyn[/COLOR] lepsiejszy, w tym sezonie będzie złoto.:multi::multi::multi: :p:eviltong: Ale Jastrzębski Węgiel też ma klasę... Nie powiem! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

.... a gdzie zrodziła się podwójna krótka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. No pewnie, że Resovia:multi::multi::multi: Karbarz, Gościniak, Bebel .... .

ok. 19 - tej powinście moi mili poczuć tu i ówdzie mrowienie. To wówczas wzniesiemy z Vigorową toaścik za Wasze życzonka. Tak, tak będzie to [B]miódóweczka [/B](czyt. spir + miodzik + okapinka wody):eviltong::eviltong::eviltong:. Proszę o kciukasy,aby było jutro jak najmniejsze ''głowybolenie".
Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier'][COLOR=Blue]PZU AZS Olsztyn[/COLOR] lepsiejszy, w tym sezonie będzie złoto.:multi::multi::multi: :p:eviltong: Ale Jastrzębski Węgiel też ma klasę... Nie powiem! :eviltong:[/quote]

.......:multi: :multi: :multi: :multi::evil_lol: ;) ;)

Najważniejsze że Nasi .....dziś pokonali Bułgarów.....i zawalczą o złoto :multi: :multi: :multi:


Przesyłam Wam pozdrowienia od [B]zadziornego[/B] , który dziś ciężko pracuje.......:eviltong: :evil_lol:....

......a z tego co wiem....to nie wykonał listopadowego planu ......i jutro też musi iść do pracy :eviltong:....bo może być zagrożony plan roczny :cool1: :eviltong: :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Może będzie jakieś stoisko gappaya na jakiejś wystawie, o w Spodku pewnie będą! Bo zamawianie dwóch piłeczek przez internet to lekka przesada :p[/quote]
Niestety gappayowych rzeczy nigdy nie spotkałam na wystawie. Sama planuję zamówić 2 piłki, tylko coś zabieram się do tego, jak pies do jeża. Te piłki to całkiem inna jakość w porównaniu do tych, które są w sklepach i które chyba mogą spokojnie służyć do mordowania psów.
(Co ja piszę? Jeszcze nie dawno myślałam, że piłka to piłka i zwracanie uwagi na markę to snobizm :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor']ok. 19 - tej powinście moi mili poczuć tu i ówdzie mrowienie. To wówczas wzniesiemy z Vigorową toaścik za Wasze życzonka. [/quote]

To ja o tej porze wzniosę toaścik za Twoje zdrowie, bo wcześniej nie zauważyłam Twojej Andrzejowatości. Wszystkiego co najlepsze :drink1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...