Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[B]borsaf,[/B]

Gratuluje, ze Ci sie chce! :multi: Podziwiam i pozytywnie doceniam, ze masz w sobie tyle motywacji, aby robic cos wiecej niz przecietny Polak, czyli obiad, wciskanie pilota od TV i stukanie w klawiature :-) No i dumna jestem, ze brylujesz w grupie srednio-zaawansowanej :cool3:

[B]Ali,[/B]

Jeszcze raz powodzenia w walce z Corelem :-) Troche pracy, a ile SATYSFAKCJI :razz:

[B]bogula,[/B]

A cozesz Ty uczynila, ze Dogo Cie nie chce wpuscic? :cool3: :evil_lol: Poszperaj w pamieci to i login i haslo sie znjadzie :p Czekamy!!! :cool3:

W.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Wind, dziekuję:oops:...ja powinnam byc w grupie średnio, średnio zaawansowanej.
Jestem taki samouk, tu cos podslucham, tam...i wszędzie dziury, nic dogłębnie, zeby zrozumieć i dlatego sie często gubię. Do tego strachajlo jestem i jak sie mi komp zawiesił to zaraz wirusy wszędzie widzialam:evil_lol:
Duzo z tego, co umiem zawdzięczam wspanialym ludziom z dogomanii:multi::multi::loveu::loveu:

A w ten czwartek mamy ciekawy wykład na temat Kodu Leonarda da Vinci.

Link to comment
Share on other sites

[B]Nitencja [/B]- niestety mój znajomy z UWM z Olsztyna jest na jakimś zagranicznym sympozjum naukowym, więc nie mogę nikogo imiennie polecić - ale wiem, że w naszej olsztyńskiej poliklinice (oprócz oczywiście doskonałego Wrocławia) również mają dobrych kardiologów.
A ja nadal nie praktykowałam wstawienia odnośnika [U](tutaj)[/U] - i wobec tego wstawiam pełen link :oops: (nawet wesoły w grafice):

[url]http://www.uwm.edu.pl/wmw/poliklinika.html[/url]


Po cichutku muszę się przyznać,że próbuję "studiować" C PP -11 i PSP-6.0 :oops: na własny uzytek ;)...i marzę sobie,że choć trochę opanuję...Ale ciężko mi to idzie :mad:...nie ten czas, nie te lata, ołów w głowie :oops::shake::roll:...A poza tym cierpię na chroniczny brak czasu i spokoju...ciągle coś się dzieje akuat w tym czasie gdy mogłabym nad tym przysiąśc :diabloti:.Ale marzenia uskrzydlają :B-fly:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ja też :cool3: ([B]bos[/B] ma dwunastkę i niektórych opcji muszę się u niego nieźle naszukać :roll:).[/QUOTE]
Wiem, już z [B]bosem[/B] obgadaliśmy kiedyś ten temat :cool3: :evil_lol: :lol:
[quote name='borsaf']Ali, ciesze sie, ze sie zaangazowałas w Corela. Pisałam juz że się zapisalam na ten nasz Uniwersytet III wieku i tam jestem w grupie średnio-zaawansowanej na kompie hihihi.[/QUOTE]
Gratulacje, borsaf, ja też Cię podziwiam i życzę sukcesów informatyczno - graficznych :multi:
Wiedziałam kiedy się zabrać za Corela, będziesz mi pomagała w jego opanowaniu, hihihi.
[quote name='zadziorny']Ja mam podręcznik "Poznaj CorelDRAW 9PL" wydany przez MIKOM w dwóch tomach, autor Steve Bain. Jednak dotyczy on tylko programu Corel Draw do grafiki wektorowej :cool1:.[/QUOTE]
Ja nie mam, korzystam jedynie z pomocy i dlatego nauka słabo mi idzie. Zdecydowanie wolę uczyć się z podręcznika, bo wówczas uczę się rzeczy . Ale też podręcznik podręcznikowi nierówny, pamiętam jak to było z Wordem. Przekonałam się do wydawnictwa CROMA, rozumiałam bowiem to, co czytałam, a nawet udawało mi się zrobić to, co czytałam, na kompie :D
[quote name='Wind'][B]Ali,[/B]

Jeszcze raz powodzenia w walce z Corelem :-) Troche pracy, a ile SATYSFAKCJI :razz: [/QUOTE]
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;) :)
Masz rację, satysfakcja wynagradza wszelki trud. Dlatego warto cały czas iść do przodu i poznawać nowe zagadnienia :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Dla ciekawostki dodam, ze też na bierzmowaniu mam Barbara.

Z tym imieniem w mojej rodzinie jest cała historia.

Otóz, moi rodzice chcieli mi nadac imie Barbara na chrzcie ale...urodziłam sie pod koniec wojny i Niemcy hitlerowskie zabroniły Polakom nadawac imiona spoza listy, którą dla Polaków stworzyli. Dodatkowo, na drugie imię każda dziewczynka miała Kazimiera. Na liście z tego co pamietam były jeszcze Bozena, Zdzisława, i wszelkiego rodzaju Mirosławy, czyli Zytomira, Sławomira.... Tym sposobem zostałam po ojcu Janina bo takie okupant łaskawie na liście umieścił.
Podobno po wojnie moglismy sobie zmienić imię ale rodzice już przy swojej Janeczce zostali. Na drugie oczywiście mam Kazimiera.
Tym sposobem na bierzmowaniu nadałam sobie Barbara[/QUOTE]
Faktycznie bardzo ciekawa historia, nie słyszałam o takiej liście imion, widocznie w stronach, z których pochodzi moja rodzina okupant nie wprowadził takiego wykazu.

Ale, ale - [B]borsaf[/B], skoro ja otrzymałam wczoraj basieńkowe życzenia, to i Tobie się one również należą, dlatego wraz z Andrzejem i Deryśkiem życzymy Ci z okazji Barbórki wielu, wielu lat w zdrowiu i dobrobycie oraz sukcesów w przyswajaniu i praktycznym wykorzystaniu przyswojonej wiedzy :multi:

[IMG]http://musicforyou.ru/images/flover.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam wpadam tylko na kawkę i biorę się za prace:cool1: .. bo dziś w pracy dużo pracy;) ,
dzielić trzeba pieniedzmi i talonami bo każdy w ten okres przedświąteczny na to czeka:cool3:
[B]Welsh Terier -[/B]
[SIZE=3][COLOR=green]dla AMIRA - WSZYSTKIEGO KOŚCIKOWEGO I DUŻO, DUŻO ZDRÓWKA.:tort: [/COLOR][/SIZE]
W Mikołajki się urodził a to cwaniak:razz:
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Wszystkim uroczych [I][B]Mikołajkowych:x-mas: [/B][/I]prezentów:cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
Vigor ja też byłam grzeczna a w bucie pusto:placz: ;)

[quote name='Mokka']Trudne pytanie, zwłaszcza, że Vigo nie gustuje w twardych zabawkach. Ja bym chyba jednak zaryzykowała i kupiła czerwonego, jest bardziej miękki i byłby bardziej odpowiedni na początek. Co prawda Leonowi wystarczyło niecałe pół godziny, aby czerwońca rozebrać na elementy, ale on naprawdę ma mocarne szczęki, bywa prównywany do rottweilera lub krokodyla. Jeśli Vigo będzie się bawił kongiem tylko pod Twoim nadzorem, nie powinno być problemów. A co do rozmiaru, nie kupowałabym tych największych, bo trzeba nieźle wysilić szczęki, aby takiego porządnie złapać. Myślę, że jeśli Vigo poważnie zaprzyjaźni się z czerwonym kongiem, może kiedyś kupisz mu czarnego? :lol: (jeśli oczywiście będzie taka potrzeba).[/quote]
[B]Mokka[/B] - wiesz identycznie myślałam ... ale miałam wątpliwości i potrzebowałam rady - użytkowników w.w ustrojstwa- więc Vigo dostanie czerwońca:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wtajcie :lol:
Ibolya, dzięki za kawkę :kaffee_2: :calus:. Pyyyyyszna była :cool3: :loveu:

[B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Dla Amira, kuzyna moich suń, wszystkiego najpsiejszego [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][SIZE=2][COLOR=Black](trzy lata to już poważny wiek :cool3: :razz:)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
:tort: :new-bday: :BIG: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red][B]Nicola, wszystkiego najlepszego, duzo radości i milosci![SIZE=1][COLOR=Black]

Aga, masz przechlapane, dwa prezenty musisz uszykować:cool3:[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=2]
To i tak dobrze bo moja koleżanka nie dośc, ze jest Ewa (piekne imie, paskudna data imienin) to jeszcze urodziła się 1.11. Czyli ma rodzine po procesji na grobach, a wigilie zawsze ok 16 bo potem znajomi do Ewy przychodza na imieniny:evil_lol:
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie za życzenia... miło mi że pamiętacie;) Siedzę sobie teraz u Agi i świętujemy grzańcem bo mi się ździebko rozchorowało.... Aguś buziaczki słodkie i dogłębne przesyła wojownik Twojego serca :diabloti:
P.S.
Borsaf dziękuję za przesyłkę specjalną... bo już mi kobieta salała i nie mogłem dać rady hihi

Link to comment
Share on other sites

Ho ho hooo :)

[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7593/xmassantaclausge7.gif[/IMG]

Do mnie dzisiaj Mikołaj nie przyszedł, ale Deryśkowi gryzaka przyniósł :D Dobre i to :)

[COLOR="Blue"][SIZE="3"][B]Nicola[/B], serdecznie i imieninkowo ściskamy z Gdańska całą rodziną! Bądź zdrów i niech się spełnią Twoje plany i marzenia![/SIZE][/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu:


[B]Amirkowi z Turzycowych Kniej[/B] też wszystkiego psiego najlepszego na trzecie urodzinki :new-bday: :BIG: :tort:


A ja lecę do laryngologa. Wrócę jak już całkiem ciemno będzie, buuuu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...