Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[B]Nicola[/B], oczywiscie i ja przylaczam sie do samych imieninowych serdecznosci dla Ciebie :-) I grzejcie sie grzejcie :cool3: Nie ma to jak cieple popoludnie, pod kocykiem, z kieliszeczkiem czegos mocniejszego :razz: :loveu:

[B]Mokka,[/B] a to Ci sie prezent dostalo :evil_lol: Skrobnij lepiej za jakie wystepki taka nagroda Cie obdarowano :evil_lol: ;)

[B]Welsh Terrier[/B], wszystkiego najlepszego dla Amira :multi: Fajny dzien na urodziny sobie wybral :razz:

Pozostalym zycze milych Mikolajek i fajnych niespodzianek :-) Moj "mikolajek" wciaz poleguje gdzies na cle i mimo roznych zaklec i czarow, jakos nie chce do mnie dotrzec :-( Paskudna biurokracja ... Za to los obdarowal mnie poteznymi zakwasami po wczorajszym uruchomieniu zapomnianych miesni :evil_lol: Biodrami ruszaj wcale nie moge i sama nie wiem, czy nie wyprobowac sposobu [B]agi [/B]na ciezkie zakwasy :cool3: :lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

He He aż mi się gorąco zrobiło... nie ma to jak połobuzować pod kocykiem przy grzańcu... pozdrawiam Gdańską Rodinkę i jakie prezenty piekne dostałem od Agusi... wracam do Agusi pod kocyk hihi:diabloti:

ta wiadomość powinna być wyżej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nicola']He He aż mi się gorąco zrobiło... nie ma to jak połobuzować pod kocykiem przy grzańcu... pozdrawiam Gdańską Rodinkę i jakie prezenty piekne dostałem od Agusi... wracam do Agusi pod kocyk hihi:diabloti: [/quote]
Właśnie miałam Ci złożyć życzenia, ale w takiej sytuacji, czego lepszego można Ci życzyć? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Siemka! to ja "stara" [B]bogula:evil_lol: [/B].Z nieznanych mi przyczyn nie mogłam Was zanudzać opisami z życia Livki: komp zwariował...ani logowanie ani rejestracja.Ale udało się!Dla terierowatych nie ma rzeczy niemożliwych!
Pozdro dla wszystkich! Duża buźka dla [B]zadziornego[/B], który motywował mnie skutecznie:evil_lol: . Jak dobrze z Wami znowu pogledzić.........

Link to comment
Share on other sites

Nicola, bądź [SIZE=1][COLOR=white]nie[/COLOR][/SIZE][SIZE=2]grzeczny - tego Ci życzę! ;-) Amir, najlepsze życzenia dla Ciebie również![/SIZE]

Mnie Mikołaj nie przyniósł nic, ale pieski obdarował! Właśnie sobie słodko mlaskają! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula2']Siemka! to ja "stara" [B]bogula:evil_lol: [/B].Z nieznanych mi przyczyn nie mogłam Was zanudzać opisami z życia Livki: komp zwariował...ani logowanie ani rejestracja.Ale udało się!Dla terierowatych nie ma rzeczy niemożliwych!
Pozdro dla wszystkich! Duża buźka dla [B]zadziornego[/B], który motywował mnie skutecznie:evil_lol: . Jak dobrze z Wami znowu pogledzić.........[/quote]
Ej, bogula, no nareszcie!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula2']Uświadomcie mnie, proszę...kiedy mogę wykąpać Livkę? trochę już zaciąga terierem:evil_lol: ; myję jej łapy i pupe codziennie wieczorem, bo nadal obie mieścimy się na tapczanie:cool3: .....
Więc..kiedy?[/quote]
bogula, choćby w tej chwili! ;) Moje szczyle "pływają" w wannie jeszcze zanim opuszczają matczyny dom!

Link to comment
Share on other sites

[B]Nicola[/B]-samych miłych chwil pod Agusinym kocykiem ( i nie tylko ;) )w dniu imienin :drinka::Rose:

[B]Welshyk[/B] -stu psich lat dla Amirka,w zdrowiu i radosci :BIG:



Jakas jesienna deprecha mnie dopadła :cry::nerwy::-(, życie wydaje mi się paskudne i wszystko do bani....:-(:-(nawet mi sie zadnych postów pisać nie chce, czytam jakies smutne wątki o psich nieszczęsciach i dołuję sie coraz bardziej :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=Blue]AMIROWI życzenia wszystkiego psiejskiego najlepszego z okazji [SIZE=6][COLOR=Red]3[/COLOR][/SIZE] urodzinek przesyłają Bodryś, Neseczka i ich pańcia :Rose: :BIG: :new-bday:

Amirku żyj zdrowo na pociechę swojej pani Welsh Terrierki i odnoś same sukcesy na ringach i w reprodukcji, duża buźka i mizianko :cunao: :pepsi: :laola:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][B][SIZE=4][COLOR=Blue]AMIROWI życzenia wszystkiego psiejskiego najlepszego z okazji [SIZE=6][COLOR=Red]3[/COLOR][/SIZE] urodzinek przesyłają Bodryś, Neseczka i ich pańcia :Rose: :BIG: :new-bday:

Amirku żyj zdrowo na pociechę swojej pani Welsh Terrierki i odnoś same sukcesy na ringach i w reprodukcji, duża buźka i mizianko :cunao: :pepsi: :laola:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

DZIĘKUJEMY ZA ŚLICZNE ŻYCZENIA! :laola::calus::calus::calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

Amirku, przyjmij i od nas zyczenia wszelkiego najpsiejszego:loveu:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5240/dogcakeom8.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/4553/torcikmy9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

A gdzie są wszyscy :???: :smhair2:

Zapraszam na kawkę :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: [B]bogula, zadziorny, bos, Wind, INA, Nitencja, Aluzja, Kardusia, rita60, borsaf... [/B]wpadajcie, kto ma ochotę, najwyżej dorobię, bo kawa z rana, jak śmietana :lol: dla [B]INY[/B] rozpuszczalna.
Dla [B]Flaire [/B]i [B]Welsh Terrierki [/B]tradycyjnie herbatka :drinka:


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

:lol: Witam
Jeja [B]Ibolya[/B] - ile tych kubków narobiłaś:crazyeye: :cool3: :loveu:
Dzięki już pije:lol: pycha:p :lol: musi mi dać siły na dzisiejszy kolejny pracowity dzionek:cool1: mam nadzieję ze jutro już będzie mniej roboty w robocie -Lecę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Witajcie :lol:
Dla kogo kawusia :kaffee_2:, a komu herbatka? Pogoda dzisiaj pasqdna, od rana leje :shake:. Miłego dnia wszystkim :loveu:[/quote]

A czy ja moge sie dołączyć na :kaffee_2: ?
Bo u szkociarzy chyba wszyscy śpią i nie z kim wypić tą kawę ,w wsród westie ,to tam są stanowczo za młodzi na kawę i chyba już poszli do szkoły.
Au Was jest tak fajnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula2']Uświadomcie mnie, proszę...kiedy mogę wykąpać Livkę? trochę już zaciąga terierem:evil_lol: ; myję jej łapy i pupe codziennie wieczorem, bo nadal obie mieścimy się na tapczanie:cool3: .....
Więc..kiedy?[/quote]
Ja kąpię piesy (z użyciem szamponu) najrzadziej jak się da :roll:. Zawsze po trymowaniu i wtedy gdy wytarzają się w jakimś "pachnidle" :mad:. Łapy myję w ciepłej wodzie po każdym "brudnym" spacerku, natomiast do utrzymania w czystości futra używam grzebienia i szczotki :cool3: :razz: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...