Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[B]Witam !!![/B]

[COLOR="Red"][SIZE="5"] Dla wszystkich Barbar wszystkiego dobrego uśmiechu wiele
radości miłości powodzenia i wiele wiela buziaczków [/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"][SIZE="5"][FONT="Arial Black"] Dla górników w dniu i święta Szczęść Boże[/FONT][/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="5"]Dla Pani Vigorowej specjalne pozdrowienia i gorące życzenia
z Piły śle wiele ciepłych lizaczków Agapa
[/SIZE][/COLOR]
:tort: :laola: :cunao: :Rose: :Rose: :Rose:

[COLOR="Red"][SIZE="5"]Basieńko to dla Ciebie[/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o278/dora_h/Gapa/DSCF6765_rs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o278/dora_h/Gapa/DSCF6766_rs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o278/dora_h/Gapa/DSCF6766_rs-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o278/dora_h/Gapa/DSCF6767_rs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[B][COLOR=Red]Elu - Vigorova fotki obejrzała, życzenia przyjęła i słada serdeczne podziękowania i prosi o wymizianie Gapelka.
[COLOR=Black]Przepięknie wygląda Agapcia z tym wspaniałym bukietem róż.[/COLOR]
[/COLOR]Przyślij [/B]pilsssss [B]kilka obecnych fotek Gapelka, które Junior wstawi do galeryjki na stronie naszej hodowli.
Ahoj!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'][B]

....a ja na Mikołajki sama sobie;) już sprawiłam kilka ciuszków:evil_lol:

[/QUOTE]

Wyobraz sobie, ze ja tez :multi: Wlasnie wrocilam z bardzo udanych i bardzo drenujacych :cool3: zakupow :-) Ale co tam ... Mikolajki sa tylko raz w roku :p Przy okazji polecono mi utalnetowana krawcowa, ktora juz szyje mi suknie na Sylwestra :loveu:
Skoro tak poszalalam, to teraz czeka mnie fura pracy, aby jako tako odpracowac dzisiejszy dzien :razz:
[B]
Elu,[/B]

Dogamanickie Basienki po tych foteczkach powinny byc wniebowziete :loveu:

[B]Ali,[/B] Slonko Ty nasze. Dla Ciebie tez wspaniale zyczonka :-) Basia z bierzmowania tez sie liczy!!! :multi: Mozesz swietowac! :multi:

W.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Purple]:BIG:Wszystkiego Najlepszego Dla Basieniek!:BIG:

[/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=5][COLOR=Purple]Zdrówka, szczęścia, pomyślności, a przede wszystkim spełnienia marzeń!

[SIZE=3]Życzy Paula- Welsh Terrier :cool3:[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[SIZE=5][COLOR=Purple]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ibolya[/B], [B]Ela[/B], [B]Wind[/B] i inni - serdecznie Wam dziękuję za życzonka, sama sobie taką patronkę obrałam, więc dzisiaj mogę świętować na własne życzenie, jednak mając w pamięci niedawne Andrzejki ( :drink1: ) pozostanę jedynie przy świętowaniu, imprezowanie odkładając na przyszły rok :cool3: :cool3: :cool3:

[B]Elu[/B] - przepiękne różyczki od Gapuni :iloveyou: , wymiziaj kochane stworzonko od ciotki Ali, proszę. Resztę stadka również, oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

A tu nasza [B]Ali[/B], przybrała sobie imię do bierzmowania Basieńka. (jak ja mało o Was wiem... :shake: ) Ja mam bardzo oryginalne imię do bierzmowania-[B] [COLOR=Purple]Olimpia.[/COLOR][/B] :lol:

To więc chciałabym Ci oddzielnie złożyć życzonka!



[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Purple] Uśmiech i radość niech w Twym sercu gości.

Niech każdy poranek słońcem Cię wita.

Szczęścia, pięknej miłości, a nade wszystko

zdrowia, pogody ducha

i życia bez przykrości

Życzy Ci cała Czereda Trapera! I ten nasz jeden Turzyc :loveu: się dokłada do życzeń! :eviltong:
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kawa z rana jak śmietana, więc zapraszam wszystkich chetnych , dla [B]Flaire[/B] oczywiście dobra herbatka.....wprawdzie nie u Tadka ale u ....Bogusia......usia siusia....:eviltong: :evil_lol:

[B]Ibolya [/B], wstawaj , [B]Wind [/B]już niesie z Majutkiem świeżuchne i pachnace pieczywko......mniam mniam:multi: :loveu: :lol: :lol:
[B]bogula[/B] też napewno na nogach , jak i [B]zadziorny [/B], który jeszcze w pracy......śpi....chyba :eviltong:

Wstawać...szkoda dnia ....są coraz krótsze.....:cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Miłego dzionka...Wszystkim :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

Jestem, jestem, jak dobrze, że tu zajrzałam, nim zrobiłam kawkę, bo [B]bos[/B] mnie wyręczył dziś :lol:
Ja jeszcze tylko dorobię jedną rozpuszczalną dla [B]INY :kaffee_2: [/B]i jedną herbatkę dla [B]Welsh Terrier[/B] :lol:
[B]
Miłego dnia Dogomaniacy.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

To ja poproszę o mineralną, albo o drinka. Jeść nic nie będę.
Próbowałam trochę poczytać o corelu i widzę, że to stanowczo przekracza moje możliwości... I bynajmniej nie czytanie...

Kto to w ogóle wymyślił i po co ???????????????

Miłego wtorku wszystkim, ja idę spać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje [B]Ibolay[/B] - że o mnie pamietałaś:lol: :buzi: - pyszna ta kawka !

Zasiadłam z kubkiem przed ekrankiem poczytać a tu wszędzie ciuchutko..
Czy wszyscy już wpadli w szał świątecznych zakupów, porządków, a w pracy do zamykania roku,bilansów, zestawień,renamentów itd:crazyeye:
[B] Wind[/B] - czyli wychodzi mi, że będziesz w tym roku na jakim balu sylwestrowym:razz:
Ja mam pytanie O Konga bo taki prezent chciałm wybrać od gwiazdorka dla Vigusia - tylko nie wiem czy jeszcze czerwony czy już czarny-- czarny mocniejszy ale chyba mocno twrady... i jaki rozmiar powinnam zakupić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']Ja mam pytanie O Konga bo taki prezent chciałm wybrać od gwiazdorka dla Vigusia - tylko nie wiem czy jeszcze czerwony czy już czarny-- czarny mocniejszy ale chyba mocno twrady... i jaki rozmiar powinnam zakupić..[/quote]
Trudne pytanie, zwłaszcza, że Vigo nie gustuje w twardych zabawkach. Ja bym chyba jednak zaryzykowała i kupiła czerwonego, jest bardziej miękki i byłby bardziej odpowiedni na początek. Co prawda Leonowi wystarczyło niecałe pół godziny, aby czerwońca rozebrać na elementy, ale on naprawdę ma mocarne szczęki, bywa prównywany do rottweilera lub krokodyla. Jeśli Vigo będzie się bawił kongiem tylko pod Twoim nadzorem, nie powinno być problemów. A co do rozmiaru, nie kupowałabym tych największych, bo trzeba nieźle wysilić szczęki, aby takiego porządnie złapać. Myślę, że jeśli Vigo poważnie zaprzyjaźni się z czerwonym kongiem, może kiedyś kupisz mu czarnego? :lol: (jeśli oczywiście będzie taka potrzeba).

Link to comment
Share on other sites

Dzien Doberek :-)

[B]bosik[/B], dzisiaj musimy sie zadowolic dlugoterminowym, slonecznikowym zakalcem :lol: . Np coz ... bywa i tak ... Zamiast skupiac sie na zblizajacej atmosferze Swiat, tone w robocie :cool3: Ale jak juz sie z tym uporam, czeka mnie 3 tygodni lenistwa :multi:

[B]INA,[/B] w ubieglym roku Sylwester mielismy miedzy psiarzami, w konskiej ujezdzalni, w walonkach i puchowkach :razz: Atmosfera i wrazenia byly super, ale czas najwyzszy eleganckie waloneczki i welniaczki zamienic na szpileczki i odpowiednie kreacje i uczynic cos dla siebie :razz: Majut zostaje z moja Mama a my jedziemy na dwa tygodnie wymoczyc sie do SPA i przy okazji zaszalec na balu :loveu: Licze, ze bedzie zajefajnie :cool3:

[B]Ali,[/B] wielu twierdzi, ze Corel jest bardziej intuicyjny niz np. PS. Kazda z tych aplikacji ma troche inne zastosowanie, ale sa rzyczy, do ktorych na rownie mozna wykorzystac i Corela i PS. A do czego Ty zamierzasz uzywac Corela?

[B]bogula[/B], no wlasnie ... gdzie Ty? Ani widu, ani slychu :shake:

Milego dzionka, a ja przed robota lece sie troche pofitnesowac :evil_lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]Ali,[/B] wielu twierdzi, ze Corel jest bardziej intuicyjny niz np. PS. Kazda z tych aplikacji ma troche inne zastosowanie, ale sa rzyczy, do ktorych na rownie mozna wykorzystac i Corela i PS. A do czego Ty zamierzasz uzywac Corela?[/QUOTE]
Heyka :)

[B]Wind[/B], generalnie chciałam się przesiąść z PSP7 na mercedesa. Ostatnio robiłam kilka rzeczy związanych z dość mocną obróbką zdjęć i zdecydowanie wygodniej było posłużyć się mercedesem ;)
Nie potrzebuję go do niczego oprócz zastosowań amatorskich, nie wykorzystam ani 1/1000 jego możliwości, jednak jak już się raz spróbowało to ciężko potem wrócić do malucha :D
Poza tym ja dość uparta jestem i odkryła w nocy fajne efekty, więc teraz to już przepadło ;) :D

No właśnie, co z [B]bogulą[/B]? Ja też już się martwię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Heyka :)

[B]Wind[/B], generalnie chciałam się przesiąść z PSP7 na mercedesa. Ostatnio robiłam kilka rzeczy związanych z dość mocną obróbką zdjęć i zdecydowanie wygodniej było posłużyć się mercedesem ;)
Nie potrzebuję go do niczego oprócz zastosowań amatorskich, nie wykorzystam ani 1/1000 jego możliwości, jednak jak już się raz spróbowało to ciężko potem wrócić do malucha :D
Poza tym ja dość uparta jestem i odkryła w nocy fajne efekty, więc teraz to już przepadło ;) :D [/QUOTE]

Przyznam szczerze, ze dla mnie niekwestionowanym narzedziem do obrabiania zdjec, przygotowania do druku, retuszu i korekcji jest PS, a wlasciwie jego obecna odmiana CS2. Jako wsparcie, zawsze mam pod reka dobra aplikacje do RAW-ow, oraz czasami uzywam Corela Paintera, z wprawna reka na teblecie, moze byc idelny do uzupelniania pracy wizazystki, stylisty, czy tez tworzenia oddzielnych obrazow w technice digital painting.
Nie bardzo wiem, ktorego Ty Corela uzywasz. Jesli CorelDraw, to jest to wyjatkowo uzyteczne narzedzie do obrobki wszelkiego rodzaju map bitowych na postac wektorowa, jak rowniez do projektowania broszur, ulotek czy tez znakow firmowych :-)
Nie mniej, jak kazde narzedzie rzeczywiscie wymaga cierpliwosci podczas procesu poznania i uporu we wgryzaniu sie w kolejne, rozbudowane funkcje :-) Dlatego mocno zycze powodzenia i czekam na efekty!!! :multi:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][B]Ali[/B] której wersji Corela używasz? :razz: :cool3: :roll:[/QUOTE]
Starej, poczciwej dziewiątki :)

[quote name='Wind']Przyznam szczerze, ze dla mnie niekwestionowanym narzedziem do obrabiania zdjec, przygotowania do druku, retuszu i korekcji jest PS, a wlasciwie jego obecna odmiana CS2. Jako wsparcie, zawsze mam pod reka dobra aplikacje do RAW-ow, oraz czasami uzywam Corela Paintera, z wprawna reka na teblecie, moze byc idelny do uzupelniania pracy wizazystki, stylisty, czy tez tworzenia oddzielnych obrazow w technice digital painting.
Nie bardzo wiem, ktorego Ty Corela uzywasz. Jesli CorelDraw, to jest to wyjatkowo uzyteczne narzedzie do obrobki wszelkiego rodzaju map bitowych na postac wektorowa, jak rowniez do projektowania broszur, ulotek czy tez znakow firmowych :-)
Nie mniej, jak kazde narzedzie rzeczywiscie wymaga cierpliwosci podczas procesu poznania i uporu we wgryzaniu sie w kolejne, rozbudowane funkcje :-) Dlatego mocno zycze powodzenia i czekam na efekty!!! :multi:

W.[/QUOTE]
[B]Wind[/B], dla Ciebie program graficzny to warsztat pracy, dla mnie zabawka. Tylko i wyłącznie :)
Ostatnio bawiłam się projektowaniem prościutkiego kolażu na kubek z psami i tu osadzanie obiektów w Drawie było o niebo łatwiejsze niż praca na warstwach w PSP7.
Za to na warstwach kiedyś bawiłam się zdjęciami Audrey i mojej angielskiej Gosi, oczywiście wyłącznie dla hecy. Wyszło mi coś takiego:

[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/9314/audrey2gl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8669/audrey1ux9.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4034/audrey1cuz6.jpg[/IMG]

Nie mam PS i nie zanosi się, abym miała. Wiem, że jest doskonały, ale ja i tak nigdy nie wykorzystałabym jego możliwości :) I tak już używam armaty, a strzelam do komara :D

Link to comment
Share on other sites

Ali, ciesze sie, ze sie zaangazowałas w Corela. Pisałam juz że się zapisalam na ten nasz Uniwersytet III wieku i tam jestem w grupie średnio-zaawansowanej na kompie hihihi. Na pierwszych zajęciach to sie po prawdzie nudziłam bo facet opisywał jak włączać i wyłączać kompa, gdzie stukać by haczyki sie przy literach pojawiały itp. Przeniesli mnie do grupy wyżej....i gosciu powiedzial, ze własnie bedzie nas uczyl obróbki zdjęc na Corel-Paint-cie. Jestem cała ciekawa tej przygody, a zajęcia będe miała chyba za tydzień.
Książke o CorellDraw sobie pozyczyłam ale lipnie napisana....niezrozumiale.
Mam książkę o PS7 i ta jest o niebo lepiej napisana...tylko PS7 nie mam...Ale na sucho, zrozumiała, a Corell nawet na sucho trudny bo operują zwrotami niezrozumiałymi dla laików.

Link to comment
Share on other sites

Przekazuję pozdrowienia od [B]boguli[/B] :loveu: :cool3: :calus:. Żyje i ma się dobrze, podobnie jak Livka która rośnie w oczach i jest bardzo grzeczna :loveu:. [B]Bogula[/B] nie potrafi się od jakiegoś czasu zalogować na dogo :mad: (nie może się również ponownie zarejestrować :shake:) i tylko nas podczytuje :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Dla ciekawostki dodam, ze też na bierzmowaniu mam Barbara.

Z tym imieniem w mojej rodzinie jest cała historia.

Otóz, moi rodzice chcieli mi nadac imie Barbara na chrzcie ale...urodziłam sie pod koniec wojny i Niemcy hitlerowskie zabroniły Polakom nadawac imiona spoza listy, którą dla Polaków stworzyli. Dodatkowo, na drugie imię każda dziewczynka miała Kazimiera. Na liście z tego co pamietam były jeszcze Bozena, Zdzisława, i wszelkiego rodzaju Mirosławy, czyli Zytomira, Sławomira.... Tym sposobem zostałam po ojcu Janina bo takie okupant łaskawie na liście umieścił.
Podobno po wojnie moglismy sobie zmienić imię ale rodzice już przy swojej Janeczce zostali. Na drugie oczywiście mam Kazimiera.
Tym sposobem na bierzmowaniu nadałam sobie Barbara

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...