Jump to content
Dogomania

zadziorny

Members
 • Content Count

  5536
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zadziorny

 1. Jeśli będą wychowywane z kotem, to uznają go za "swojego" :cool1:. Jednak obce koty zostaną pogonione :cool3: :eviltong:
 2. [B]Gugu[/B] to Ty jeszcze żyjesz? :hmmmm: :lol: :cool3: ;)
 3. Gratulacje dla zwycięzców i pokonanych :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
 4. Gratulacje dla zwycięzców i pokonanych :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
 5. Zaptaszkuj sobie opcję "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie", to nie będziesz mieć takich problemów :cool3: :razz: :lol:
 6. [quote name='hanik']Mój drugi pies to chyba będzie sunia. Chyba z sunią jednak się fajniej pracuje pod kątem sportu. Są spokojniejsze, nie mają tych głupawych popędów.[/quote] Za wyjątkiem czasu cieczki :cool3: :evil_lol: :eviltong:
 7. [B]Fritz[/B], nie taki on biedny :roll:. Widziałem go z nową panią [B]chiarą[/B] i stwierdzam, że ma jak u Pana Boga za piecem :cool3: :loveu: :multi:
 8. [B]Czapla[/B] wstawia foty :multi: :crazyeye:. Normalnie szok :shake: :loveu: :cool2:
 9. Ja się chętnie poczęstuję rozpuszczalską z mleczkiem bez cukru :kaffee_2:. Miłego dnia wszystkim :hand:
 10. Dokładnie :cool3:. U moich pasqd to jest co 8-9 miesięcy :eviltong:
 11. BTW braciszek z Trudzią jak dwie krople wody :loveu: :cool3: :cool2:
 12. [B]Kliwia[/B] tylko cztery miesiące, ale za to po kilka godzin dziennie :roll: :cool3: ;)
 13. A niech tam :roll:, tutaj też koryto wrzucę :evil_lol: :eviltong:: [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3649/koryto0022mmod9.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2249/koryto007mmzc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5796/koryto008mmsp6.jpg[/IMG]
 14. Jakieś cztery miesiące :roll: :cool1:
 15. No :roll:, tu też Wam wstawię gotowe dzieło Pani zadziornej :loveu: :multi: :cool3:: [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5254/zaprz005zmmse1.jpg[/IMG]
 16. [quote name='dolika'] ale dobra wiadomość jest taka, że choć dziś znowu przełamała barykadę (ja nie wiem to jest chyba jakaś odmiana teriera skrzydlatego, ewentualnie krzyżówka z kangurem :mad:) to tylko grzecznie położyła się na kanapie i sobie spała :roll:[/quote] To Ty nie wiesz że ona ma to w genach :roll:. [B]Jborowy[/B] nieraz pisał jak to Evitka pokonuje dwumetrowy płot :evil_lol: :eviltong:. BTW moja Trudzia to był jedyny szczeniak w miocie, który potrafił zwiać z kojca o wysokości 60 cm w wieku 2 miesięcy :crazyeye:.
 17. U mnie jedna pasqda odkurzacz obszczekuje :roll:, a druga go mamle :crazyeye: :evil_lol: :eviltong:
 18. Witajcie :lol: Ja się częstuję :kaffee_2: jak zwykle rozpuszczalską z mleczkiem bez cukru i :scared: zmykam.... wiecie gdzie :cool3: :evil_lol: :eviltong:
 19. [quote name='aga_ostaszewska'][COLOR=Blue][SIZE=5][B]:multi:Mam swojego pierwszego "ognika":multi:[/B][/SIZE][/COLOR][/quote] Gratulacje :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
 20. Witajcie :lol: Zapraszam na kawę :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: i jeszcze :morning: :morning: :morning: :morning:, a komu herbatkę :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:. Miłego dnia wszystkim :cool3:
 21. zadziorny

  Britka

  [quote name='czapla']Znowu jakas okropna baba szpeci ladnego psa:shake: :lol: ;)[/quote] No ciekawe kto to taki :cool3: :evil_lol: :eviltong:
 22. [quote name='Ali26762']A moje nic nie zjadły... Ani jeden, ani drugi... [SIZE=1]Były cały czas pod kontrolą[/SIZE] :p[/quote] Moje nie były :shake:, poza krótkim okresem "urlopu wychowawczego" (ok. 1 miesiąca). Gaja nie zniszczyła zupełnie nic, natomiast Trudzia "przeczytała" książkę :roll:, poobgryzała kable głośnikowe (natychmiast jej to z głowy wybiłem :mad:) oraz nadgryzła poprzeczkę między nogami stołu :evil_lol:. I to wszystko :diabloti:
×
×
 • Create New...