Jump to content
Dogomania

Zora już w DS!!!! :) Dziękuję wszystkim za pomoc!!!!!!!!! SUPER!! Udało się!!!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 619
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przypomne - brakuje 160zł stałych deklaracji. Każde 5 zł - 10zł jest na wagę złota :oops:

Zapraszam również na bazarek, pieniążki zostana przeznaczone dla Zorki. :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kiermasz-ksiazkowy-na-dt-dla-zory-do-12-10-a-148059/index2.html#post13094603[/URL]

Zapraszam, poniewaz naprawde fajne książeczki mozna zakupić :) Większośc jest nowa, alno 1 przeczytana.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zorka to starsza sunia... bez deklaracji stałych nie moge Jej zabrac na DT :( Nie moge, ponieważ nie utrzymam Jej tam, a nie chcę, żeby po miesiącu wróciła do schronu. Oprócz tego muszę się liczyć z tym, że Zorka musi być zbadana dokładnie przez weta. Jest to Sunia 8-letnia także należy uwazniej przyjrzec się Jej zdrowiu.[/B]

[B]W imieniu Zorki, bardzo proszę o deklaracje.[/B]
[B]Deklaracje jednorazowe równiez mile widziane! [/B]
[B]Bardzo prosze. :oops: :roll: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Ciotki, ile Zorce brakuje, żeby mogła wyjść ze schronu? Jednorazowo coś was urządza?[/quote]

odpowie wujaszek;) wszystko nas urządza a brakuje na stałe 160 ale bierzemy co dają...:razz:
Dzięki ,że zaglądasz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Przebrnęłam przez wątek kochanej Zorki ze łzami w oczach:-( ,serce pęka deklaruję stałą wpłatę - 20 złotych tylko tyle :oops: bo potrzebujących biedulków tyle:shake:
Proszę o numer konta;)[/quote]

Super!!! :multi: Dziękujemy :buzi:
Czyli 140 zł stałych deklaracji rakuje jeszcze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Ciotki, ile Zorce brakuje, żeby mogła wyjść ze schronu? Jednorazowo coś was urządza?[/quote]

Dziękuję, że zajrzałaś :) oczywiście, wpłaty jeorazowe są równiez na wage złota :oops:
doba w DT kosztuje 12 zł, także każda złotówka sie liczy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Przebrnęłam przez wątek kochanej Zorki ze łzami w oczach:-( ,serce pęka deklaruję stałą wpłatę - 20 złotych tylko tyle :oops: bo potrzebujących biedulków tyle:shake:
Proszę o numer konta;)[/quote]

bardzo dziękuję za to, że przejęłaś się losem Zorki... :roll:

nr konta wysyłam na PW i dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...