Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']jednak nie pojechała do domu :shake: własnie dostałam info, że po obcięciu okazało się, że sunia prawdopodobnie ma nowotwór i pani jej nie zabrała... także w dalszym ciągu szukam transportu do Krakowa :modla:[/quote]
No to szukaj dalej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jurmar98']No to szukaj dalej[/quote]


szukam i w końcu przyjdzie termin Twojego wyjazdu bo coś słabo widzę żeby ktoś wcześniej pomógł :placz: a ja się o nią bardzo martwię bo teraz jak poszło info, że ma guza itd to wiecie.... mój ojciec coś dziś dłubał przy moim samochodzie ale nie zrobił do końca :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98']Stale otwarta brama to jakaś przeszkoda?To gdzie oni chcieliby go trzymać,na dworze?To chyba najlepsza odpowiedź na moje pytanie o wizytę przedadopcyjną[/quote]


Stale otwarta brama nie bylaby takim problemem, gdyby nie to, że ludzie uważają to za świetny kawał, że jeździli po mieście i szukali poprzedniego psa. Pies notorycznie wychodził przez tą otwartą bramę. A dodać trzeba, że zaraz blisko domu jest las i jeśli pies się uda w tym kierunku, to też może się znaleźć w niebezpieczeństwie. Pamiętajmy, że Brok został znaleziony w autobusie więc chyba można wyciągnąć wniosek, że ma charakter "włóczykija"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][B]agamika[/B] - może będzie do Ciebie dzwonić Pani zainteresowana Brokiem - trzymam :kciuki: podałam Twój nr bo chyba najwięcej o nim możesz powiedzieć[/quote]

dzwoniła, ale nie wiem czy dobre zdjęcia widziała :eviltong: bo wg niej Brok jest identyczny jak były pies jej rodziców - rodowodowy sznaucer :evil_lol: ...

kciuki trzymajcie :) cały czas, bo cały czas cos sie dzieje, wokół Broka :p

Link to comment
Share on other sites

haha a to dobre :lol: - zawsze możemy Brokowi metryczkę wystawić ;) zdjęcia widziała te z mojego allegro zbiorczego - o te:
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2801/syqypi.jpg[/IMG]

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8638/14m9wma.jpg[/IMG]


trzymam nieustająco i wciąż :kciuki: i do Broka wysyłam mysli coby sie pospieszył z przeprowadzką bo mam nadzieję, ze dłużej niż miesiąc on w hotelu nie bedzie siedział :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o kutwa... to chyba musimy zrobić allegro cegiełkowe na hotel bo jeszcze posiedzi...


furmanka mi się popsuła no :placz: konie pouciekały :placz:[/quote]
To może na furmankę nową :eviltong: I przy okazji na ogrodzenie. A dla mnie dom, obiecuję brać na DT conajmniej dwa sznupy :grins:

Kciuki trzymam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o kutwa... to chyba musimy zrobić allegro cegiełkowe na hotel bo jeszcze posiedzi...


furmanka mi się popsuła no :placz: konie pouciekały :placz:[/quote]


A jakby coś było w nadmiarze, to i mnie by się malutka posesja ogrodzona przydala i też obiecuję brać wtedy tymczasy

Link to comment
Share on other sites

:cool1: Brok wczoraj został zaatakowany ..

sobie szło psisko spokojnie, swoja ścieżką - jak to Brok ... i wpatrzył sie na psa na horyzoncie, a jak tu nagle nie skoczy mu [SIZE=1]z furia w oczach i piana na psyku [/SIZE]do gardła małe rude ..:mad::angryy::mad: ...

Brok ledwo uszedł z życiem:roll: ... wolontariuszka odpowiedzialna za małe rude .. wrrrr.... powinna zapłacić odszkodowanie, na rzecz strat moralnych |Broka :mad:

[SIZE=1]
(PS. czyli w skrócie : Brok leciał , Amik wlazl mu pod nogi, Brok przyłozył mu łapą w pysk - cel zabawowy , a Amik ... sie wku.........rzył ... i zrobił wrrrrr grgrgrgrhh wrwrwrw .. na co Brok : SZOK ... )[/SIZE]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

tzn, do czegoś mniejszego to nie. Natomiast z DUZYMi .. to wstępnie m a cele zabawowe raczej , tylko jest strasznie histeryczny we wszystkim , natomiast jak pies zacznie szcekac, to chyba cele sie mu zmieniają .. natomiast cięzko to potwierdzic na 100% :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...