Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O godz. 10 było spotkanie, które trwalo dosć długo. Potem musialam dojechać do domu i wytrzeć najpierw kałuże, które w wielkiej obfitości narobila moja tymczasowiczka, no i odpalić kompa.
Ale teraz już mogę wreszcie zaspokoić Waszą ciekawość.
Otóż mam wrażenie, że kciuki pomogły. W odwiedziny do Broka przyjechala cala rodzina - dziadkowie, rodzice i 7 letnia dziewczynka. Państwo mieli już psa - też znalezionego, mixa sznaucera olbrzyma. Są Brokiem zachwyceni.
Teraz szukamy kogoś z Bielska Białej kto by nam zrobił wizytę. Państwo mieszkają w Bystrej koło Bielska. Mają dom z ogrodem gdzieś blisko lasu.

Link to comment
Share on other sites

Ale on na spacerze jest naprawdę bardzo grzeczny. Był owszem bardzo podekscytowany, bo naraz mial koło siebie tyle osób do obskoczenia, ale grzecznie wracał na zawolanie [B]agamiki[/B], albo na klaskanie.
Największym problemem jest wyprowadzenie go z boksu, bo tam się wszystkie psy obszczekują, a on strasznie fruwa między jednym a drugim boksem. Potem , dopóki nie mija innego psa, to on pięknie idzie. I to nawet nie na wszystkie psy on tak glośno reaguje. On obszczekuje psy, które też szczekają.
A państwo mieli już dużego psa - olbrzyma, który niestety im zwiewał i trzeba było za nim jeździć, żeby go przyprowadzić do domu.
I na to trzeba będzie szczególnie zwrócić uwagę tym ludziom - Brok nie może być spuszczany zesmyczy!
Agamika prosto z hotelu pojechala do schroniska. Ale jak wróci to będzie rozmawiać z [B]bubu[/B] bo one się znają

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki rozumiem ostrożność i wiem,że niekiedy jest bardzo wskazana.Ale czy w wypadku,gdy przyjechała cała rodzina z dość daleka (choć to pojęcie względne) i jak agamika pisze sprawiają dobre wrażenie,to co da wizyta przedadopcyja (czy ma sprawdzić ,czy przypadkiem nie mieszkają w szałasie?).Nie lepiej było wydać psiaka i ustalić ,że będzie wizyta poadopcyjna?
Wytłumaczcie ciemniakowi,gdzie się mylę,(albo czegoś nie doczytałem)
Tak,czy siak wygląda ,że chłopak już długo miejsca w hoteliku nie zagrzeje.Fajnie,że będzie miał gdzie wyładować swoją energię.

Link to comment
Share on other sites

Ostrożność jest zawsze wskazana. Już tyle różnych dziwnych rzeczy się w życiu widziało.
A zresztą nie wyobrażam sobie jakby oni się mieli pomieścić w samochodzie razem z Brokiem. Z tyłu babcia z dziadkiem i pośrodku fotelik z 7 letnią córką, a z przodu kierowca z żoną. No a tym bardziej, że państwo jeszcze jechali do Smoka Wawelskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98']Cioteczki rozumiem ostrożność i wiem,że niekiedy jest bardzo wskazana.Ale czy w wypadku,gdy przyjechała cała rodzina z dość daleka (choć to pojęcie względne) i jak agamika pisze sprawiają dobre wrażenie,to co da wizyta przedadopcyja (czy ma sprawdzić ,czy przypadkiem nie mieszkają w szałasie?).Nie lepiej było wydać psiaka i ustalić ,że będzie wizyta poadopcyjna?
Wytłumaczcie ciemniakowi,gdzie się mylę,(albo czegoś nie doczytałem)
Tak,czy siak wygląda ,że chłopak już długo miejsca w hoteliku nie zagrzeje.Fajnie,że będzie miał gdzie wyładować swoją energię.[/quote]

czasem tak robimy - Gabi nie miała wizyty p.adopcyjnej i było super, ale na przykład ostatnio wiosna zawiozła dużego psa do nowego domu, który brzmiał super i wszstko wydawało się, że będzie pięknie a w realu wyszło, że ludzie nie bardzo zaradni życiowo i mieszkają w jakiejś altance na działkach, a poprzednie psy odebrano im do schroniska... jeżeli bez wizyty to jak ktoś od nas zawozi psa i przy okazji widzi co i jak, a jak jest wizyta to nowi opiekunowie mogą sami zaprać psiula - takich zasad najlepiej się trzymać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...