Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam zdjęcia z wtorkowego spacerku Broczka na dłuuugiej lince z [B]Agamiką[/B]. Ale pewna Osoba zażyczyła Sobie autoryzacji zdjęć = zamazanie liczka.
Zdjęcia jej wysyłam, ale ona dzisiaj[I] kursuje na trase Krakw-Zamość-Kraków z pewną cudną amstaffką[/I]. Więc pewnie dzisiaj tych zdjęć nie wstawi

Link to comment
Share on other sites

ja byłam , i padam na p_y_s_k jak to sie mówi nieładnie :evil_lol:...

kurcze , na kawe byśmy sie moze i skusiły ... ehh

a w Zamościu Wam prawdziwy skarb zostawiłam :loveu:... banner mam w podpisie jeszcze astka "buzi buzi mi daj " - nie ma drugiego takie psa na świecie :loveu:... a sie naczekała bidula i nacierpiała :shake:


a Brok dziś wyrwał ręce karusiap :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ... zemsta za to co mi Jej Max zrobił ostatnio :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ehh, słonce dzis Brokowi nie sprzyjało, akurat na nasz spacer sie schowało :/ wiec Brok mimo ze ma z 80 zdj dziś zrobionych to większość do kosza poszła :/ :angryy:

na sam koniec troszke słonca było i tak na szybko 1 zdj przed praca wrrzucam

[IMG]http://i33.tinypic.com/21opo3t.jpg[/IMG]


Brok tez nie ułatwiał sprawy bo sie non stop przytulał ... woiec albo byłdaleeeeko, a jak zobaczyłaze kucam do zdj to przybiegał sie przytulac łobuz

Link to comment
Share on other sites

Witam. Mam kilka pytań dotyczących cudnego Broka.
- Czy on przebywał kiedykolwiek w pomieszczeniu? (tzn jak oceniacie, mógłby zamieszkać w bloku? ile czasu zajmie mu przystosowanie się?)
- Jak reaguje na "sytuacje spacerowe" - mijane psy, ludzi, samochody, rowery, itd.
- Jak urozmaica sobie czas w kojcu w hoteliku? Gryzie coś, szczeka, kręci się i szaleje czy jest spokojny?
- Czy broni swoich "skarbów"? (miejsce, jedzonko, zabawki)
- Jak reaguje na nowe osoby? Nieśmiały, nieufny, olewka?

Bardzo proszę o wszystkie ważne info na jego temat :)

Link to comment
Share on other sites

Mogę odpowiedzieć tylko na część Twoich pytań
Po pierwsze, tak jak pisałyśmy - Brok został znaleziony w autobusie i przez Straż dowieziony do schroniska, więc kompletnie nie znamy jego przeszłości.
Na specery po ulicach też go nie byłyśmy w stanie zabrać, bo nie wolno wychodzić na spacery poza teren schroniska, a hotel też leży w takim miejscu, że samochody ani zgiełk miasta tam nie docierają.
W boksie hotelowym nie niszczy. Co do zabawek, to tak nie za bardzo wie, co z nimi robić.
Przy wychodzeniu z boksu jak go obszczekują inne psy, on też nie pozostaje im dłużny i wyjście z nim wymaga sporej siły w rękach. Natomiast już na zewnątrz jego szczekanie do innych psów odbieramy raczej jako chęć do zabawy. Z [B]agamiką[/B] stałyśmy - ja z Amikiem, a ona z Brokiem na łące - po dwóch stronach ogrodzenia i wtedy Brok wcale nie szczekał na Amisia, tylko merdał ogonkiem.
On był w schronisku w boksie z innymi psami i nie było właściwie żadnych problemów.
Co do walki o michę też jest nam trudno cokolwoiek powiedzieć, bo psy przebywają w hotelu w osobnych boksach i każdy dostaje swją michę. Nie ma więc potrzeby walki o michę.
Do nowych osób podbiega radośnie, domaga się czułości. To tyle ja mogę powiedzieć. Napewno [B]agamika[/B] powie coś więcej, bo to ona Broka wyprowadza na spacerki.

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: aja wiem ale NIC| nie powiem ... o taka będę ...

informacja kosztuje :evil_lol:
[QUOTE]
- Czy on przebywał kiedykolwiek w pomieszczeniu? (tzn jak oceniacie, mógłby zamieszkać w bloku? ile czasu zajmie mu przystosowanie się?)[/QUOTE]

pytałam kryształowej kuli, ale powiedzieć nie chciała :evil_lol:

wszystko zależy od ludzi , od tego ile czasu mu poświęcą spacerów itd...

spacery.. tylko ewentualnie samochodu nas mijają to"olewa"
zresztą tak jak Amiga pisała, Brok sobie autobusem jechał, wiec 4ry kólka raczej mu nie straszne. No i do hotelu tez ładnie jechał .

My jesteśmy w porze spacerów w hotelu - wtedy zaden pies nie jest spokojny, wszystkie cieszą sie na spacer. Budy nie zjada swojej, zabawki ma gdzies - co nie znaczy ze w domu bedzie tak samo :eviltong:


[QUOTE]
- Czy broni swoich "skarbów"? (miejsce, jedzonko, zabawki)[/QUOTE]

człowiek moze mu grzebac w misce, moze mu zabrac zabawke, moze go sobie podnosic, ciagnąc za uszy ...itd .

[QUOTE]
- Jak reaguje na nowe osoby? Nieśmiały, nieufny, olewka?[/QUOTE]

tak normalnie, no sa to są, czasem sie przywita, a czasem nie ;)




trzeba zaznaczac ze to silny pies, i potrafi szarpnąć ...



a ja mam chyba wiesci ... sa dwie chetne rodziny na Broka :) juz Amidze mówiłam
Wrocław - teraz mieszkanie , przeprawadzka za jakis czas do domu z ogrodem . [pes oczywiście jako domownik ,. Poprzednio mieli terierkę .

Bielsko Biała - domek z ogrodem - pies oczywiście domownik. Panstwo mieli podobnego psa do Broka , w niedziele go poznaują.

oba domy sie fajnie zapowiadają - mam nadzieje ze choć z jednego coś wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...