Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jurmar98']Fajnie.Czyli można odwiedzać?[/quote]

no to na pewno - może przyda się Brokowi urwisowi męska ręka bo z tego co AMIGA mówiła to ma chłopak energii, że mógłby obdzielić nią kilku i trzeba nad nim popracować - na pewno częstsze spacerki mu pomogą rozładować energię

W tej chwili mamy dla broka 500 zł z bazarku Jurmara, po rozliczeniu Gronia będzie jeszcze to co pozostanie po nim, oby nie było tyle potrzebne i żeby zostało dla następnego :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

:angryy: Brok nie jest żadnym urwisem

jest cudowny i zabieram go do domu :eviltong:, tylko mu muszę jakąś rekonstrukcje klejnotów zrobić, bo miałby cudowne dzieci z moją Zołzą :loveu:. .. i trochę miejsca w mieszkaniu

Brok + Zołza = para idealna :loveu:

z obojgiem można tańczyć salse :diabloti:

nawet rozbawiony na maxa nie chwyci człowieka za rękę, tylko pozoruje wszystko i jest BARDZO delikatny

białe + czarne
gładkie + szorstkie

energetycznie i siłowo jednacy :cool1:


....

kazda następna próba zniesławienia Broka zakończy sie .... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Skończyłam robotę i weszłam i co widzę??
Człowiek tu się dzieli spostrzezeniami to zaraz to wykorzystają. :diabloti:

Że ma energię i że go rozpiera to wcale nie znaczy, że jest urwisem. Ale [B]Agamika[/B] nie może zaprzeczyć, że kilka razy musiała się solidnie zapierac, żeby nie pofrunąć za młodzieńcem.
A druga strona medalu to taka, że to przekochany, całuśny i przytulaśny kawał psa.
Musi się biedak wyszaleć po tych kilku miesiącach w boksie schroniskowym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja się chyba kiedyś wybiorę spotkać z Wami w tym hoteliku :loveu: tzn nie z WAMI - żebyście se nie pomyslały, ze jakies fajne jestescie czy coś :shake: z Brokiem oczywiscie :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Masz rację przyjedź,a ja wtedy wyczyszczę chałupę ze zbędnych rzeczy i przekaże Ci na bazarki dla sznupów.A Cioteczki wcale nie takie najgorsze.Za to wujek ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Skończyłam robotę i weszłam i co widzę??
Człowiek tu się dzieli spostrzezeniami to zaraz to wykorzystają. :diabloti:

Że ma energię i że go rozpiera to wcale nie znaczy, że jest urwisem. Ale [B]Agamika[/B] nie może zaprzeczyć, że kilka razy musiała się solidnie zapierac, żeby nie pofrunąć za młodzieńcem.
A druga strona medalu to taka, że to przekochany, całuśny i przytulaśny kawał psa.
Musi się biedak wyszaleć po tych kilku miesiącach w boksie schroniskowym[/quote]

a urwis to wcale nie jest negatywne określenie :diabloti:

[quote name='jurmar98']Masz rację przyjedź,a ja wtedy wyczyszczę chałupę ze zbędnych rzeczy i przekaże Ci na bazarki dla sznupów.A Cioteczki wcale nie takie najgorsze.Za to wujek ...[/quote]

możemy się tak umówić, ale bladego pojęcia nie mam kiedy :niewiem: na pewno nie w ten weekend bo idę na 2 część wesela w sobotę, a ma się to przeciągnąć na niedzielę :mdleje: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=745941865"][B][COLOR=#0d58ac]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=745941865[/COLOR][/B][/URL]

Zawsze robię wyrożnione. Nie zmienialam tekstu, bo to nie lezy w zakresie moich rozlicznych um[I]iejętności, ale właściwie powinno się tylko zmienić, że Brok nie jest w schroniskowym boksie, tylko w hotelowym boksie[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']agamika - pisz pisz pisz jaki on jest kochany, cudowny i wspaniały :loveu::loveu::loveu:[/quote]

jest kochany , cudowny i madr,,,, no może nie zapędzajmy się z tym ostatnim :lol:

Na smyczy to nie umiemy chodzić :loveu: - jak moja Zołza

ale za to jak sie mu ucieka to biegnie za uciekającym a nie w przeciwnym kierunku ( nie jak moja zozła :shake:)

i o rany ranyyyyyyy mamy najsłodszy brzucho na świecie i jak szczeniak łapkami przebieramy, jak się do góry kołami wywalimy :loveu:.. inne psy niestety na razie omijamy z dal;eka, trzeba poczekac az sie przystojniak troszke wyciszy

[quote name='malawaszka']no to czemu on jeszcze w hotelu siedzi??!! :shake:[/quote]

:angryy: bo mi sie mieszkanie nie chce rozciągnąc , no pcham te sciany i pcham a one nic :placz: ..a musze pomiescić to co mam na zdjęciu w profilu :shake:..

no chyba ze na wymiane :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...