Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ciiiiiiiiiiiiiiiiiii ja też cichutko doniosę, że Państwo byli dzisiaj oglądnąć Broka w hotelu. Broczek ich przywitał podobno szaleńczym tańcem
ogona i Państwo - a zwłaszcza dzieci są nim zachwycone.
Tfu tfu tfu 3 x za lewe ramię - we wtorek Pani przyjeżdża żeby pójść razem z Brokiem na spacerek (hmmmmmmmmmmmmm Brok ! Zachowaj się !!!)

Link to comment
Share on other sites

:cool1: Brok jest aniołem .... tylko wiesz- nie kazdy podoła posiadaniu Anioła :eviltong:


tak na szybklo szybko Brok pomagający ubierac buty .

[IMG]http://i37.tinypic.com/24e8a5c.jpg[/IMG]

obawia sie ze życie pluszaków w domu jest mocno zagrożone, a wręcz ich dni sa policzone :cool1: ....

zdj niestety dużo więcej nie ma - wydawało mi sie ze duzo zrobiłam, a tak trochę "lipa"wyszła , i relacje zda Amiga, bo ja do pracy bieegnę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Taaaaaaaaaak w nowym domku:multi:
W domku gdzie jest trójka dzieci - najmłodsze jest widoczne na zdjęciu - ma trochę ponad 2 latka. Jak się Broczek calkiem zadomowi, to będzie miał do dyspozycji dośc spory ogród, ale pani wie, że narazie ma z Brokiem wychodzić na smyczy Pani przez najbliższy rok nie bedzie jeszcze pracować, więc Broczek będzie pod jej czujnym okiem.
W tym domu mieszka jeszcze babcia, która też będzie pomocna w "okiełznywaniu" Broczka.
Prosimy jednak o kciuki, żeby się okazało, że Pani i dzieci sobie poradzą z temperamentem Broczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Jeśli nie będzie zadnego w ogromnej potrzebie zycia lub smierci to ja bym wolała nie brać drugiego bo Dona będzie nas dużo kosztowała, a nie ma stałych deklaracji, zeby z tego pokrywać jej pomyt w DT i leczenie[/QUOTE]


No własnie, nie zapominajmy, że czekają ją dwie operacje. A wcześniej jeszcze posiewy z uszu, żeby sprawdzić, czy ta wredna bakteria zostala wytluczona

Link to comment
Share on other sites

Brokuś jest zachwycony dziećmi, bo one - zwłaszcza "średni" chłopak stale się Broczkiem interesują. Chodzą wciaż za sobą.
Ale najśmieszniejsze było jak Brok na chwilkę nam zniknął z oczu i okazało się, że znalazł się w łazience z calutką głową włożoną do ubikacji - pić się pieskowi chciało, a miska z wodą była trochę mniejsza niż "wieeeelka biała misa z bieżącą wodą a może i z WC-pikerem" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']:oops::oops: Proszę o wybaczenie starej, sklerotycznej ciotce
Umknęła mi wpłata od AniG:loveu: - 21.X przyszło [B][COLOR=black]20 zł[/COLOR][/B] od niej, a ja tego nie zauwazyłam. Zgłaszam więc teraz i jeszcze raz przepraszam i wielkie dzięki[/QUOTE]

No taka kwota mogła umknąć - grosiki ...:oops: :eviltong:

Brok amator aromatycznej wody :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...