Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Bolsbokser']Justa, wprawiasz się ;)
Te chmury [URL]http://img269.imageshack.us/img269/7108/beznazwy4vg.jpg[/URL] są genialne, jak żywe.[/QUOTE]
Niee niestety o 3 w nocy juz poszłam na łatwizne :lol:
[quote name='Illusion']Te chmury i trawa wyglądają raczej na gotowe brushe do photoshopa (tudzież innego programu) ;).
Mi się podoba ten westik z Twojego nagłówka.[/QUOTE]
brushe z ps'a;)
dzieki:)
[quote name='Bolsbokser']Łeeee, to ja się nabrałam, bo nie siedzę w temacie.[/QUOTE]
postaram sie zrobić prawdziwe chury :P


[quote name='pina_collie']Cudne ;) to na tablecie? :)[/QUOTE]
tak na tablecie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']w sumie to sama nie wiem :P normalnie pękał mi w palcach :lol: nie zebym jakos drastycznie rysowała:P ale raz sobie rysuje rysuje.. pyk! kawałek pękł:evil_lol: jest teraz posklejany:P grunt ze działa :D:lol:[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź :)

hehe,
GRUNT ze umiesz rysowac piekną Doti posklejanym rysikiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Betty na innym wątku , się odgrażała , że ma dużo rysunków :diabloti:[/QUOTE]
Betty ma swoje rysunki na foto blogu Tosci, tak jak i ja na fb Albina.
[quote name='NightQueen']U mnie się w tym momencie na kolanach bokser tworzy ;) aczkolwiek nie gwarantuje że pokaże[/QUOTE]

Koniecznie pokazuj, obowiązkowo i bez gadania. Powiedziałaś A, to musisz powiedzieć B.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']

Koniecznie pokazuj, obowiązkowo i bez gadania. Powiedziałaś A, to musisz powiedzieć B.[/QUOTE]

wypadałoby przejść od razu do C, bo nie fajnie wyszedł

W sumie nie skończony ale nie podoba mi się

[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7550/64127919.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']wypadałoby przejść od razu do C, bo nie fajnie wyszedł

W sumie nie skończony ale nie podoba mi się

[URL]http://img824.imageshack.us/img824/7550/64127919.jpg[/URL][/QUOTE]
A mnie on bardzo się podoba. Na kolorowym papierze rysujesz ? Czy tam zdjęcie wyszło ?
To czekam na efekt końcowy :)
Ja też rysuję boksera, znowu z gównianego zdjęcia z komórki. Porażka. Ale u mnie jeszcze nic nie widać.

Link to comment
Share on other sites

[B]NightQueen[/B], wg mnie wyłania się świetny boksio:loveu: Jedynie, co możesz poprawić, to "zmarszczki" na czole:lol: Może bardziej je wycieniować?
Ogółem czekam na efekt końcowy ;)
Ja jestem w trakcie rysowania człowieka;jeśli w ogóle wyjdzie:roll:, to wstawię fotę na wątek. Na razie tylko szkic, ale czuję, że będę miała problemy z cieniowaniem kremowego garnituru :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']A mnie on bardzo się podoba. Na kolorowym papierze rysujesz ? Czy tam zdjęcie wyszło ?
To czekam na efekt końcowy :)
Ja też rysuję boksera, znowu z gównianego zdjęcia z komórki. Porażka. Ale u mnie jeszcze nic nie widać.[/QUOTE]

nie, papier jest biały, ale zdjęcie kijowe
Mi się nie podoba jakoś, ogromnie mnie uszy denerwują, zwłaszcza lewe

[quote name='Asia&Luna'][B]NightQueen[/B], wg mnie wyłania się świetny boksio:loveu: Jedynie, co możesz poprawić, to "zmarszczki" na czole:lol: Może bardziej je wycieniować?
Ogółem czekam na efekt końcowy ;)
[/QUOTE]

nie wiem czy się do końca wyłoni, bo ja lubię nie kończyć rysunków ;)
zmarszczki jak teraz tak patrzę to całkiem inaczej na żywo wyglądają, zdjęcie zniekształca cienie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...