Jump to content
Dogomania

Domnia

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Domnia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Domnia

  Szukam do krycia doga niemieckiego błękitnego

  A suczka ma rodowód i uprawnienia hodowlane?
 2. Domnia

  Pies mi ucieka na spacerach :(

  To może go lepiej nie puszczaj - przynajmniej na razie, do czasu kiedy nie opanuje chodzenia na smyczy. Szkoda by było psiny jakby wpadł pod koła... :-( Życzę powodzenia!
 3. Chcesz trzymać szczenię w kojcu na dworze? W takim razie po co Ci w ogóle pies? Towarzysz zwykle mieszka ze swoją rodziną w domu... tym bardziej, że GR to psy które muszą mieć zapewnione dużo kontaktu z właścicielami! Szczenię trzeba socjalizować - przynajmniej przez pierwsze pół roku niech mieszka z wami w domu - najpierw trzeba ją ułożyć, nauczyć podstawowych komend! Bo inaczej pies stanie się lękliwy i będzie się bać właścicieli. Z jakiej hodowli pochodzi suczka?
 4. Domnia

  Pies mi ucieka na spacerach :(

  Na początku piesek musi przełamać lęk przed smyczą. Zakładaj mu ją w domu, niech się przyzwyczai. Kiedy piesek już przestanie się bać smyczy trzeba nauczyć go grzecznego chodzenia przy nodze. Przydadzą się smakołyki. Zachęcaj nimi pieska, żeby szedł w twoją stronę. Nie puszczaj szczeniaka samopas - bo wpadnie pod samochód, albo zrobi sobie inną krzywdę... Jeśli chcesz mu dać trochę swobody - to najbezpieczniej by było gdybyś puszczała go na terenie ogrodzonym.
 5. Domnia

  Ile może wytrzymac pies

  Bardzo mi przykro, że Misiek odszedł [*]
 6. Domnia

  Metamorfozy

  Kotki są przepiękne! Faktycznie przypominają angory ;).
 7. Są jakieś nowe foteczki? Jestem pod wrażeniem!
 8. Domnia

  Jak mogę zdobyć wilka?

  Wilki są po ochroną! Jeśli chcesz wilka to polecam kupienie sobie PLUSZOWEJ MASKOTKI, można nawet z nim spać w łóżku i miziać!
 9. Domnia

  problem po zakupie szczeniaka

  To zachowanie jest niepokojące... jak radzą inni - trzeba iść do weterynarza, ciekawe co powie... jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby zdrowe w pełni szczenię słaniało się na nogach i obijało się o przedmioty. Bardzo mnie ciekawi co powie wet, bo do niego w pierwszej kolejności trzeba się udać... A jeśli można wiedzieć, piesek pochodzi z zarejestrowanej hodowli? Bo jak jest z pseudo, to by to w zasadzie wszystko wyjaśniało...
 10. [QUOTE][COLOR=#000000]wmojej lokalnej gazecie było napisane już jakiś czas temu że odbyły się takie sprawy w związku z powstałymi stowarzyszeniami bo ktoś oczerniał stowarzyszenia i założyli sprawe w sądzie tej osobie i stowarzyszenie wygrało mało tego tamta osoba została obciązona kosztami sądowymi i nawet odszkodowanie mienia czy coś takiego....[/COLOR][/QUOTE] Bardzo ciekawe, szkoda tylko, że nie ma dowodu... :roll: Trudno. [QUOTE][COLOR=#000000]Tragizm sytuacji polega na tym że różnego typu organizacje powstają jak grzyby po deszczu . A nieświadomi ludzie kupują .....szok . [/COLOR][B]Polskie Stowarzyszenie Psa Przyjaciela - ta nazwa wycięła nas z butów ............ i wiele innych .....szok[/B][/QUOTE] Otóż to. Przeglądając ogłoszenia, co drugie szczenięta z PSPP, SWKiPR i innych... Później dopiero zadowoleni nabywcy dowiadują się, że ich szczeniaczek nie może brać udziału w wystawach i konkursach FCI. Przykre, ale jak widać po autorce tematu - prawdziwe :sad:
 11. Domnia

  Okropne przepisy - zbieranie kup

  [QUOTE][URL]http://www.youtube.com/watch?v=Cmu5Air32mM[/URL][/QUOTE] Dobre :grin: :grin: :grin: A tak na poważnie, ja zbieram zawsze, chyba że zrobił gdzieś pod krzakiem to wtedy nie :eviltong:
 12. Domnia

  Czy można kąpać psa w wodzie z octem?

  Żart? Gdzie rodzą się takie pomysły?! Oczywiście, że zaszkodzi. Nie wolno również myć psa w mydle i w szamponie dla ludzi! Do tego celu wyprodukowane zostały specjalne szampony dla psów.
 13. Domnia

  Co ile kąpiecie psa?

  Więc tak: Czarek, miał sierść długą przypominającą sierść szkockiego collie, kąpany był zwykle co 4 miesiące. W razie potrzeby jak się ufajdolił w błotku to też trzeba było go umyć. Noris, miał sierść krótką kąpany był bardzo różnie, ze względu na przeróżne choroby, które uniemożliwiały jego pielęgnacje. Za to zdecydowanie częściej był wyczesywany. Kąpane były w Trixie.
 14. Domnia

  Czarny czy Biały?

  Większość zależy od tego jaką pies ma sierść. Ale jeśli chodzi o porównanie biały/czarny to na białym po prostu bardziej widoczny jest brud.
×