Jump to content
Dogomania

Bolsbokser

Members
 • Content Count

  926
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About Bolsbokser

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Skrzeszew / Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo fajna ta Twoja akwarela :) A możesz jakieś dobre, sprawdzone akwarele polecić ?! Przymierzam się od jakiegoś czasu ...
 2. Ha. No właśnie nie dłubałam za specjalnie. to nie jest toćka w toćkę jak na zdjęciu. Tu maznęłam, tam maznęłam i sprawia wrażenie sierści :) Nie tak, jak na początku swojej przygody z rysowaniem. Tutaj, jak pastelami, tyle że ołówkiem, naniosłam światła i cienie. Potem tylko parę szczegółów zrobiłam. I gotowe.
 3. Jest źle. Jest tragicznie. Jestem załamana.... Nie ma już mojej gwiazdeczki. Nie ma mojej cudownej Amiry. Idealnej pod każdym względem.... Wyjątkowej.... Nie jestem w stanie pisać. Nie chcę... Serce mam pokruszone...
 4. Hehe, na taką gruba kasę to się nie nastawiam. Będzie jak będzie. Grunt, żeby mądrze kojarzyc. A cena tego pianina...echm...kosmiczna.
 5. Noooo, małymi, małymi kroczkami. Biorąc pod uwagę cenę tego cacka :p
 6. Ach....no i wszystkiego najlepszego, spełniania marzeń i postanowień. Zdrówka dla Was i Waszych futrzastych :)
 7. Dziękuję Wam za życzenia :) Spełnią się na pewno. Jednak .... raczej nie prędko. Moje marzenia, jakby to powiedzieć .... są kosztowne :P Teraz wzdycham do Digital Piano KAWAI oraz do pełnej klatki NIKONa :) Póki co, będę wyciskać siódme poty z obecnych puszek. A w kwestii pianina, jutro będzie transport mojej starej Legnicy. Po 8 latach rozłąki, doczekałam :) Niestety czeka mnie strojenie plus mały remoncik ....I na razie musi mi wystarczyć, nim uciułam kasę na cyfrówkę :P
 8. Przepraszam, że życzeń nie składam. Ja po prostu świąt nie lubię. Dla mnie to bardzo trudny okres. Mam jedną osobę w rodzinie, która psuje magię świąt :( I jeszcze Wiktor....
 9. Mam vermox, za raz się odrobaczymy. Tabletki dla pozostałych psów już zamówione. Koty odrobaczone. Mój wet już odruchowo mi receptę na vermox wypisuje, jak biorę dla zwierząt na odrobaczenie. Wyobraźcie sobie, że jak byłam u internisty i spytałam np o vermox, to lekarz stwierdził, że nie ma potrzeby :o Nawet jak ma się jednego futrzaka, to powinno się raz na jakiś czas odeobaczyc!!!!
 10. Koty odrobaczam co 1 mc. Psy co 3 mc. A sami też się odrobaczamy co 6 mc. Dopiero co odrobaczalam psy. Tylko u bravo problem. Oczywiście wiem, że całe stado się odrobacza. Ale najpierw dam kupę ich do badania.
 11. Tzn nie ma dojrzałych form, tylko jaja. Teraz kolej na przebadanie pozostałych. Psy były na początku listopada odrobaczane. Koty co 1 mc. Ale wystarczy taki jeden bravo zarażony i nie do końca odrobaczony. Teraz będę najpierw kupę badać, a potem indywidualnie odrobaczac.
 12. Uffff.... glisty u bravo. Mamy dolpac. Serduszko czyste, jama brzuszna też. Żadnych zlogow, wszystko czysciutko. Za raz tableteczki dostanie.
×
×
 • Create New...