Jump to content
Dogomania

Łódź{FNiZ} Basza odszedł...


jola od jadzi

Recommended Posts

dziewczyny jesli macie tyle zapytan to w schronisku jest sunia seniorka z onka dlugowlosa, ona płacze i blaga spojrzeniem , by ją wyciągnąc, proszę jak coś mowcie o niej gdzie się da : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-owczarka-blaga-o-pomoc-nie-dajmy-jej-umrzec-wroclaw-142316/#post12650140[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziś się okazało, że pan wyjeżdża dopiero w najbliższą nd i za ok. 4 dni wraca. Szkoda, że nie dał mi znać, że przesunął się termin wyjazdu, mogłam już być z Baszką drugi raz u weta (mieliśmy się tam zjawić po 2 tyg. a minęło już więcej czasu i miną kolejne dni).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A jednak nie wyjechali. Może nie mieli siły w te upały?[/quote]
Pan powiedział, że zatrzymały go jakieś sprawy, które musiał pozałatwiać. Cały czas byli tutaj. Póki co, z tego co wiem, oboje, i pan i pies są na chodzie (na szczęście).

Link to comment
Share on other sites

Pan dzwonił, już wrócili. Teraz i ja muszę wrócić do Łodzi by obrać kierunek - wet. Poza Łodzią jestem najprawdopodobniej do nd włącznie. Z innych info - wybiera się do Baszy Pani fryzjerka, by jeszcze skuteczniej niż ja doprowadzić go do ładu. Pani ma dzwonić do pana Baszy, będzie starała się dograć z nim jutrzejszy dzień, bo to jazda środkami komunikacji przez całe miasto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...