Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

Myślę, że kazdy chce jak najlepiej. Aby było szybko, dobrze i niezbyt drogo. Ogladalam strone u jamora, może i wygląda imponująco, ale czy Barankowi jest potrzebne specjalistyczne szkolenie?Czy dobra opieka i spokój?
Wybierzcie miejsce sprawdzone i niezbyt drogie, aby jak najszybciej Baranka wyciągnąc ze schronu. Rozsylajcie proszę zaproszenia na wątek do innych cioteczek ( i wujków.);)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='irysek']wszystko ladnie pieknie, ale strona jamora jest jakas wybrakowana. nie ma cennika, waznych inforamcji odnosnie opieki nad psami.
poza tym jest gdzies hen hen. nie wiem skad sie wzial pomysl na ten hotel - [B]chyba wraz z pojawieniem sie na watku nowych ciotek.
[/B]
[/quote]

to ze Irysku Ty nie znasz tego hotelu, nie znaczy że jest zly!! poza tym wystarczy napisac do Niego pw odnosnie opieki czy cen - dla chcącego nic trudnego, a nie klepać i krytykować bo tak najprościej...znam hotel u jamniora z watku Shiwy i bardzo mi sie podoba zarówno opieka jak i relacje

poza tym leni ma konkretna propozycje, zarezerwowane miejsce, a nie jedynie dobre rady:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Na złość iryskowi :eviltong:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/[/URL]

Może kiedyś się przyda.

Podnoszę deklarację z 10 na 20zł/mies.[/quote]
za mundurem panny sznurem hehe.
dacie barana gdzie bedziecie chcialy, mi to zwisa :eviltong:
ide gdzie indziej :roll: (zegnam baranku).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Cioteczki u Baranka na allegro pojawił się obserwator.
Oby to był dobry znak[/QUOTE]
Nie mozesz dodac prywatnie cegielek na Allegro dla Baranka? Pokryje koszt prowizji i
zapoczatkuje kupno cegielek. Offujcie na innych watkach gdzie jest duzo ciotek chetnych do pomocy.
Verter, Stefan benek po operacji, etc..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Nie mozesz dodac prywatnie cegielek na Allegro dla Baranka? Pokryje koszt prowizji i
zapoczatkuje kupno cegielek. Offujcie na innych watkach gdzie jest duzo ciotek chetnych do pomocy.
Verter, Stefan benek po operacji, etc..[/quote]

Nie mogę, bo nawet nie mam konta.
Ponadto słyszałam, ze allegro cegiełkowe nie możne być robione przez osobę prywatną, co innego Fundacje.
Fundacja tez nie możne, bo pies nie jest po jej opieką.

Link to comment
Share on other sites

To ja się jeszcze zapytam, czy miejsce w hoteliku w Łodzi może zostać zaklepane chociaż na kilka dni tak żeby zdążyć zebrać potrzebne deklaracje ?

Wtedy może jakoś szybciej się uzbiera, w tytule czy na początku wątku można będzie dodać że jest możliwość na wyciągnięcie Baranka ale bez pieniążków to ta szansa przepadnie. Zawsze to jakoś lepiej się coś robi jak jest konkretny cel w określonym czasie.

Link to comment
Share on other sites

we wtorek zwalnia sie miejsce na zewnątrz chyba po Nordzie z "asta" ale jest pies w ogromnej potrzebie chory,osłabiony problemy skórne stan tragiczny podobno błąka sie po wsi od zimy jutro dostane informacje czy właścicielka hotelu zgodzi sie by taki niezdiagnozowany, nieszczepiony nieodpchlony przypadek zamieszkał na malowniczej
jesli nie to od wtorku jest wolne miejsce, jesli wyrazi zgode to czekamy az zwolni sie boks w srodku budynku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Na złość iryskowi :eviltong:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/[/URL]

Może kiedyś się przyda.

Podnoszę deklarację z 10 na 20zł/mies.[/quote]

czy już trzeba wpłacac? jeśłi tak, to prześlijcie nr rachunku, please

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Nie mogę, bo nawet nie mam konta.
Ponadto słyszałam, ze allegro cegiełkowe nie możne być robione przez osobę prywatną, co innego Fundacje.
Fundacja tez nie możne, bo pies nie jest po jej opieką.[/quote]
allegro cegiełkowe moze byc robione przez prywatna osobe i na prywatne konto, tylko musi coś byc przedmiotem aukcji np. dyplom cegiełka-zdjecie Baranka na maila...nie moze być to po prostu aukcja charytatywna, na której nic nie bedzie sprzedawane;)

Link to comment
Share on other sites

[B]warto juz zaczac zbierac[/B], takie jest moje zdanie - moge swoje konto udostepnic, jesli jest problem (kiedys zbieralam na kajtka u met i jeszcze jednego psa, nie mowiac o innych zbieraniach)
psa w hotelu umiescic od wtorku, a w miedzyczasie ludzie niech doplacaja do pelnej kwoty.

panca ma popytac znajomych :) bonusowi bardzo pomogli (500,600zl). takze wierze, ze i Barankowi pomoga, chociaz w polowie tak jak bonusowi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...