Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

Myślę że problemem jest to że bez deklaracji na pełne opłacenie hoteliku czt dt fundacja nie weźmie pod swój patronat Baranka. Wtedy osoba prywatna musi zbierać pieniążki na konto.

A zwykły hotelik w Łodzi to po prostu siedzenie w kojcu i 2-3 spacery.

Nie wiem ale wydaje mi się że w takim dogomaniackim hoteliku jest więcej człowieka, socjalizacji, obserwacji i zdjęcia i info na bieżąco, a jak trzeba to pomoc z opieką veta. To byłaby najlepsza opcja ale miejsca nie ma.
Ale chyba byłoby taniej bo Baranek jest średniej wielkości czyli jakieś 300-350 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o prosze deklaracje na psiaka wzrosly o 70zl na miesiac :) hura. czy moze to ktos uaktualnic?

z tego hotelu rowniez beda info, bo dogomaniaczki chodza tam do jakies psa, wiec i do tego beda mogly zajrzec. w radomsku nie ma zadnych info. a jaki hotel dogomaniacki masz na mysli, jesli do nich wszystkich kolejki sa takie, ze hej?

Link to comment
Share on other sites

pisalam wczoraj do zuzi i wyjasnila czy wplata jednorazowa czy miesieczna, mozna poprawic na pierwszej stronie ;)
czyli z deklaracji jest juz 160zl
napisz szajbus na pierwszej ile pieniedzy potrzeba, zeby wszystkim bylo wiadomo jak wejda do nas ile brakuje kasiory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakS']Biedny psiak- a czy w ogóle wiadomo, czemu dotknął go "psi ostracyzm"? ja mogę dorzucić 20 zł/ co miesiąc, ale przelew zrobię dopiero gdzieś w połowie m-ca. Podrzućcie mi tylko, please, nr konta[/quote]

Dzięki MakS :lol:.

Link to comment
Share on other sites

jesli dobrze zrozumialam slowo ostracyzm, znalazl sie poza boksem na lancuchu przy budzie gdyz inne psy go pogryzly.
podziekowania sie naleza maksowi jak i zuzi (za to, ze to deklaracja, a nie wplata jednorazowa).

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję w imieniu Baranka za deklarowane kwoty i te miesięczne i te jednorazowe.
Cioteczka Dogo07 dobrze zrozumiała. Fundacja jest zawalona psiakami, nie ma funduszy na kolejnego. Może przejąc opiekę , jeśli będzie deklaracja comiesięcznych wpłat na Baranka. Wtedy tez mogą udostępnić nam numer konta , z którego będą przelewane pieniądze na Baranka do hotelu.
Wkrótce ma się zwolnic miejsce w hotelu na Malowniczej i psiak byłby doglądany przez dogomaniaczki.
Dziewczyny nie denerwujcie się, ze nie siedzę non stop na dogo, ale mam trudną sytuację rodzinną i masę kłopotów ze sobą.
Dotatkowo przyznaje, jestem cykorem, bo jak uslysze grzmot to natychmiast wyłączam komputer. Mialam nauczke przed 3 laty jak podczas burzy poszło przepięcie po lini , ze nawet nie wyrobił UPS i szlag mi trafił kompa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Na stronie Fundacji jest zakładka "Podopieczni ze schroniska", są tam umieszczone zdjęcia i opisy schroniskowców. Czy istnieje możliwość wciągnięcia tam Baranka jako podopiecznego i wtedy zrobić taką aukcję?[/quote]

właśnie- to by było dobre rozwiązanie. zdaje się, że ariel też początkowo też "zbierał" pieniądze w ten sposób?
[IMG]file:///C:/Users/kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Co robić, co robić :shake:, tak żeby było dobrze.
Bo deklaracje może uda się szybko zebrać a może byc i tak, że trzeba będzie długo czekać a Baranek będzie marniał w schronisku albo co gorsze wróci na boksy ogólne.
A przecież na innych wątkach jest tak że jak już jest część deklaracji to psiak idzie do hotelu a potem jakoś pomoc nadchodzi, robi się bazarki i jakoś jest.
Ale to tylko moje głośne myśli.

Link to comment
Share on other sites

ja juz nie wiem jakie sa opcje. pogubilam sie, a chetnie sie wypowiem, bo w koncu dokladam sie do jego hotelowania.
1 opcja - hotel malownicza w lodzi
2 opcja - fundacja jaka?
3 opcja - bierzecie pod uwage radomsko, do ktorego trafil Bonus? czy juz skreslone?
4 jakies inne opcje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']ja juz nie wiem jakie sa opcje. pogubilam sie, a chetnie sie wypowiem, bo w koncu dokladam sie do jego hotelowania.
1 opcja - hotel malownicza w lodzi
2 opcja - fundacja jaka?
3 opcja - bierzecie pod uwage radomsko, do ktorego trafil Bonus? czy juz skreslone?
4 jakies inne opcje?[/quote]

4 Trzymam też miejsce u Jamora

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle w takich sytuacjach problemem sa finanse.
Od siebie powiem tak. na Malowniczej miałby kontakt z dziewczynami i byłoby wiadomo co się z nim dzieje.
Na razie jest w stanie gojenia i podobno nie ma mowy o przeniesieniu go na boksy, co będzie dalej? Nie wiem.
Irysku miałam na mysli Fundacje Pomagajmy razem - Zwierzeta w Potrzebie z Łodzi

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie. Zostałam zaproszona na wątek, bardzo mi miło.
Mogę zadekalrować 30 zł miesięcznie. Na razie tylko tyle bo mam już inne stałe deklaracje. Jeden z moich psiaczków ma szanse na adopcję, jesli tak się stanie będę mogła przesyłać większą kwotę, na razie deklaruję 30 zł.
Trzymam kciuki za psinkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...