Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

szajbus glupoty gadasz, wejdz na strone mbanku i tam jak po sznurku (zero oplat itd.).
sama przyjemnosc miec u nich konto. jak chcecie to moge w ten sposob pomoc. niech sie wiekszosc wypowie i zaczynamy zbiorke.
(ja problemow z netem nie mam, jestem na nim codziennie, to i bede co dzien pisac jakie doszly wplaty - jak wiadomo niektorych nie ma na dogo po kilka dni).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='bela51']Jestem też za jak najszybszym zbieraniem środków dla Baranka. Uzgodnijcie tylko na czyje konto. Jesli o mnie chodzi może być iryska:lol:[/QUOTE]
Moze byc Iryska konto ...

Szajbus , oj stara nie stara konto powinnas miec. Duza wygoda sama zobaczysz.....

Wczoraj w TV widzialam na wlasne oczy , w Gdyni..pani na wozku inwlidzkim i szkolony kompan labrador , pies umie pin wycisnac bo pani nie dosiega...i odebrac
kaske dla pani..nie do wiary jakie te psy madre..

Link to comment
Share on other sites

szajbus slyszysz hehe, pies karty nie zjada to i ty bys sobie poradzila haha, ale sie usmialam. ok, to niech sie jeszcze pare ciotek wypowie i zaczynamy zbierac. ja to taka niecierpliwa, ze juz dzis bym nr konta porozsylala, zeby pula psiulkowi rosla :)
no, ale nic nie ucieknie, zdazymy uzbierac.
zeby sie jeszcze jakis sponsor pojawil, ktory by tak stową rzucil jedną i drugą :):):)
calowalabym po rekach.

Link to comment
Share on other sites

Dogo 07 - 10 zł - zgadza sie na iryska
Bambino - 10 zł - zgadza sie na iryska
bela51 - 10 zł - zgadza sie na iryska
leni 356 - 10 zł
irysek- 20 zł - zgadza sie na iryska
[COLOR=black]madacat1981 - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Monika , córka bela51 - 10 zł - zgadza sie na iryska[/COLOR]
[COLOR=black]agata 51 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]zuzia 63 - 50[/COLOR]
[COLOR=black]MakS - 20 zł - zgadza sie na iryska[/COLOR]
[COLOR=black]Ewa z Bytomia - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Becia2222 - 30 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Coronaaj - 30 zł - zgadza sie na iryska[/COLOR]
[COLOR=black]-----------------------[/COLOR]
dziewczyny wypowiedzcie sie jeszcze, to sie dopisze do listy i bedzie wiadomo, niech chociaz polowa bedzie na tak i zaczynamy zbierac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']Dogo 07 - 10 zł
Bambino - 10 zł - zgadza sie na iryska
bela51 - 10 zł - zgadza sie na iryska
leni 356 - 10 zł
irysek- 20 zł - zgadza sie na iryska
[COLOR=black]madacat1981 - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Monika , córka bela51 - 10 zł - zgadza sie na iryska[/COLOR]
[COLOR=black]agata 51 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]zuzia 63 - 50[/COLOR]
[COLOR=black]MakS - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Ewa z Bytomia - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Becia2222 - 30 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Coronaaj - 30 zł - zgadza sie na iryska[/COLOR]
[COLOR=black]-----------------------[/COLOR]
dziewczyny wypowiedzcie sie jeszcze, to sie dopisze do listy i bedzie wiadomo, niech chociaz polowa bedzie na tak i zaczynamy zbierac.[/QUOTE]
To deklaracje miesieczne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']allegro cegiełkowe moze byc robione przez prywatna osobe i na prywatne konto, tylko musi coś byc przedmiotem aukcji np. dyplom cegiełka-zdjecie Baranka na maila...nie moze być to po prostu aukcja charytatywna, na której nic nie bedzie sprzedawane;)[/QUOTE]
Ma w 100% racje, nie raz licytowalam takie cegielki. W ogloszeniu nie moga znajdowac sie slowa "akcja, aukcja charytatywna", " fundacja" . No to kto to zrobi, ja pokryje prowizje. Moze Gosia albo inna cioteczka co ma konto na Allegro no i w banku?

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie właśnie czytam ostatnie posty wątku
"zgadza sie na iryska", "zgadza sie na iryska"
i sobie myślę : o co chodzi , czyżby był dt u iryska :cool3: , ale już przecytałam wszytskie posty od wczoraj i już wiem o co chodzi :),
no to ja też nie mam nic przeciwko.

A jeśli chodzi o ten hotelik w Łodzi to gdzie lepiej by Baranek miał, na zewnątrz (to pewnie kojec z budą jest) czy boks w budynku ?

Link to comment
Share on other sites

A JA MAM OBAWY PRZED WPŁATAMI NA KONTO OSOBY PRYWATNEJ, NIE RAZ JUZ NA WATKACH ROBIŁO SIE PIEKŁO BO KTOS NIE WYWIĄZYWAŁ SIE, ALBO WYJEZDZAŁ NA WAKACJE I NIE MIAŁ DOSTEPU DO NETU WIEC NIE INFORMOWAŁ O WPŁATACH, MOJE ZAUFANIE JEST NADSZARPNIETE I NIE CHODZI TU KONKRETNIE O OSOBE IRYSKA, DMUCHAM NA ZIMNE
I DLATEGO JEDNAK KIERUJĄC SIE INTERESEM BARANKA PODAM KONTO FUNDACJI, JEDNOCZESNIE ZAZNACZAJAC ZE DOPOKI KWOTA MIESIECZNYCH DEKLARACJI NIE OSIAGNIE PUŁAPU 300-350 ZŁ ZŁ FUNDACJA MIMO OGROMNYCH CHĘCI NIE JEST W STANIE PODJĄC SIE OPIEKI NAD BARANKIEM
MAMY BOWIEM 11 PSÓW POD OPIEKA I ZADNEGO STAŁEGO SPONSORA
ZOBOWIĄZANIA SPORE BO 2 PSY W HOTELACH PŁATNYCH PO OK 500-600 ZŁ (bONUS) I 350 ZŁ ARIEL KILKA PSÓW W DT PŁATNYCH
PROSZE O KOMENTARZ :)

Link to comment
Share on other sites

Przecież BONUS ma swoje deklaracje i właściwie tylko formalnie jest pod opieką fundacji.

Jeśli chodzi o zbieranie pieniążków to ja do tej pory trafiałam na osoby uczciwe i porządne i na innych wątkach nie było problemu ze zbieraniem pieniążków przez osoby prywatne, natomiast zawiodłam się ostatnio na fundacji.
Dla mnie nie ma problemu czy wpłacać na prywatnie czy na fudnacje.
Może można tu i tu.
Niech pozostali zainteresowani się wypowiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Bo to [U]nie może być zbiórka pieniędzy, to musi być sprzedaż.[/U]
Wystarczy, jak będzie napisane w aukcji, że kupujący otrzyma np zdjęcie psa. To musi być sprzedaż "czegoś", i dopisek, że dochód przeznaczony na utrzymanie lub leczenie. I koniecznie muszą być podane koszty przesyłki (np list polecony za 3,75zł) - to tyle, jeśli chodzi o osoby prywatne i allegro. Zdaje się, że nawet przesyłka elektroniczna nie wchodzi w grę - gdzieś tak czytałam i myślę, że tego trzeba się trzymać aby uniknąć kłopotów i z US i z Allegro.

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie jest to konieczne[/B].
W przypadku osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej wchodzi w grę tylko podatek PCC - od czynności cywilno prawnych 2 proc, a ponadto każda umowa sprzedaży do 1000 jest zwolniona z podatku.

Poprawka - od 2007 PCC rozlicza kupujący

Link to comment
Share on other sites

Pewnie słyszałaś o tych 'magicznych' 6 miesiącach...
Ale to i tak jest wszystko do ogarnięcia, przecież bazarki na dogo działają tak samo jak allegro, prawda? Jest sprzedaż-kupno, a więc i podatki powinny być... tym bardziej, że są osoby co często je wystawiają a to może być już podciągnięte pod działalność

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Nie mam nic przeciwko,moze zbierać irysek.
Irysku, ale do konta mnie nie namówisz. Nie dla mnie takie nowoczesności. Ja zacofana jestem.:lol:



hihihi znów posty przeskakuja.[/quote]

Skoro irysek chce sobie wziąc na głowę taki obowiązek, to niech ma;)
szajbus, Ty to skomplikowane jesteś a nie zacofana- po necie serfuje a konta założyć nie chce:lol: nawet moja 75 letnia Babcia sobie otworzyła rachunek i teraz to na listonosza czekac nie musi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...