Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Lu_Gosiak']czy jest miesce dla Baranka bo nie doczytalam, jak uzbiera sie potrzebna kwote i ile jeszcze brakuje??[/quote]
a pierwsza czesc pytania? no i ja sie spytam jeszcze raz, bo juz mi sie te psiaki myla, bedziecie go chcialy umiescic w radomsku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia63']Czy Ciotki podjęły już decyzję gdzie Baranek będzie, czy najpierw czekamy na komplet stałych deklaracji?[/quote]

Mamy już 200 zł miesięcznych deklaracji.
Gdyby miał jechać do hotelu w Łodzi to brakuje jeszcze 250 zł.
Jeśli zbierzemy komplet deklaracji to Fundacja Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie wyciągnie psa ze schroniska, poda nam numer konta, na które będa dokonywane zadeklarowane wpłaty i przejmie opiekę nad Barankiem.
Nie mogą teraz tego zrobić ze względu na brak funduszy.
Jest jeszcze inna opcja. Wyciąga go ze schronu i przejmuje nad nim pieczę osoba prywatna, podaje numer konta, na które będą wpłacane zadeklarowane wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

czy mozna sie w koncu dowiedziec [B]gdzie zamierzacie barana umiescic?[/B]
[B]w lecznicy z hotelem w radomsku?[/B]
[B]w hotelu na malowniczej?[/B]
[B]czy jeszcze gdzie indziej?[/B]
takie niezdecydowanie dziala na niekorzysc psa, ani mu miejsca zaklepac, ani nie wiadomo ile kasy brakuje. nawet w tytule nie mozna wpisac jakiejs konkretnej kwoty, zeby sciagnac sponsorow...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Myślę że problemem jest to że bez deklaracji na pełne opłacenie hoteliku czt dt fundacja nie weźmie pod swój patronat Baranka. Wtedy osoba prywatna musi zbierać pieniążki na konto.

A zwykły hotelik w Łodzi to po prostu siedzenie w kojcu i 2-3 spacery.

Nie wiem ale wydaje mi się że w takim dogomaniackim hoteliku jest więcej człowieka, socjalizacji, obserwacji i zdjęcia i info na bieżąco, a jak trzeba to pomoc z opieką veta. To byłaby najlepsza opcja ale miejsca nie ma.
Ale chyba byłoby taniej bo Baranek jest średniej wielkości czyli jakieś 300-350 zł.[/QUOTE]
Zgadzam sie z[COLOR=red][B] Dogo07[/B][/COLOR], wiecej czlowieka w dogo hotelu i duzo wiecej info.
Nie znam Hoteliku Jamora, ile miesiecznie, gdzie i czy jest miejsce .

Sprobujcie skontaktowac sie z[COLOR=red][B] Pati[/B][/COLOR] ma hotelik pod W-wa i swoj samochod.
Za Fibunie, sredniej wielkosci pudla brala od ciotek 10zl miesiecznie plus koszty weta, transportu..

Deklaruje 30zl miesiecznie Barankowi, dajcie pozniej znac gdzie wplacic.

Link to comment
Share on other sites

Irysku post wyżej napisałam, ze gdyby na Malowniczej to brakuje jeszcze miesięcznych deklaracji na 250 zł miesięcznie.
Wówczas przejęłaby go Fundacja i byłby odwiedzany przez dziewczyny z Łodzi.
Jeśli nie Fundacja, to jakaś prywatna osoba musiałaby wyciągnąć go ze schronu, podpisać papiery adopcyjne, tym samym przejmując nad nim opiekę i udostępnić swoje konto do wpłacania deklarowanych kwot.
Ja nie znam żadnego hoteliku, ani nie znam stawek jakie pobierają hoteliki, więc tak naprawde za bardzo nie umiem podpowiedziec.
Lecznica w Ramomsku bierze chyba drożej? Baranek już jak widac na ostniej fotce ładnie zaczął pokrywac sie puszkiem, więc chyba nie jest mu potrzebna na cito opieka weterynaryjna. Jesli Radomsko brałoby 20 zł za dobe to brakowałoby nam o wiele więcej niż na hotel w Łodzi , bo ponad 350 zł

Link to comment
Share on other sites

ale te twoje posty zakrecone.
czyli jasno i wyraznie napisze, ze zbieramy na hotel na ul. malowniczej? i bardzo dobrze. bedzie mial tam dobrze, a w razie potrzeby lekarz go zobaczy.

w radomsku na glowe upadli z cenami - jeszcze podwyzka ma byc... takze darujmy sobie. malownicza jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia2222']Słuchajcie jest fajny hotelik u jamora, na watku Shivii ma ją w banerkach jest jego adres.[/QUOTE]
Hotel Jamora imponujacy, super. Juz sie go pytalam czy szkoli male kurduple, szczegolnie jest jeden (nowy nabytek) niecale 3kg, a Pako terorysta.
Ile za dobe dla baranka (sredni pies).. sa miejsca...

Link to comment
Share on other sites

Dogo07 czy Ty jesteś z Krakowa a może znasz kogoś z Krakowa? Proszę przeczytaj to co zamieściłam dzisiaj na wątku Zbiega [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-zbieg-juz-piaty-rok-czeka-na-domek-133104/index13.html[/url] i proszę podpowiedz mi co można jeszcze zrobić poza zgłoszeniem do KTOZ ( chodzi o psiaka z dworca) cały opis sytuacji jest u Zbiega.

Link to comment
Share on other sites

Link do Jamora;

[url=http://www.jamor.pl/]Jamor.pl ~ hotel i szkolenie psów - Strona Glowna[/url]

Czyli o ile dobrze zrozumialam Baranek dalej jest w schronie (gdzie ) czy u wetow w Radomsku? Jaka jest kondycja psa, bo wyczytalam, ze potrzebuje weta?
Czy mial jakies badania ?

Link to comment
Share on other sites

Baranek został pogryziony w schronisku na boksach ogólnych. Po tym zdarzeniu został przeniesiony do budy, wygolono mu okolice ran i leczono. W chwili obecnej miejsca wygolone zaczynają pokrywać się puszkiem.
Nie potrafię powiedzieć czy miał robione jakieś badania.

Link to comment
Share on other sites

wszystko ladnie pieknie, ale strona jamora jest jakas wybrakowana. nie ma cennika, waznych inforamcji odnosnie opieki nad psami.
poza tym jest gdzies hen hen. nie wiem skad sie wzial pomysl na ten hotel - chyba wraz z pojawieniem sie na watku nowych ciotek.

hotel na malowniczej jest w lodzi (wiecej ludzi do adopcji, mniejszy problem z dowozem psa do domu), beda na biezaco zdjecia, bo dziewczyny tam jezdza do innego psa, znamy cene, warunki (z doswiadczenia, a nie tylko z pieknych zdjec), opieka weterynaryjna wiemy ze jest, itd.

dlatego moze zostanmy przy pierwszej opcji jaka byla malownicza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']wszystko ladnie pieknie, ale strona jamora jest jakas wybrakowana. nie ma cennika, waznych inforamcji odnosnie opieki nad psami.
poza tym jest gdzies hen hen. nie wiem skad sie wzial pomysl na ten hotel - chyba wraz z pojawieniem sie na watku nowych ciotek.

hotel na malowniczej jest w lodzi (wiecej ludzi do adopcji, mniejszy problem z dowozem psa do domu), beda na biezaco zdjecia, bo dziewczyny tam jezdza do innego psa, znamy cene, warunki (z doswiadczenia, a nie tylko z pieknych zdjec), opieka weterynaryjna wiemy ze jest, itd.

dlatego moze zostanmy przy pierwszej opcji jaka byla malownicza :)[/quote]

Nie jestem "nowa", jestem tu praktycznie od początku. Napisałam jako [U][B]opcję 4[/B][/U] że trzymam też miejsce u Jamora co oznacza gdyby wcześniejsze opcje nie wypaliły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...