Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Dogo07']Biedulek ten Baranek :-(.
Co on ma: krótki łańcuch, beton i cień nadziei, że może jednak jakieś dobre serce się pochyli nad jego niedolą i chociaż na chwilę przytuli.[/quote]

Nadzieja umiera ostatnia. No to jak z aktualizacją tego wątku? Mamy już trochę deklaracji. Może zmienić autora na kogoś kto się tym zajmie?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovip1']Barankowi wygolone miejsca lekko pokrył meszek . Wygląda zza budy i smutnym wzrokiem spogląda na pojawiających się ludzi z nadzieją ,że kiedyś wreszcie pojawi się ,ten najważniejszy dla niego człowiek .
Poszczekuje do zbliżających się osób , jakby nieśmiało prosząc o miłość , bezpieczeństwo i domek :-(

[CENTER][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7637/dsc06289o.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3584/dsc06198w.jpg[/IMG][/CENTER]
[/quote]


Biedulek ten Baranek :-(.
Co on ma: krótki łańcuch, beton i cień nadziei, że może jednak jakieś dobre serce się pochyli nad jego niedolą i chociaż na chwilę przytuli.

Link to comment
Share on other sites

Zuzia63 - dziękuję :loveu:.
Bela51 - dziękuję :loveu:.
Agata51 - dziękuję :loveu:.

A [B][COLOR=blue]Ciocię Szajbus[/COLOR][/B] BARDZO prosimy o aktualizację pierwszego postu co by się nic nie zagubiło nam na wątku :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Nadzieja umiera ostatnia. No to jak z aktualizacją tego wątku? Mamy już trochę deklaracji. Może zmienić autora na kogoś kto się tym zajmie?????[/quote]

Leni, spokojnie, może akurat założycielka wątku w tej chwili nie może być na wątku, ale skąd było wiadomo że tu tyle się podzieje :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Ale nie jest jeszcze taki ładny jak na początku :shake: i pewnie dlatego ludzie go mijają obojętnie bo kto tam wie że Baranek ma miły charakter.

Chwilowo psiak jest bezpieczny, ale co będzie jak znowu trafi na boksy to wolę nie myśleć :(.

Link to comment
Share on other sites

Ciocia Szajbus zaszalała z ogłoszeniami ,że aż światło na osiedlu wysiadło :evil_lol:

Prosiła by przekazać :

* dostała informację ,że Baranek oczekuje na wolne miejsce w łódzkim hoteliku na ul. Malowniczej.

* w momencie gdy podłączą jej światło aktualizuje pierwszy post umieszczając w nim wszystkich darczyńców dla Baranka

Link to comment
Share on other sites

A co to za hotelik jest ten w Łodzi , pierwsze o nim słyszę ? To chyba taki zwyczajny hotelik jest, bez specjalnej opieki ?

A jeśli chodzi o szleństwa Cioci szajbus z ogłoszeniami to ja wiedziałam że to się tak bez echa odbić nie może, no i światło na osiedlu aż poszło ;).

Link to comment
Share on other sites

to jest hotelik gdzie była nasza Werita, gdzie przebywa obecnie Zelda, gdzie opiekowano sie sunia shar-pei Margo, jest to sprawdzony hotelik, Pani Aneta ma ok 10 miejsc, pies sa wyprowadzane 2-3 razy dziennie, nie odmawia kiedy potrzeba coś przy psach zrobić, nasmarować, zakroplić, przeczesać
dodoatkowo kilka razy w tygodniu są tam nasze koleżanki ruda76 i agnieszka_1234, któe doglądają swoich podopiecznych Almę-astkę z chorymi nerkami, Rudiego z Ostatniej Szansy
koszt hotelu to 15 zł/dobę= [COLOR=Red][B]450 zł za miesiąc[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bambino już jedno zestawienie zrobiła, to ja dokładam świeże deklaracje i czekam na jeszcze :cool3::

[B][COLOR=sandybrown]Deklaracje miesięczne:[/COLOR][/B]

Dogo07 - 10 zł. / m-c :loveu:
Bambino - 10 zł. /m-c :loveu:
bela51 - 10 zł. /m-c :loveu:
leni356 - 10 zł. /m-c :loveu:
irysek - 20 zł. /m-c :loveu:
madcat1981 - 10 zł. /m-c (od końca lipca) :loveu:
córka beli51 - 10 zł. /m-c :loveu:
agata51 - 10 zł. /m-c :loveu:

zuzia63 - 50 zł. / m-c czy jednorazowo ?

[COLOR=sandybrown][B]Wpłaty jednorazowe:[/B][/COLOR]
Ketunia - 100 zł. :loveu:
ecci - 20 zł. :loveu:

No mam nadzieję, że nic nie namotałam. Jak coś to interweniować :).

Link to comment
Share on other sites

Pzrepraszam cioteczki za opóźnienie, ale wczorajsze burze mi pokrzyżowały wszystkie szyki, dzis od rana siedziałam przy ogłoszeniach Lakiego i Rumcajsa, które miałam zrobić wczoraj a nie zrobiłam właśnie przez burzę. a dizs jak juz wkleiłam linki do ogłoszeń to wysiadł mi prąd.
Pierwszy post uzupełniłam.

Rozmawiałam z przedstawicielką Fundacji Pomagajmy Razem- Zwierzeta w Potrzebie z Łodzi.
Mogą się zając Barankiem jak będzie zadeklarowaną ilośc wpłat zapewniającą mu spokojnie pobyt w hotelu. Ma szanse dostać sie do hotelu na ul. Malowniczej ( dobre warunki) Tam doglądałyby go łódzkie dziewczyny.
Fundacje ma pod opieka 11 psów i nie dadzą rady opiekowac sie kolejnym. Jak będzię więcj deklarazji udostępnią numer swojego konta i wyciagna Baranka ze schronu.
Pisze szybko, bo nie mam gwarancji czy mi znów nie wyłacza prądu, ale myslę,z ę nić nie pokićkałam

Link to comment
Share on other sites

To może w pierwszym poście zaznaczyć, że potrzeba 450 zł na miesiąc na hotelik dla Baranka.

Tylko tak sobie myślę, czy teraz psiaka dać do hoteliku w Łodzi bo to pilne a potem przenieść gdzieś gdzie jest taniej ? Jak myślicie ?

POTRZEBNE WSPARCIE DLA BARANKA, JEST HOTELIK KTÓRY ZAPEWNI MU BEZPIECZNĄ PRZYSTAŃ DOPÓKI NIE ZNAJDZIE DS ALE BRAKUJE FUNDUSZY.

Link to comment
Share on other sites

czyli jak, nie ma teraz miejsca, czy hotel czeka na cala kwote?
jesli nie ma miejsca, to ktory z kolei jest baranek? wtedy wiadomo ile czasu na uzbieranie kasy bedzie.
(a moze tak ktos bazarek by strzelil dla cudaczka ;) ) - zawsze to spory zastrzyk gotowki, nieraz nawet i 100zl.

teraz brakuje jeszcze 190zl - dziewczyny do pracy, zeby kolejna lodzka bida wyruszyla po nowe zycie.
trzeba tu sciagnac pance z jej znajomymi, co to na watku bonusa stowami sypali...

Link to comment
Share on other sites

Radomsko nie wypaliło? Znam hotelik na Malowniczej, przez kilka dni przebywała tam moja tymczasowiczka Liwka. Nie mam nic do zarzucenia, pani Aneta przemiła, ale to taki typowy hotelik - boksy i 2/3 spacery dziennie. A w Radomsku jest tak:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-zbieramy-pieniadze-na-leczenie-hotelik-dla-alberta-prosimy-o-pomoc-135220/index65.html[/URL]

str. 65-66.

Link to comment
Share on other sites

ale w radosmku jest drogo! poza tym nie bedzie komu zagladac do psa, a jak tu juz dziewczyny napisaly, na malowniczej bywaja 2 ciotki z dogo i bylyby swieze info regularnie o baranku. bo chyba na tym tez nam zalezy (wtedy latwiej o oglaszanie psa i szukanie mu domu).
baranek nie jest w tragicznym stanie, zeby musial trafic do radomska. 600zl, a 450zl to jednak roznica, skad wziac te 150zl roznicy? agata jesli dorzucisz brakujaca kwote to mysle, ze dziewczyny rozwaza radomsko w przypadku baranka ;) hihhi

co znaczy zwyczajny hotel, 2-3 spacery dziennie?
moj pies ma to samo, jedzenie, spanie na kanapie i 3 spacery dziennie - jest szczesliwy jak malo ktory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']czyli jak, nie ma teraz miejsca, czy hotel czeka na cala kwote?
jesli nie ma miejsca, to ktory z kolei jest baranek? wtedy wiadomo ile czasu na uzbieranie kasy bedzie.
(a moze tak ktos bazarek by strzelil dla cudaczka ;) ) - zawsze to spory zastrzyk gotowki, nieraz nawet i 100zl.

teraz brakuje jeszcze 190zl - dziewczyny do pracy, zeby kolejna lodzka bida wyruszyla po nowe zycie.
trzeba tu sciagnac pance z jej znajomymi, co to na watku bonusa stowami sypali...[/quote]

Biedny psiak- a czy w ogóle wiadomo, czemu dotknął go "psi ostracyzm"? ja mogę dorzucić 20 zł/ co miesiąc, ale przelew zrobię dopiero gdzieś w połowie m-ca. Podrzućcie mi tylko, please, nr konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']to jest hotelik gdzie była nasza Werita, gdzie przebywa obecnie Zelda, gdzie opiekowano sie sunia shar-pei Margo, jest to sprawdzony hotelik, Pani Aneta ma ok 10 miejsc, pies sa wyprowadzane 2-3 razy dziennie, nie odmawia kiedy potrzeba coś przy psach zrobić, nasmarować, zakroplić, przeczesać
dodoatkowo kilka razy w tygodniu są tam nasze koleżanki ruda76 i agnieszka_1234, któe doglądają swoich podopiecznych Almę-astkę z chorymi nerkami, Rudiego z Ostatniej Szansy
koszt hotelu to 15 zł/dobę= [COLOR=Red][B]450 zł za miesiąc[/B][/COLOR][/quote]

I chyba plus ewentualna opieka weterynaryjna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...