Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='ania0112']i jak dzień dziecka u psów? bawią się? a duże?[/QUOTE]

duże nie potrafią ni chu chu :shake: cudowałam, podtykałam a oni i tak wolą się podtykać do miziania niż coś memłać... może z czasem jakoś się nauczą, ale nie widzę tego... kurduple - Ruda i Zgredek :lol: biegali za piłką z wyrzutni - ruda oczywiście doganiała, Zgredek się gubił po drodze i zapominał po co leciał :mdleje: Drops się zabawek boi na początku więc on potrzebuje czasu więcej, Piździ pomemłała pluszową kość :lol: generalnie będzie dobrze - może nie wszyscy skorzystają, ale zabawki sa fajne

Link to comment
Share on other sites

malawaszka - zrobiłam przelew sznupkom - sorry że dziś dopiero ale mamy komunię w sobotę i nie wiem jak się nazywam już ....

chodzi o te dwa bazary co robiłam na Bukę - ponieważ Maupy dalej nie ma a sprzeciwów nie było dostały sznupy
poszedł jeden przelew na 195 zł (jeden bazar 105 drugi 90 zł)
jak dotrze potwiierdź to tam dobrze? na obu - chcę je już zamknąć i może znów coś wyklecę ;)

Link to comment
Share on other sites

Panika moja sięga zenitu, jestem przerażona i podłamana... Lunie wywaliło jakieś buły :( a przed chwilą jeszcze pędziłam z nią na chipowanie i po paszport bo kurde przecież za granicę jedziemy i eliza_sk mi uświadomiła, że jak trafię na jakąś kontrolę to mogą mi Lunciaka zabrać na kwarantannę :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']guzy :( ze dwa to podejrzewam tłuszczaki, ale nie wiem czy wszystkie :( nie będę nic pisać, jestem załamana i wyję właśnie...[/QUOTE]

Oj kurcze...przerabiałam to samo nie dawno...w sumie dalej w stresie bo czekamy na wyniki histo.
Nie lam się i nie panikuj, pewnie to zwyczajne tłuszczaki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']otworzyli nam autostradę dziś widziałaś? :multi: a jeszcze wczoraj wieczorem nie było nic na stronie GDDKiA :shock:[/QUOTE]

Przed chwilą usłyszałam w radiu :lol: ..czyli wszystko zaczyna się dobrze układać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...