Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka'][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]moje można, a nawet trzeba!!! :bigok: [/B][/COLOR][/SIZE](oprócz Zgredka)[/QUOTE]

tzn za pozwoleniem właściciela owszem, ale nie np po ściemniacku pod stołem jak u mnie cała rodzina próbuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Co Wy się tak boicie?Ja mam niegrzeczne psy, ale nawet nie pomyślałam, żeby je zostawić, no chyba, ze nas Monika wygoni:evil_lol:.Kagańce mam w razie co[/QUOTE]
Ja mam plan, żeby mój pies był kiedyś grzeczny :eviltong:
[quote name='malawaszka']a ja bym najchętniej n czas zlotu moje psy wysłała w kosmos żeby mieć głowę wojną od zakłóceń i oddać się relaksowi :lol:[/QUOTE]
O totototo :loveu:
[quote name='WATACHA']No raczej, bez prawa jazdy i umiejętności ciężko by mi było przejechać taki kawał drogi:evil_lol:[/QUOTE]
O masakra, ja sobie bez prawka życia nie wyobrażam :-o Aleeee to ma swoje plusy, tylko Ty podobno nie pijesz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']bo nabierają/utrwalają złe nawyki[/QUOTE]

ojtam ojtam - trochę luzu CZASEM nie zaszkodzi choć ja też nie znoszę podkarmiania pod stołem - żeby nie było ;)

a prawda jest taka że jak ludzi kupa to drylu nie utrzymasz ;) miałam takie zapędy ale szybka się oduczyłam w masie iluś tam dziewczynek można zapomnieć co to zasady w spędzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

tez mi regulamin phi :icon_roc: jak byłysmy u moni to wszystkie psiaki sie tuczyły naszymi smaczkami i moniki:evilbat:

ja tam wezme smaczki - najwyzej dam psom moniki skoro wy waszym bronicie radochy :p
i nie mowie o karmieniu ze stołu bo kiełbacha jest moja:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']tez mi regulamin phi :icon_roc: jak byłysmy u moni to wszystkie psiaki sie tuczyły naszymi smaczkami i moniki:evilbat:

ja tam wezme smaczki - najwyzej dam psom moniki skoro wy waszym bronicie radochy :p
i nie mowie o karmieniu ze stołu bo kiełbacha jest moja:diabloti:[/QUOTE]

ja się nie buntuję aniu - jeśli dotrę to możesz paść chudziaka ;) jeśli wezme dzieciorki to też można je paść dowolnie - są chude jak piąty numer nici w przeciwieństwie do mnie :roll: ja się sama popasę :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...