Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew'][COLOR=#ff0000][B]na zlocie nie karmimy cudzych psów!![/B][/COLOR][/QUOTE]
Jak mi ktoś da Zdzirze przy stole cokolwiek to ukatrupię jak nic! Ostrzegam! NIGDY NIC nie dostała przy stole bo mnie złodziei w domu wystarczy. Zmorka robi za całą zgraje psów!

Link to comment
Share on other sites

Pracowałam cały rok z psem !!! "Majeczko, tak nie wolno! Kastor przestań uczyć Majeczkę złych nawyków" :nono: ..i tak cały czas ..i cooo?? :niewiem: I nico :eviltong:

[COLOR=#ff0000][B]..a pies nie był cudzy tylko wilczej[/B][/COLOR] :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']głównym punktem regulaminu zlotu jest - PSY NIE PODCHODZĄ DO LUNY :grins: wtedy unikniemy wszelakich dymów :lol:
a reszta - hulaj dusza piekła nie ma :errrr:[/QUOTE]

[B]No jak Luna będzie w zagródce to ciężko im będzie[/B]:diabloti:
[quote name='zerduszko']Ja mam plan, żeby mój pies był kiedyś grzeczny :eviltong:

O totototo :loveu:

O masakra, ja sobie bez prawka życia nie wyobrażam :-o Aleeee to ma swoje plusy, tylko Ty podobno nie pijesz :diabloti:[/QUOTE]

[B]No tak też sobie pomyślałam i jak się przeprowadzimy na swoje to właśnie mam w planach je zrobić.No nie piłam już ze dwa lata przynajmniej[/B]
[quote name='wilczy zew']bo nabierają/utrwalają złe nawyki[/QUOTE]

To też.
[quote name='ania0112']tez mi regulamin phi :icon_roc: jak byłysmy u moni to wszystkie psiaki sie tuczyły naszymi smaczkami i moniki:evilbat:

ja tam wezme smaczki - najwyzej dam psom moniki skoro wy waszym bronicie radochy :p
i nie mowie o karmieniu ze stołu bo kiełbacha jest moja:diabloti:[/QUOTE]
[B] No tak psom jakieś g..., a sama kiełbaskę będzie wp...ać[/B]:eviltong::evil_lol:
[quote name='malawaszka']kto się zna na ciśnieniu? :lol: jak mam niskie ciśnienie (117/70) ale puls 89 :roll: to kawę mogę pić dalej czy już nie? głowa mnie napinkala... umrę dzisiaj jak nic - zreszta ostatnio codziennie mam podobnie[/QUOTE]


To nie jest jakieś niskie ciśnienie, ja mam niższe i puls podobny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']tez mi regulamin phi :icon_roc: jak byłysmy u moni to wszystkie psiaki sie tuczyły naszymi smaczkami i moniki:evilbat:

ja tam wezme smaczki - najwyzej dam psom moniki skoro wy waszym bronicie radochy :p
i nie mowie o karmieniu ze stołu bo kiełbacha jest moja:diabloti:[/QUOTE]
Moje też możesz karmić, a ja się odwzajemnię, żeby nie było (pierś z kaczki suszona miękka, chyba, że Twoje mają jakieś specjalne wymagania...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Marako,jak łapka?[/QUOTE]
Dzięki, szwy dziś zdjęte. Opatrunek jeszcze przez 2-3 dni. Już chodzi na tej łapie. Kamień z serca. Zmartwienie teraz to Honda w depresji po odjeździe Indii. Ale zapewne za dzień-dwa jej przejdzie. Idę trochę poprzeciągać z nią węzeł, to się zrelaksuje.

Link to comment
Share on other sites

Oooo ajsne aleście naplotły :lol:

[quote name='ania0112']
Sandra a ty z Tazzem przyjeżdzasz?[/QUOTE]

Ja to nie wiem czy sama przyjadę a co dopiero z Tazziem... troszku mi do Was daleko w cholerę...

Więc mozecie Tazza z rozpiski wyrzucic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Oooo ajsne aleście naplotły :lol:



Ja to nie wiem czy sama przyjadę a co dopiero z Tazziem... troszku mi do Was daleko w cholerę...

Więc mozecie Tazza z rozpiski wyrzucic :)[/QUOTE]


Jak by co to wiesz,że u nas możesz mieć przystanek.Znaczy we Wrocławiu.
Na zjeździe czekamy na Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']Jak by co to wiesz,że u nas możesz mieć przystanek.Znaczy we Wrocławiu.
Na zjeździe czekamy na Ciebie.[/QUOTE]

Dzieki ;)
[quote name='wilczy zew']Tak ogólnie,to ja nie wiem jak można jechać na zlot bez psiaka :p[/QUOTE]

Sama zostawisz w razie wu Kocyka :)

Czasem trzeba sie zastanowić jak bedzie lepiej :)

A ja już widze ze Mentor i Tazzman mieliby fajnie :) Tazz nienawidzi dosiadania :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Kocyk zostanie jedynie gdy Janka nie będzie jechała,bo do pociągu mogę wziąć tylko jednego psa.

To weź Fixa.[/QUOTE]

Fix w ogóle nie lubi psów :lol: ale pracujemy pracujemy :) Ja głupek trafi na drugiego takiego to pióra lecą :splat:

[quote name='marako']Saththa, co do przystanku, to ja też zapraszam, (na taki mini "przedzlot"). Moje dziewczyny lubią facetów... (myślę o Tazziku i Idefixie).[/QUOTE]

Dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Tak ogólnie,to ja nie wiem jak można jechać na zlot bez psiaka :p[/QUOTE]

Święta racja
[quote name='Saththa']Dzieki ;)


Sama zostawisz w razie wu Kocyka :)

Czasem trzeba sie zastanowić jak bedzie lepiej :)

A ja już widze ze Mentor i Tazzman mieliby fajnie :) [B]Tazz nienawidzi dosiadania [/B]:diabloti:[/QUOTE]

ha,ha,ha najgorsze są początki, potem luzik nawet mógłby być

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Tia pewnie kogutowali by dopóki ktorys by nie odpuścił. Nie wiem jak Mentor ale Tazzman w takich sytuacjach nie odpuszcza :shake: ehhhh[/QUOTE]

Tzn Najgorsza jest pierwsza chwila, potem reaguje na komendy.Mamy na osiedlu teriera rosyjskiego i kiedyś się ścięły.Więc nie lubi.Zresztą pierwsza bijatyka po wzięciu go ze schroniska była ze sznaucerem olbrzymem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Tzn Najgorsza jest pierwsza chwila, potem reaguje na komendy.Mamy na osiedlu teriera rosyjskiego i kiedyś się ścięły.Więc nie lubi.Zresztą pierwsza bijatyka po wzięciu go ze schroniska była ze sznaucerem olbrzymem.[/QUOTE]

Tazzman się nie scina on w tej sytuacji postanawia tez dosiąść... a zasadniczo Tazzman gryzł sie raz... tj jego gryźli a on nie wiedział co jest :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Tazzman się nie scina on w tej sytuacji postanawia tez dosiąść... a zasadniczo Tazzman gryzł sie raz... tj jego gryźli a on nie wiedział co jest :splat:[/QUOTE]

Mentor nie gryzie, a przynajmniej nie ugryzł żadnego do tej pory.Nie wiem jakby Mentor się zachował, bo nigdy nie "przegrał", mimo, że przez dwa psy został ugryziony. Teraz już ma 9 lat , więc może Tazzikowi by się udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Mentor nie gryzie, a przynajmniej nie ugryzł żadnego do tej pory.Nie wiem jakby Mentor się zachował, bo nigdy nie "przegrał", mimo, że przez dwa psy został ugryziony. Teraz już ma 9 lat , więc może Tazzikowi by się udało.[/QUOTE]

Heheh znaczy zmęczyliby się chłopaki próbując jeden drugiego zdominowac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Heheh znaczy zmęczyliby się chłopaki próbując jeden drugiego zdominowac :D[/QUOTE]

tzn Mentor wygląda czasem jakby gryzł, ale tego nie robi.Zresztą jak widzę, że pies jest niegroźny to mu nie pozwalam(słownie) i słucha, ale nie od razu.

Link to comment
Share on other sites

Marako to twoje też dokarmię :loveu:
Ja swoich nie biorę bo z Brokatkiem bym szału dostała a on tez by sie denerwował a ze mam blisko to moge sobie pozwolic na dojechanie... za to moze figus będzie... no chyba ze domek znajdziemy za co kciuki trzymamy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...