Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

Ja jakoś nie potrafiłabym zostawić samego Brokata w domu bez Inki a Brokat się nie nadaje bo albo ja albo on by dostał zawału przy takiej ilości psów :) On by nie był spokojny, strzegł by Inki ja bym na głowe dostała :) a nawet jakby się uspokoił to on ma miejscu nie usiedzi, więc ciągle by mnie na smyczy ciągnął. Jak byłyśmy u moniki to my kawka, psy wkoł nas a brokat 2 rundy wkoło domu, obejrzeć kurnik, obejrzec mondego i tine itp...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']ok to bolta zaraz wykreśle.. ale ty zerce będziesz prawda?[/QUOTE]
Zobaczymy czy mloda pozwoli. Na razie to sobie tak dalekich wyjazdow nie wyobrażam ;)

[quote name='wilczy zew']Czemu Bolta nie będzie??[/QUOTE]
Bolt sie miedzy psy nie nadaje :shake: Musiałby mieć przywilej jak Luna, czyli żeby psy d neigo nie podchodziły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Janka to chyba by nas już nie wzięła:roflt:[/QUOTE]

co ty! przecież Janka pisała ze ma możliwosc zdobycia czwegoś większego niż kombi... nie wiem tylko czy chodziło o vana czy tira od razu :diabloti:
Ale JBZ na bank by ogarnęła 4 dorosłe osoby, 2 dzieci, 4 miniki, sredniaka, olbrzyma i twój mentor to chyba jako sredniaka trzeba liczyć co?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']co ty! przecież Janka pisała ze ma możliwosc zdobycia czwegoś większego niż kombi... nie wiem tylko czy chodziło o vana czy tira od razu :diabloti:
Ale JBZ na bank by ogarnęła 4 dorosłe osoby, 2 dzieci, 4 miniki, sredniaka, olbrzyma i twój mentor to chyba jako sredniaka trzeba liczyć co?:lol:[/QUOTE]

Mentor 68 w kłębie, ponad 40 kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']skąd wiesz? Ja się nie doczytałam...albo tak czytam uważnie:evil_lol:[/QUOTE]

Nie ma słowa o sterylce w ogłoszeniu ze schroniska. ile znasz schronisk które nie chwalą się tym ze zrobiły sterylke?
więc podejrzewam, ze nie jest...
Twój mentor taki grzeczny i opanowany jest w stosunku do małych kurdupli które mu sprowadzasz do domu, a do olbrzymów też jest taki wyluzowany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Kurczę to ja muszę jakieś klatki dla swoich wziąć, bo one w pierwszych kontaktach to niebałdzo[/QUOTE]

Ja już to widze.... do okoła domu moniki 20 klatek a w nich psy róznej masci i wielkości.... jak nic ludzie p;omyślą ze albo wystawa psów rasowych:diabloti: albo co bardziej prawdopodobne ze monika sie wkurzyła i postanowiła zrobić bazar i fantami są psy... to by był niespotykany na dogo bazarek :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Nie ma słowa o sterylce w ogłoszeniu ze schroniska. ile znasz schronisk które nie chwalą się tym ze zrobiły sterylke?
więc podejrzewam, ze nie jest...
Twój mentor taki grzeczny i opanowany jest w stosunku do małych kurdupli które mu sprowadzasz do domu, a do olbrzymów też jest taki wyluzowany?[/QUOTE]

Małe to luzik, gorzej z dużymi.Lubi sobie "dosiąść" , że tak napiszę.Różnie może być.Na tyle spięć co mieliśmy, żadnego psa nie pogryzł, choć czasem to wyglądało groźnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Ja już to widze.... do okoła domu moniki 20 klatek a w nich psy róznej masci i wielkości.... jak nic ludzie p;omyślą ze albo wystawa psów rasowych:diabloti: albo co bardziej prawdopodobne ze monika sie wkurzyła i postanowiła zrobić bazar i fantami są psy... to by był niespotykany na dogo bazarek :p[/QUOTE]

Pseudo hodowla:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...