Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='ania0112']no z tymi 20 klatkami to się śmiałam przecież :) a teraz walne gafę ale... jakiej rasy jest Mentor?
Ja się Hondy już nie mogę doczekać :loveu:[/QUOTE]

Mentor na umowie adopcyjnej ma napisane mix doga z amstafem, ale prawdopodobnie jest w typie cane corso.Tu więcej fotek

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/205013-Dwa-typy%28corso-i-sznup%29-Mentor-zwany-czasem-Mendorem-i-Leo-inaczej-ma%C5%82y-i-ja/page106"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205013-Dwa-typy(corso-i-sznup)-Mentor-zwany-czasem-Mendorem-i-Leo-inaczej-mały-i-ja/page106[/URL]

Właśnie zauważyłam, że byłam u siebie na wątku ostatni raz w tamtym roku:roll:

Link to comment
Share on other sites

jakie chichy tutaj ;)

ja młotka to nie wezmę - on szaleniec no i nie kastrowany jest :roll:
dzieciory też mogę zostawić :) - nocleg sobie znajdę spokojnie

auto mogę wzięć ośmioosobowe więc się wilcza chyba zmieści co?

mój wyjazd jest pewny na razie na jakieś 60 % - wilcza będę więcej wiedzieć bliżej terminu

Link to comment
Share on other sites

Moja Figa zostanie w domu.Ona nie nadaje się na takie wycieczki.Marako by nie wytrzymała bo całą drogę by szczekała.Poza tym ja jadę spotkać się z Wami wszystkimi i chcę mieć spokojną głowę.

Obie olbrzymki Marako są spokojne i grzeczne.

Może jeszcze będzie Weszka z trzema gigantami.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']
Może jeszcze będzie Weszka z trzema gigantami.:evil_lol:[/QUOTE]

aaa to byłoby bosko :loveu:

zerce Boltowi i Lunie możemy zrobić osobną zagródkę :D jezu jak powiem Rodzicom co się szykuje to może jednak gdzieś pojadą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aaa to byłoby bosko :loveu:

zerce Boltowi i Lunie możemy zrobić osobną zagródkę :D jezu jak powiem Rodzicom co się szykuje to może jednak gdzieś pojadą :evil_lol:[/QUOTE]

Też tak pomyślałam.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']A to rożnie, ogólnie się boi.[/QUOTE]

Uszatka byłby dobra dla nie go do zabawy bo jest uległa do psów.


[quote name='JankaBezZiemii']auto mogę wzięć ośmioosobowe więc się wilcza chyba zmieści co?

mój wyjazd jest pewny na razie na jakieś 60 % - wilcza będę więcej wiedzieć bliżej terminu[/QUOTE]


Wiesz,przytyłam ostatnio ale nie aż tak.
Pytam bo ewentualnie muszę mieć załatwić miejsce dla Kocyka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Uszatka byłby dobra dla nie go do zabawy bo jest uległa do psów.[/QUOTE]
On by się z nią nie bawił :shake: Jakby mu nie dala spokoju, to by zrobił awanturę :roll: To są obce psy, a wszystkie obce psy chcą zabić Bolcika :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aaa to byłoby bosko :loveu:

zerce Boltowi i Lunie [B]możemy zrobić osobną zagródkę [/B]:D jezu jak powiem Rodzicom co się szykuje to może jednak gdzieś pojadą :evil_lol:[/QUOTE]

To ja taką poproszę na wszelki wypadek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Co Wy się tak boicie?Ja mam niegrzeczne psy, ale nawet nie pomyślałam, żeby je zostawić, no chyba, ze nas Monika wygoni:evil_lol:.[B]Kagańce mam w razie co[/B][/QUOTE]

Moja królewna w kagańcu nie może ..bo się stresuje.
Głosu podnieść nie mogę ..bo się stresuje. Nawet głośne rozmowy uznaje za krzyk :shake:
Spać musi w łóżeczku ..bo się stresuje.
No i ogólnie ..się stresuje :evil_lol:

Nie mówiąc o tym jaka ja byłabym zestresowana :razz: ..a jak byłabym zestresowana to mogłabym się upić ..a jak bym się upiła to mogłabym pójść w las ..a jakbym poszła w las to??? ..zwierzynę leśną bym zestresowała :-o
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Ja też przyjadę bez Majki nie mówiąc już o Kastorze ..bo ten dziadul jeden nauczył Majeczkę, że wszystkie psy należy zamordować. Obojętnie czy duże czy małe, suka czy pies. Każdy jeden wrogiem jest. :shake:[/QUOTE]


Po zlocie pisałaś,że zaczynasz pracę z psem aby zabrać go na zlot za rok i co :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Po zlocie pisałaś,że zaczynasz pracę z psem aby zabrać go na zlot za rok i co :mad:[/QUOTE]

i zrobiła nas w konia :evil_lol: a ja bym najchętniej n czas zlotu moje psy wysłała w kosmos żeby mieć głowę wojną od zakłóceń i oddać się relaksowi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...