Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='asiunia']ciekawe jakie jeszcze anomalia się wydarzą:eviltong:[/quote]


no wielką anomalią u mnie jest to, że w tej chwili mam wiecej kotów niż psów :lol:


a Jogusia moja biedna strasznie kochana moja Kocia Mama :placz:
dopiero wróciłam od weta - pojechałam w południe :mdleje: biedna moja kochana miała jednego ropnia co się sam otwarł w nocy i dwa które musieli jej oczyścić - wszystko na cycusiu :placz::placz::placz: nie wiem czemu tak siestało bo od tygodnia dostaje antybiotyk i tak jakby on działał bo do wczoraj było coraz lepiej a wczoraj jakiś nawrót czy nie wiem jak to nazwać :shake: biedna słabiutenka jest, robili jej to na głupim jasiu tylko bo bali się, że się nie wybudzi z narkozy :placz: teraz mieszka w łazience... założyłam jej kubraczek i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej :kciuki: nie może być innej opcji bo to moja kochana Kocia Mama jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ucałuj kicie ode mnie w nosek ;)[/quote]

całuję co chwile

[quote name='lolka75']Wasiu a moze to od uklucia pazurkiem mlodego jej sie porobilo... moze trzeba poobcinac kociakom pazurki. Strasznie mi szkoda kociej mamusi bo ona ma takie madre oczyska:loveu:
Pozdrowki:loveu:[/quote]

ona jest mądra - nie wiem co przeszła w życiu, ale ma anielską cierpliwość i spokój w sobie, jak porównam to co trzeba nawyczyniać, żeby zabrać do weta koty mojej siostry - żeby je w ogóle włożyć do kontenerka, i co potem się wyczynia w lecznicy z nimi to... no nie ma porównania bo Joga - po prostu ZEN - imię oddaje całą jej naturę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]u was zawsze jakieś pechowe sytuacje :shake:


a dzis w rybnickim dodatku do dziennika był sznaucer w schronisku w Rybniku ...czarnulek [/FONT][/B][/COLOR][/quote]


no własnie Alu ja się już zastanawiam - CZEMU? poświęcam tej gadzinie wszystko co mam, większość pieniędzy jakie zarabiam idzie na zwierzaki, kocham, dbam i ciągle coś.... może za bardzo? może lepiej zostawić same sobie kurde i wtedy one nie chorują? dzisiejszy dzień dobił mnie totalnie...


Alu duży ten sznup? średni? mały?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial]kurcze nie wiem , fotka była w gazecie ... dla mnie na tej focie to taki bardziej średni [/FONT][/quote]

a masz tą gazetę? jakby tak zrobić fotkę fotki? :oops:



a ja dziś objeździłam dąbrowę z poszukiwaniu antykomarzych chemii :roll: w którymś z kolei dopiero sklepie były komplety a nie np same wkłady :shock: czy już wszyscy mają te urządzonka, że w sklepach tylko wkłady są? :crazyeye: kupiłam raid do kontaktu, bros do kontaktu i spray żebym mogła na dworze pobyć wieczorem też, bo ostatnie dni spędziłam w domu :roll: ześwirować można...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a masz tą gazetę? jakby tak zrobić fotkę fotki? :oops:
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
gazeta jest u mamy :roll:znaczy była ...moge rano zadzwonić żeby nie wyrzucała [/B][/COLOR][/FONT]



a ja dziś objeździłam dąbrowę z poszukiwaniu antykomarzych chemii :roll: w którymś z kolei dopiero sklepie były komplety a nie np same wkłady :shock: czy już wszyscy mają te urządzonka, że w sklepach tylko wkłady są? :crazyeye: kupiłam raid do kontaktu, bros do kontaktu i spray żebym mogła na dworze pobyć wieczorem też, bo ostatnie dni spędziłam w domu :roll: ześwirować można...[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
ja wkladam wkłady BROSa do guziczka Raida :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
ja wkladam wkłady BROSa do guziczka Raida :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

ja musiałam kupić dwa bo póki mieszkamy jak mieszkamy w niewykończonym to wszystko jest właściwie na jednej powierzchni - nie mamy sypialni zamykanej - śpimy w "salonie" i zaraz jest kuchnia i tej powierzchni sie trochę tu robi, a taki raid jest na 20 m kw a bros pewnie też choć brak informacji, jak już zrobimy podłogę w małym pokoju i tam będziemy spać to tam starczy jeden (o ile nam starczy na drzwi :evil_lol:)

a mamy nie kłopocz - poproszę kogoś ze schronu o info i fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja musiałam kupić dwa bo póki mieszkamy jak mieszkamy w niewykończonym to wszystko jest właściwie na jednej powierzchni - nie mamy sypialni zamykanej - śpimy w "salonie" i zaraz jest kuchnia i tej powierzchni sie trochę tu robi, a taki raid jest na 20 m kw a bros pewnie też choć brak informacji, jak już zrobimy podłogę w małym pokoju i tam będziemy spać to tam starczy jeden (o ile nam starczy na drzwi :evil_lol:)

a mamy nie kłopocz - poproszę kogoś ze schronu o info i fotki[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to jak masz duże powierzchnie kup też sobie płytkę GLOBAL , naprawde dobra rzecz [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja musiałam kupić dwa bo póki mieszkamy jak mieszkamy w niewykończonym to wszystko jest właściwie na jednej powierzchni - nie mamy sypialni zamykanej - śpimy w "salonie" i zaraz jest kuchnia i tej powierzchni sie trochę tu robi, a taki raid jest na 20 m kw a bros pewnie też choć brak informacji, jak już zrobimy podłogę w małym pokoju i tam będziemy spać to tam starczy jeden (o ile nam starczy na drzwi :evil_lol:)

a mamy nie kłopocz - poproszę kogoś ze schronu o info i fotki[/QUOTE]


Dżordż przywiózł sobie z wczasów w ubiegłym roku paletki pod prądem na komary :evil_lol: Wygląda jak rakietka do tenisa, tylko mniejsza i kopie prądem pod lekkim napięciem zabijając robactwo. I my wieczorami tłuczemy te małe, brzęczące stworzonka :mad: :diabloti: U nas też nadal na piętrze jeden pokój i łazienka nie są wykończone :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beria']Dżordż przywiózł sobie z wczasów w ubiegłym roku paletki pod prądem na komary :evil_lol: Wygląda jak rakietka do tenisa, tylko mniejsza i kopie prądem pod lekkim napięciem zabijając robactwo. I my wieczorami tłuczemy te małe, brzęczące stworzonka :mad: :diabloti: U nas też nadal na piętrze jeden pokój i łazienka nie są wykończone :roll:[/quote]


no te rakietki Vectra tu reklamowała już i muszę zakupić też, ale kurna wszystko muszę zakupić, kupić, kupić, kupićć :shock: póki co ściany niepomalowane to tłukę zwykłą :lol: u Was na piętrze nie wykończone - ja na górze mam rupieć na rupieciu (nie wiem skąd tego tyle w nowym domu :shock: ) i koci pokój zamykany pudłem po lodówce :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no te rakietki Vectra tu reklamowała już i muszę zakupić też, ale kurna wszystko muszę zakupić, kupić, kupić, kupićć :shock: póki co ściany niepomalowane to tłukę zwykłą :lol: u Was na piętrze nie wykończone - ja na górze mam rupieć na rupieciu (nie wiem skąd tego tyle w nowym domu :shock: ) i koci pokój zamykany pudłem po lodówce :diabloti:[/QUOTE]

Ja kuźwa nigdy tego nie wykończę, bo 2 tygodnie temu Dżordż sobie samochód wreszcie odebrał i kolejne raty do spłacania, dobrze że chociaż frank spadł i oprocentowanie niewielkie, to inny kredyt łatwiej spłacać :roll:

Link to comment
Share on other sites

U mnie płytka Globala nie działa olewaja ja totalnie te małe brzeczace stwory. Kupiłam na necie takie elektryczne "cóś" ale jeszcze nie mam bo poczta była wczoraj zamknieta z okazji dzisiejszego świeta. Ciekawe czy poskutkuje.
Moniczko kociaki słodkie:loveu::loveu::loveu:.
Wiesz co Duska leży u mnie na kolanach, wchodze do Ciebie a Olka podeszła wzięła Dusie i palcem jej pokazała "zobacz Dusia to Luna" tak zdalnie Olka zapoznała nasze sunie.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beria']Ja kuźwa nigdy tego nie wykończę, bo 2 tygodnie temu Dżordż sobie samochód wreszcie odebrał i kolejne raty do spłacania, dobrze że chociaż frank spadł i oprocentowanie niewielkie, to inny kredyt łatwiej spłacać :roll:[/quote]

nie mów mi nawet o samochodzie bo mój się niedługo rozpadnie pode mną :lol:

[quote name='madziamn']U mnie płytka Globala nie działa olewaja ja totalnie te małe brzeczace stwory. Kupiłam na necie takie elektryczne "cóś" ale jeszcze nie mam bo poczta była wczoraj zamknieta z okazji dzisiejszego świeta. Ciekawe czy poskutkuje.
Moniczko kociaki słodkie:loveu::loveu::loveu:.
Wiesz co Duska leży u mnie na kolanach, wchodze do Ciebie a Olka podeszła wzięła Dusie i palcem jej pokazała "zobacz Dusia to Luna" tak zdalnie Olka zapoznała nasze sunie.:evil_lol:[/quote]

czekam na relacje czy działa - każde doświadczenie na wagę złota :cool1:
Kochana Olcia - proszę ucałować od ciotki waszki :loveu: ciekawe czy na żywo to zapoznanie dziewczyn byłoby takie spokojne :lol:



a kontaktowe elektrofurminatory :shock: działają :multi::multi::multi: ani jednego bzyka dziś nie było, ale za to miałam mega porąbany sen i zastanawiam się czy to nie od tego środka owadobójczego :tard:


z Jogą byłam na zastrzykach i już jest lepiej uffff :multi: ale jutro też musimy jechać... oby się ładnie oczyszczało wszystko i nie zasklepiło za wczesnie - wygląda ten jej brzusio nieciekawie z trzema dziurami :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...