Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']Pepowe zdrówko róznie - jak już jest lepiej i się ucieszę to znowu pojawiają się wymioty - własnie teraz wróciłyśmy ze spacerku i Pepka zwróciła :placz: w poniedziałek jedziemy na badanie kontrolne i zobaczymy co dalej[/quote]

eh:placz:a ja myślałam,że jest znaczna poprawa,ale może od środka jest a efekty widoczne będą później-oby tak było!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Witaj Waszuś!
Zmartwiła mnie Pepa:placz: Czy ona długo po jedzeniu wymiotuje?[/quote]

nie ma reguły - ale na pewno nie od razu po jedzeniu - najgorsze jest to, że powinna dostawać ranigast bo ten lek co dostaje podrażnia żołądek, ale po ranigaście wymiotuje codziennie :niewiem: musz o tym pogadać z wetem bo nei wiem co robić żeby chronić jej żołądeczek

Anetta - to prawda bo niedaleko zamieszkała - na sasiednim osiedlu

a dziś przyjechała Oliwia po świętach (koniec świętego spokoju w domu :lol: ) - zobaczyła, że nie ma Fifi, powiedziałam jej że Fifi znalazła domek, a ona na to: nie ciese sie, że Fifka znalazła dom :watpliwy: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

witamy po przerwie :multi: oo widzę że kiciambra ma domek... To się suczydła chyba nie ucieszyły :diabloti::diabloti::diabloti: ?

a ja jestem cierpiąca bo nie mam właściwie dobrych butów na zimę :placz: W gumiakach stopki marzną, inne zimowe przemakają:roll:

Link to comment
Share on other sites

a to siemie lniane moze wymieszaj z karmą? chyba że tak robisz a Pepka tego nie tyka
[quote name='ariss']dziewuchy dobre buty to podstawa!!!!Warto zainwestować...ja wydałam 2 lata temu 300zł i mi paluszki nie marzną:multi:a buty nie do zajechania,więc pewnie spokojnie jeszcze z 10lat w nich przechodze:razz::diabloti:[/QUOTE]

jakie masz?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']jakie masz?:razz:[/quote]

nie znalazłam identycznych,ale coś w tym stylu:razz:
[url=http://www2.thenorthface.com/opencms/opencms/tnf/gear.jsp?site=EU&model=ADQR&language=en]The North Face - Gear - Footwear -> Women's Footwear -> Insulated / W Off Chute Ii[/url]

Link to comment
Share on other sites

Oj tak dobre buty na psie spacery to podstawa!
Ja mam od prawie 4 lat takie [URL="http://www.salomonsports.com/pl/#/obuwie/obuwie/trekking/mega-trek-6-ltr-gtx-w"]SALOMON SPORTS : Ski, Snowboard, Nordic, Running, Trail, Kid, Man and Women's sport clothing[/URL] - wyglądają nadal jak nowe i są super ciepłe i nieprzamakające :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...