Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']hahahha ale cyrk :roflt: właśnie Luna z Pepą przebiegły mi po mieszkaniu w radosnych podskokach - Pepa ewidentnie do Luny się dostawiała, a biedna Luncia myślała, że wreszcie Pepa chce się pobawić bo ona jużdawno miała na to ochotę i zaczepiała na dworze, tylko Pepisko stare psisko nie było zainteresowane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zdaje się że przyszły te najgorętsze dni co? a odmawianie jedzenia to też przez cieczkę? :mad:[/QUOTE]

waszko, czyżbyś nie przeżyła ani jednej cieczki Luny? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]beria[/B] zyjesz jeszcze:crazyeye:, czemu zes galerie zamknela?:obrazic:

[B]AnkaG[/B] Ty sie kwiatkami nie chwal:placz:, ja moje kaktusy na wior wysuszylam:oops:, a mowili, ze tego nie zabije.... Dla mnie jak jesc nie wola, to sie nie karmi:evil_lol:.

wasia Pepa bedzie ciekla dwa razy w roku:evil_lol:, takie male tak ciekna:loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']moje takie są w mieście :roll: :lol: to strach pomyśleć co na wsi będzie się działo :lol: ale na dworze same nie chca siedzieć - jak chodze po domu na wsi to mam dwa ogony gęsiego za soba non stop :lol: a jak czasem im otworze taras i wypuszcze to zamiast iść posznupać to siedzą przodem do drzwi i sie gapią czy już im zniknęłam z oczu czy jeszcze nie :stupid:[/QUOTE]

Gerda też tak ma, a Dee wieś się podoba i jest w pełni samodzielna :p Lubi sama siedzieć na dworze i nie chce wracać do domu. Gerda musi być ciągle z nami, a Dee wystarczy, żeby była niedaleko :p

[quote name='puzzle'][B]beria[/B] zyjesz jeszcze:crazyeye:, czemu zes galerie zamknela?:obrazic:
[/QUOTE]

Vectra mi zamknęła. :diabloti: Bo ją prosiłam o to. ;) Nie chciało mi się już zdjęć robić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Teraz jak na prawdziwą wiejską babę :evil_lol: przystało, powinnaś założyć jakąś hodowlę :evil_lol:
Masz akurat dobrą okazję, żeby zacząć hodować te... no...:roll:... Pepiliony:lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Justa - owszem przeżyłam, ale to było daaawno i nie było w domu ani jednej kropeczki widać i w ogóle :roll:

AnkaG toż to niemal dżungla :evil_lol:

[quote name='puzzle']
wasia Pepa bedzie ciekla dwa razy w roku:evil_lol:, takie male tak ciekna:loveu::diabloti:[/quote]

Pepa NIE będzie przeciekać dwa razy bo jest grzeczną dziewczynką :roll:

Erhan - założę hodowlę najnowszej i super reklamowanej rasy z australii Labradoodle :p i będą się w kolejce ustawiać :p a tuż obok będą klateczki w prosiaczkami i kurkami i krówkami :p a Pepiliony będą urzędować na salonach i wszystkie będą tylko moje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

najnowsze osiągnięcie Fifki
[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4797/dsc0008tyf.jpg[/IMG]



[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1255/dsc0001uoe.jpg[/IMG]

knuje
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8536/dsc0007fyp.jpg[/IMG]

i skok, a potem już musiałam się zerwać i ją ratować bo oczywiście głupia skoczył na tv i się z niego zglebiła wprost na Pepowe legowisko - zamieszkałe :lol: zakotłowało się, ale wszyscy żyją :evil_lol:

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/379/dsc0009khp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Buehehhe co to nowej wiejskiej pepowej rasy. Byłam kiedyś w takiej po pgrowskiej wiosce gdzie wszystkie psy były identyczne! małe czarne kundelki z zadartymi ogonkami i stojącymi uszkami różniły się tylko co nieco wielkością jedne mniejsze, drugie troszkę większe. Ale jakby się ktoś uparł mógłby na ich podstawie założyć nową rasę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss'][URL]http://img4.imageshack.us/img4/379/dsc0009khp.jpg[/URL]

wow:crazyeye:jak ona tam wlazła:crazyeye:polowała ma muche?:evil_lol::evil_lol:[/quote]

nie :shake: to była sztuka dla sztuki planowana od kilku dni - przymierzała się, kombinowała codziennie wieczorem, aż w koncu się odważyła i hyc!

a muchę upolowała dziś :loveu: wleciała mi do pokoju obleśna wielka mucha :angryy: i to były jej ostatnie sekundy zycia :multi::loveu:

hahah Olcha a nie paliłaś nic wtedy? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ale on chyba tak z jakiejś szafki???

jak miałam kocura to na słowo mucha lecieał z innego pokoju i nie przestawał polować do chwili gdy muszka nie padła:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a za słowo mięcho gotow był zabić to co staneło mu na drodze do kuchni:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...