Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

Monia u nas jest tak: w sobotę dostała pierwszy raz rano naraz dwie tabletki
i dwie godziny po zażyciu chodziła jak pijana,obijała się o meble aż wreszcie zrobiła się senna i spała dość długo,więc w niedziele po konsultacji z wet dostała jedną rano i jedną po południu i od tej pory nie było zawrotów głowy,tylko robi się senna gdzieś 2,5 godziny po zażyciu i śpi mocno.
Nie było wymiotów ani biegunki,nadal ma wilczy głód i dużo pije,czyli efektów jeszcze nie ma.

Link to comment
Share on other sites

tylko, że Wy macie mitotan więc skutki uboczne mogą być inne.
Pepa już nie pije i nie sika jak wcześniej, dziś nie było wymiotów, ale kupka jakaś maleńka i twarda :shake: jeść chce tylko gotowane, a wcześniej zmiatała wszystko co znalazła :shake: no i ma jakieś takie jakby zawiasy - czasem leży, głowa podniesiona i patrzy w nic :roll: nie wiem - jutro pojadę z nią do weta - bo może nawet ta okrojona dawka dla niej jest za duża i podzielimy na dwie - zobaczymy co będzie jutro rano

Link to comment
Share on other sites

Pepcia wybadana, wymacana i jest OK! mamy wytyczne podawania leków do 6 stycznia i wtedy kontrola, a tymczasem zapraszam na bazarek dla starej porzuconej sznupci :shake:


[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/41/1a87e3fa8e45c18b.jpg[/IMG][/URL]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/torebki-bluzki-bizu-na-hotel-leczenie-szaucerki-z-pabianic-do-29-12-a-127397/[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-kubki-z-bajki-tupot-malych-stop-idealne-na-prezent-na-sznaucerke-z-pabianic-127393/[/url]

Link to comment
Share on other sites

kurcze już myślałam, że z Pepą będzie tylko lepiej to dzisiaj znowu zwymiotowała - mam nadzieję, że to będzie tylko incydent :shake:

w ogóle to chcę żeby ten rok się już skończył :angryy: strasznie pechowa ta końcówka :shake:


Dzisiaj J kopał rów pod kable i dokopał sie do niewybuchów - kij z tym jakby to były same nieduże naboje - ale NIE - On się nie rozdrabnia i odsłoniło się coś większego :crazyeye: tego już baliśmy się ruszać i wezwaliśmy Policję, oni szukali saperów i nei wiem co dalej bo musieliśmy jechać :roll:

Link to comment
Share on other sites

wesołych świąt waszeczko :loveu:
a w nowym roku..
żebyście domek skończyli na tyle, aby dało się juz tam mieszkać.
żeby pepcia i luniasta i fifi ci kłopotów nie przysparzały.
żeby zdrówko było - bo to najważniejsze.

trzymajcie się ciepło :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ale jaja - byli rano saperzy - gazikiem i ciężarówką :crazyeye: wykopali pół wiadra pocisków przeciwlotniczych i zapalniki od min :crazyeye: i przyjadą jeszcze po świętach bo to nie koniec :crazyeye: niezłą wybraliśmy sobie działkę :roll:

ale mam też dobre wieści - mam już położone płytki w kuchni i w przedpokoju, zaczęty salon, ale nie będzie zrobiony do sylwestra :placz: koleś ma takie tempo, że może skończy na wielkanoc :lol:

aaaa najlepsze - zamówiłam karmę dla psów w piątek - wszystko super - w mailu podałam nr tel żeby podali kurierowi, żeby było nam łatwiej się umówić czy coś - wróciłam teraz do domu ze wsi, a tam sasiadka wkurzona bo już wczoraj jej zostawili moje przesyłki, a dziś ta karma 12,5 kg :evil_lol: ale najlepsze, że baba która to przywiozła podobno strasznie tu na mnie nadawała, że "po co zamawia, jak jej potem nie ma w domu" :crazyeye: buuahaha nie wiedziałam, że jak zamówię cokolwiek kurierem to mam siedzieć w domu od momentu zamówienia do dostarczenia :crazyeye: :roftlt: ale zadzwonić oczywiście nie zadzwoniła do mnie - tylko najłatwiej pieprzyć na kogoś i zostawić u sąsiada :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...