Jump to content
Dogomania

Bokser/labrador SEMIR - u zuziaM....Po 3 latach odnaleziony przez wlascicielke !!!!!!


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja poprosze jak najszybciej :shake:........ bo moja tymczasowiczka Balbinka wlasnie rozpoczela , jak na moje oko, ok. tydzien temu, cieczke.
Ja tak cos podejrzewalam, ale dzisiaj mam juz 100%-ową pewnosc !
Bo Semir, nie mam pojecia bladego jak, wlazl do kojca Balbiny i Tosi :placz: !
A to sie moze wkrotce zle skonczyc ..... albo Semir bedzie musial stale byc zamkniety :shake:.
Balbina nie jest wysterylizowana i nie bedzie, bo ma ok. 11-12 lat i hormonu tez nie moze dostac, bo ma paskudnego guza na cycuchu i podanie hormonu by ja zabilo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']to Wy wiecie która wetka wchodzi w rachubę? [/quote]

No chyba pani doktor z Olszyny, do ktorej jezdze ze swoimi suczynami i ktora leczyla Karusia.
A z Semirem bylam u pani doktor przedwczoraj.

A w ogole, to czy ktos mnie moze uswiadomic, jak sie zachowuje pias po zabiegu ?
Jak sie o niego dba ?... ile czsu potrzebuje na dojscie do siebie ?.... czy musi miec kolnierz ?.... czy podaje mu sie jakies leki p.bolowe ?....
Ja nie mam pojecia .... mialam zawsze do czynienia z suczkami ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']to może dzwoń Gosiu i umawiaj chłopaka, póki nie rozbije Ci kojców:cool3:[/quote]



[quote name='zuziaM']A w ogole, to czy ktos mnie moze uswiadomic, jak sie zachowuje pias po zabiegu ?
Jak sie o niego dba ?... ile czsu potrzebuje na dojscie do siebie ?.... czy musi miec kolnierz ?.... czy podaje mu sie jakies leki p.bolowe ?....
Ja nie mam pojecia .... mialam zawsze do czynienia z suczkami ...[/quote]


OK, bede dzwonila zaraz po 12-tej, bo wtedy zaczyna prace.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']czekamy na info, ja mam chyba dobrą passę na bazarach, więc spokojnie nam powinno starczyć, a chłopak będzie grzeczniejszy:razz:
Moja sąsiadka jamniola ciachała, ale miał tylko 4 szwy, u chłopaka chyba szybciej będzie się goić:roll:[/quote]

Ciotka pamiętaj tylko proszę że jeszcze nie mamy pelnej kwoty na Karusia......nie możemy wszystkiego wydać na Semira

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']Ciotka pamiętaj tylko proszę że jeszcze nie mamy pelnej kwoty na Karusia......nie możemy wszystkiego wydać na Semira[/quote]
oki, ja mam 63 zł z płaszczy, z próbek zalicytowane 30, z obroży ok 20 i 10 ze spódnicy:razz: cosik jesczze wystawię, żebyśmy były w porządku z Karo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Rozliczenie wkleilam w 1.poscie.

Nie sprawdzalam jeszcze stanu konta, ale na pewno juz sa od Ciebie pieniadze, Agusia.[/quote]

ciotka będą dopiero w poniedziałek po 16:oops: ...........dałam TZ kasiorke aby Tobie wpłacił i doopa wołowa nie dotarł do banku.............według starego przysłowia "umiesz liczyc - licz na siebie" grzecznie jutro tuz po otwarciu banku ide wpłacic...........prze-pra-szam najmocniej Gosia:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']ciotka będą dopiero w poniedziałek po 16:oops: ...........dałam TZ kasiorke aby Tobie wpłacił i doopa wołowa nie dotarł do banku.............według starego przysłowia "umiesz liczyc - licz na siebie" grzecznie jutro tuz po otwarciu banku ide wpłacic...........prze-pra-szam najmocniej Gosia:oops::oops:[/quote]


Agusia .... nie zawstydzaj mnie .... Ja naprawde nie czekam na te pieniadze, jak na zmilowanie :razz:.....
Nie przejmuj sie tak bardzo takimi drobiazgami .... tydzien w ta czy we w ta :lol:.... to nie zaden problem kochana :lol: !
Ty lepiej energie pozytkuj na to , co robisz super ! Na szukanie wspanialych domkow :lol: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']a ktory z psiakow stoi gorzej? semir czy karo? ile, ktory ma kasy na koncie, a ile mu potrzebne? i na jakie konto wplacac pieniadze?[/quote]
Semir ma zapas na dwa miesiące, Gosia uzupełni, jak lolka wpłaci-dostał te pieniądze po nieudanej adopcji; za to Karo jest na łasce bazarków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...