Jump to content
Dogomania

Bokser/labrador SEMIR - u zuziaM....Po 3 latach odnaleziony przez wlascicielke !!!!!!


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobilam troche porzadku wlasnie we wplatach na swoje konto na psiaki.
I wynika z nich, ze :

[B]wplaty na Karusia[/B] wygladaja tak :
03.08.09-z bazarku Seaside - 54,- zl , czyli od 06.08.09 do 11.08.09
04.08.09 wplata Agnieszki - 270,- zl, + pozostale u mnie z pobytu Semirka 40,- zl = 310,- zl, czyli od 12.08.09 do 11.09.09

[B]wplaty na Semirka[/B] wygladaja tak :
03.08.09 z bazarku Seaside - 54,- zl, czyli od 06.08.09 do 11.08.09
10.08.09 wplata Agnieszki - 210,- zl, czyli do 01.09.09

[B][U]Czyli [/U]: [/B]
[B][U]Karus [/U]ma oplacony hotelik [U]do 11.09.09[/U][/B]
[B][U]Semirek[/U] ma oplacony hotelik [U]do 01.09.09[/U][/B]


Ufff... chyba sie nie machnelam gdzies. Sprawdzcie jeszcze raz w swoich zapiskach, dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Zrobilam troche porzadku wlasnie we wplatach na swoje konto na psiaki.
I wynika z nich, ze :

[B]wplaty na Karusia[/B] wygladaja tak :
03.08.09-z bazarku Seaside - 54,- zl , czyli od 06.08.09 do 11.08.09
04.08.09 wplata Agnieszki - 270,- zl, + pozostale u mnie z pobytu Semirka 40,- zl = 310,- zl, czyli od 12.08.09 do 11.09.09

[B]wplaty na Semirka[/B] wygladaja tak :
03.08.09 z bazarku Seaside - 54,- zl, czyli od 06.08.09 do 11.08.09
10.08.09 wplata Agnieszki - 210,- zl, czyli do 01.09.09

[B][U]Czyli [/U]: [/B]
[B][U]Karus [/U]ma oplacony hotelik [U]do 11.09.09[/U][/B]
[B][U]Semirek[/U] ma oplacony hotelik [U]do 01.09.09[/U][/B]


Ufff... chyba sie nie machnelam gdzies. Sprawdzcie jeszcze raz w swoich zapiskach, dziewczyny.[/quote]


ojej ta ja za mało wpłaciłam na Semira.......nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że od Jagody wpłynęło 102 zl:roll:

ZuziaM ratunku jak dziewczyny wpłacają oddzielnie Tobie pieniązki na psiaki to ja się gubię całkowicie:oops: ...........
po poprzednich wpłatach na chłopaki zostało mi 13,69 zł
MagdaM wpłaciła potem 15,50 zl
A Magda z Krakowa wpłacila na Semira 310 zł na sierpień

[B]czyli 310 na Semira na wrzesień
i 29,19 na karusia na częśc wrzesnia
[/B]
mam propozycje aby wszelkie pieniązki z bazarków na chłopaków były wspłacane bezposrednio do Ciebie Gosia ,. bo bede robiła takie babole jak teraz z Semirkowa wpłatą ...........nie wiem tylko czy masz ochote przejąc tą niezbyt przyjemną część :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']ja juz wiem, bo z bazarku Seaside Gosia pół dała na Karo a pół na Semira, bo bazar był na obu facecików i to jest podzielone na pół w tym rozliczeniu:)[/quote]

Dokladnie tak jest :lol:.
108 zl z bazarku Seaside poszlo na pol na obu chlopcow :lol:.
Po 54 zl dlatego jest, wiec na 6 dni dla kazdego przystojniaka :lol:.

Link to comment
Share on other sites

to jak z rozliczeniami, jak mogę przez cały miesiąc zbierać u siebie i później puścić całość komuś, tylko nie wiem czy Gosi nie będzie wygodniej jak dostanie z jednego rzutu pieniądze, teraz nam się tak zachachmęciło trochę, ale do tej pory było ok:)
Semirku ciotka pamięta o Tobie:loveu: fiuterko już za 30zł stoi:razz::p

Link to comment
Share on other sites

Mnie jest obojetne zupelnie.
Ale zamiast maja krazyc z konta na konto, to moze byz bezposrednio do mnie . Tylko koniecznie dopisywac, na ktorego sa chlopaka, a ja juz bede uzupelniala w rozliczeniu i bede wpisywala po kazdej wplacie do ktorego dnia pobyt jest oplacony.

Jedyny problem moze byc taki, ze moge byc za jakis czas odcieta od internetu. Ale wtedy powiadomie Ciebie i Agnieszke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']oki, to my będziemy pisać i tak między sobą co i jak, a ja na koniec miesiąca będę przesyłac kasę, zazwyczaj wszystkie bazary były po równo na obu facecików, teraz tylko trochę się zamotało, jak Semir dostał za cały miesiąc sponsoring[/quote]

a gdzie mam pisać rozliczenia?? może na schroniskowym wątku i tak w sumie tylko na nich zbieramy

ma semira na wrzesień już mam pieniązki a na karusia jest już część ze szczeniorów plus od ciebie......... kurcze zostawiłam w pracy tajny zeszyt i dopiero jutro uzupelnie rozliczanko na naszym watku

Link to comment
Share on other sites

[B]Madziakasp chciałam Tobie z całego serca podziękować za pomoc finansową dla Semirka, ....gdyby nie Twoja hojność byłoby nam niewyobrażalnie ciężko .............[/B]
Małgorzata łacznie wpłaciła [COLOR=Red][B]610 zł[/B][/COLOR] na niuńka :multi::multi::multi::multi:co daje nam luksus nie marwienia się o opłaty za wrzesień i październik..............
bardzo dziekuję

Małgorzata jakbys chciała zajrzec na nasze rozliczenia to zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/schronisko-kolo-zgorzelca-d-slask-cudne-psiaki-szukaja-domkow-zaktualizowany-110849/index176.html#post12852474[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka'][B]Madziakasp chciałam Tobie z całego serca podziękować za pomoc finansową dla Semirka, ....gdyby nie Twoja hojność byłoby nam niewyobrażalnie ciężko .............[/B]
Małgorzata łacznie wpłaciła [COLOR=red][B]610 zł[/B][/COLOR] na niuńka :multi::multi::multi::multi:co daje nam luksus nie marwienia się o opłaty za wrzesień i październik..............
bardzo dziekuję

Małgorzata jakbys chciała zajrzec na nasze rozliczenia to zapraszam na wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/schronisko-kolo-zgorzelca-d-slask-cudne-psiaki-szukaja-domkow-zaktualizowany-110849/index176.html#post12852474[/URL][/quote]


Lolus :lol:... [I][B]Madziakasp[/B][/I] to nie Malgorzata, a [B]Magda[/B] :lol:........
I ja rowniez bardzo, bardzo dziekuje :lol:.
Magda jest naprawde wspaniala osoba, to pisalam juz wczesniej..... Jedyna jej wada to to, ze jest za delikatna i za wrazliwa .....tylko dlatego nie wyszlo ..... tylko dlatego .....


Agusia, a doczytalas kilka postow wczesniej , jak bylo z rozliczeniem wplaty z bazarku Seaside - 108,- zl ???



A Semek byl wczoraj ze mna i mama na spacerze, .... ale takim dluuuuugim.... w lesie :lol:.
Zapachow nowych mnostwo ! Sie chlopak nawachal za wszystkie czasy !
No i rak nam malo nie powyrywal :cool3: tak go wszystko interesowalo :lol:.

Jade dzisiaj do pani doktor, bo mi sie koncza leki dla Isiuni, a pani doktor niedlugo jedzie na urlop, wiec musze uzupelnic.
No i zabiore ze soba Semusia.
Ten chlopak zupelnie nie toleruje kosci. Zadnych !
Wczoraj wszystkie moje psice dostaly na ten upal po kurzej lapce...... i dzisiaj Semek sie cos nie moze zalatwic.
W nocy troche nabrudzil w kojcu ( na poznowieczornym spacerze nie zrobil, jak to bywalo zwykle, kupki ). Wiec niestety bedzie mial szlaban juz na zawsze na kostki.
Dzisiaj wlalam w niego juz duza strzykawe oleju jadalnego .... ale mu nie smakowalo .... fuuuujjjj.... Ale wzielam miedzy nogi i musial wypic !
Moze to poskutkuje, ale na wszelki wypadek pojedzie ze mna i chociaz mu temperature zmierzymy, czy jakiegos stanu zapalnego czy zatrucia nie ma.
No nie przypuszczalam, ze on az taki wrazliwy jest. Moje baby wcinaja te kurze lapki, bo czasami im kupuje i nic im nigdy nie bylo. Tosia w ogole nie chciala, a Balbina za to zjadla chetnie i Tosi lape jeszcze na dokladke. Nawet moja malutka Polunia je uwielbia i nic jej nie jest.
No taki delikatesik z tego Semusia jest.....

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie robilam zdjec dzieciakom :lol:.
Wiec prosze .... dzisiejsze :lol:

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/49c0e2a5f391d994.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/187/49c0e2a5f391d994med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/103248927272c470.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/188/103248927272c470med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

niesamowicie piękny ten nasz Semirek:loveu:...a jak mu się sierść błyszczy:lol:.........
tylko domku brak...cholercia może z tymi nieszczęsnymi adopcjami we wrześniu się trochę ruszy:roll:

Gosia wycałuj chłopaków ...no i cały pozostały babiniec:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Semirkowi juz przeszlo drobne niedomaganie wczorajsze.
Pani doktor zmierzyla mu temperaturke ... oj, nie byl zadowolony :cool3:...
Ale byla ksiazkowa :lol:. I jedyne, co mogla zalecic to podanie oleju do wypicia .... a ja to juz rano zrobilam, wiec mysle, ze to poskutkowalo.
Podalam olej jadalny, cala strzykawe 20 ml.
I jest juz w porzadku :lol:. Ale wiecej zadnych kostek Semirek nie dostanie :cool3:. Strasznie jest delikatniutki.

Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie, ponieważ mamy zapasik dla chłopaka na hotel, własnie został zalicytowany drugi płaszcz, z obróż też coś spłynie, czy mozemy podjąć decyzję, aby chłopaka odjajczyć? Ja wiem, ze Gosia mnie poprze:razz: to nie jest stosunkowo drogi zabieg, może uda się nam taniej, a zawsze to lepiej facetowi będzie:diabloti: Czekam na decyzję, mam jesczze w zapasie 4 zimowe okrycia wierzchnie:razz: na bazar oczywiście:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...