Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

wiesz, ja nie chcę nadać tonu jakiegoś ponaglenia, raczej przypomnienia i zaproszenia na wątek
liczyłam że będzie takie podsumowanie, czy fotopodsumowanie od Ulki, tak przy okazji dla darczyńców by sie zdało
piszę o przypomnieniu bo ja sama czasem gubię się we własnych zobowiązaniach, życie niekiedy tak jest obfite w wydarzenia że ...sama rozumiesz:)

Link to comment
Share on other sites

Margaret, napisałam do Ciebie na pw, ale masz zapchaną skrzynkę, więc tutaj----
Dzięki Małgosiu, te dwie osoby mam na sumieniu czyli na głowie.
Napisałaś taki piękny tekst, ze chyba go zachowam sobie na wiekuistą pamiątkę. Rozumiem, ze to wszystkie deklaracje i nic oprócz Anisko i Hani nie mamy do załatwienia.
Jakie żółte chwyciło się Ciebie?????
Ja tez biegnę zarabiać na karmę na 8. Twoja ranna zmiana pewnie wcześniej? Tego sobie juz nie wyobrażam.
Dobranoc, pa pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1'][B]Proszę, specjalnie dla Ciebie Delfy[/B].:multi::multi: [B][SIZE=3][COLOR=blue]Tak sobie biegamy u siebie:multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[IMG]http://i54.tinypic.com/e04qah.jpg[/IMG][/QUOTE]

Dzięki dobra kobieto --- na rozpoczęcie dnia w sam razik... a Diora ma rację - Peggi to dziczek... może dlatego taki dziczy czasami ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam za opóźnienie, ale mam tyle deklaracji, że czasami przeoczę jakiś termin. A od początku prosiłam o ewentualne przypominanie. Mój TZ ma ustawione zlecenie stałe na swoim koncie, więc pieniądze będą przychodziły tak jak pierwsza wpłata (musicie sobie sprawdzić datę) ale możecie liczyć na tą deklarację na pewno.

Link to comment
Share on other sites

to może ja będę po prostu lecieć z rozpiski co miesiąc wszystkim na PW? tylko nie obrażajcie się jak będzie niekompatybilne z rzeczywistością:) tzn. już wpłaciłyście a ja ślę przypomnienie:)
ja wiem, że kasa to delikatna sprawa i można niechcący kogoś dotknąć, ale jeśli się tak umówimy, że chcecie przypomnienia, taką sobie zrobimy regułę - to ja biorę to na siebie i będę wysyłać,

tak koło 15-tego każdego miesiąca byłoby OK?

danka bo jak pisałam do ciebie PW to mi sie żółte tło zrobiło hehe, ale potem patrzę że w wysłanych niebieskie literki, a po żółtym ani śladu, czasem nie mogę się nadziwić temu, że jestem tak dość oblatana komputerowo a mimo to coś jakieś takie "fanaberie" sie dzieją

Link to comment
Share on other sites

Witam, tako ruch u dwupaczku jak za dawnych czasów, gdy zmagałyśmy się z naszymi pociechamu, by mogły opuścić schron.
To co? Robimy imprezę "miesięcznicową " pt Dwupak na swoim ???
Ciotki się zleciały z workami pełnymi kasy. Nie ma jak być dwupakiem.
Tylko brakuje nam zdjęć. Ula, molestuj zwierzaki, by zechciały uprzejmie popozować do galerii rocznicowej.

Margaret, ja jestem głąb komputerowy i pewnie dlatego komputer mi oszczędza takich rewolucji kolorystycznych....

Link to comment
Share on other sites

Czekam,aż przyjedzie do nas w odwiedziny jedna z dogomaniaczek, po pierwsze do swojego podopiecznego, a po drugie obfociła by całe towarzystwo, bo ma profesjonalny sprzęt i tzw"dryg", robi piękne zdjęcia. Chciałam tutaj wkleić profesjonalne foteczki dwupaku a nie tylko moje zdjęcia robione cyfrówką, które nie oddają piękna dziewczynek. Niestety ciotka jedzie do nas, i jedzie, i jedzie. Możecie jeszcze chwilke poczekać, obiecuję, że będzie warto :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Czekam,aż przyjedzie do nas w odwiedziny jedna z dogomaniaczek, po pierwsze do swojego podopiecznego, a po drugie obfociła by całe towarzystwo, bo ma profesjonalny sprzęt i tzw"dryg", robi piękne zdjęcia. Chciałam tutaj wkleić profesjonalne foteczki dwupaku a nie tylko moje zdjęcia robione cyfrówką, które nie oddają piękna dziewczynek. Niestety ciotka jedzie do nas, i jedzie, i jedzie. Możecie jeszcze chwilke poczekać, obiecuję, że będzie warto :-)[/QUOTE]
Ulka- mozesz zdradzic tajemnice czy notujesz w kalendarzu , ile razy w miesiacu odwiedzaja swoich podopiecznych dogomaniaczki co daly psy w Twoje rece?Czy moze co ile miesiecy?
Czy tylko przywioza pieska i wyjada.?

Link to comment
Share on other sites

To oczywiście nie jest żadna tajemnica. Bardzo często jest u mnie Malawaszka, to taka "matka kwoka", średnio raz w tygodniu, może co dwa tygodnie,mieszka niedaleko i pewnie dlatego może byc częściej. Swoich podopiecznych,którzy byli u mnie odwiedzały również Florentynka, Lolalolaa ta ostatnia tez mieszka nie daleko i bywała u mnie kilka razy odwiedzić różne psy. Czasami się zdarza, że ktoś zupełnie obcy przywozi psy ale prawny opiekun psów prosi aby dogomaniak mieszkający bliżej zajrzał i zobaczył jak się pies ma. Gdy ktoś nas odwiedza z reguły ogląda wszystkie psy, nie jest tak,że jak ktos przyjechał do pieska Y to widzi tylko jego a innych juz nie. Często też ludzie zostawiający psy u mnie dzwonią i rozmawiają. Trzeba zrozumieć, że czasami psy przyjeżdżają z daleka i trudno jest komuś przyjeżdżać często, ale czasami jest się gdzieś w pobliżu i wpadnie w odwiedziny a czasami poprosi się kogos zaufanego aby podjechał i zobaczył jak się psy mają. Z reguły odbywa się to w ten sposób,że ktoś dzwoni pyta czy jestem w domu i stwierdza, to będę za chwilę i jest. Tak jak teraz sobie myślę, to u mnie było juz sporo osób z dogomanii ale faktycznie z reguły tylko raz gdy przywoziły psa. Ale jest wtedy kontakt telefoniczny albo na forum.

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję wysyłanie przypomnień określonego dnia miesiąca, ale - tylko do osób, które nie będą "odhaczone" w pierwszym poście przez Monikę.
Wysyłanie wiadomości do osób, które już zapłaciły może wprowadzić zamieszanie. Ludzie mogą zacząć się martwić dlaczego ich deklaracja nie wpłynęła pomimo nadania przelwu.
Wydaje mi się, że tak będzie łatwiej :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i55.tinypic.com/2ldbsw3.jpg[/IMG]

[B]Wprawdzie zimowa jestem, ale i tak piękna nawet z tej drugiej strony, a ciotki- fanatyczki i tak będą się zachwycać. :multi::multi:No i pora nocna, więc mówię: Dobranoc, dajcie mi spokój.;)[/B]

Tak sobie obliczam kilometry i zwłaszcza czas, bo do dwupaczku nie mam tak daleko...na żywo chciałoby się poznać nasze skarby i ich Panią. Pomarzyć można.....

Hania wpłaciła swoją deklarację za marzec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...