Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='ULKA12']Panienki są prawie idealnym podopiecznymi, pisze prawie bo niestety Pegi ma okropny zwyczaj kopania dołów, jaka skończy jeden zaraz zaczyna kopać następny masakra jakaś niedługo będę miała na podwórku sieć okopów.:-)[/QUOTE]
Peggi wie, co robi. Szykuje dla nas okopy, bo zjedziemy się wszyscy dwupakowcy do Ciebie i ...okopiemy na dłużej:evil_lol::evil_lol:, a Angel na pewno zabawi dłuuuugo ze swoimi skarbami.:multi:
[quote name='Kocurek']Szkoda ,ze Megi nie ma zwyczaju zakopywania ich po Pegi:)[/QUOTE]
HIHIHIHIHI :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12'] niestety Pegi ma okropny zwyczaj kopania dołów, jaka skończy jeden zaraz zaczyna kopać następny masakra jakaś[/QUOTE]

[quote name='Kocurek']Szkoda ,ze Megi nie ma zwyczaju zakopywania ich po Pegi:)[/QUOTE]
Dobre :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniao']oj tam oj tam, akurat przekopie ogródek przed wiosną. może tam trzeba jakąś nową trawkę posiać czy coś. już Peggi na pewno wie co robi :evil_lol:

Ula trzymaj się :lol:[/QUOTE]
Aniu, to nie o trawkę chodzi, tylko Peggi przygotowuje okopy dla ukochanej Angel, żeby dziewczyna miała gdzie zanocować, jak przyjedzie w odwiedziny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Panienki są prawie idealnym podopiecznymi, pisze prawie bo niestety Pegi ma okropny zwyczaj kopania dołów, jaka skończy jeden zaraz zaczyna kopać następny masakra jakaś niedługo będę miała na podwórku sieć okopów.:-)[/QUOTE]
No coz psy kopia jak sie nudza.Majac psy u siebie w domu nalezy i z tym sie liczyc ze albo w ogrodzie albo w domu niszcza.Przez 6 lat pobytu w schronisku musialy sie psiny czyms zajac i wymyslily kopanie.Moj ogrod tez nie nalezy do ladnych ,na pokaz gdyz co roku musza nowa trawe siac i doly zakopywac.Ciesz sie ,ze meble masz cale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']no tak Peggi ma taki zwyczaj ;d
i pewnie w te swoje okopy wchodzi prawda ?

ojjj moje wariatki :loveu:[/QUOTE]
Jest nawet jedno takie zdjęcie Peggi ze schronu, na którym [B]bidula siedzi skulona w takim wielkim dole- okopie.[/B] To zdjecie mnie bardzo poruszyło, gdy na początku poznawałam dwupaczek.
Jestem w trakcie wysyłania nowych zdjęć M&P z Dt dla znajomej, która jest jednym ze sponsorów psiaków.Problem polega na tym, że ta osoba nie tylko nie bywa na dogo, alei ..nie ma komputera. Zdjecia więc ida okrężną drogą do osoby, która wydrukuje je i da do ręki we papierowej formie.
Widzicie, że nasze " maleństwa" - Peggi jest malutka i chudziutka...- sa popularne jak gwiazdy lub...spalony Kuba.
Na szczęście M&P nic nie dolega. Są zdrowe- ???- i szczęśliwe !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Chciałam sprostować, Pegi wcale nie jest taka malutka tym bardziej chudziutka :-) Sa zdrowe i wydaje mi się, że szczęśliwe.[/QUOTE]
Sa szczęśliwe na pewno. A Peggi malutka jest przy bernardynku Meggi, no bo kochanego ciałka psisko trochę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Nie wiem co gorsze krety czy psy kopacze[/QUOTE]
nie zapomnij ,ze krety sa na czerwonej liscie ,jedza robaki z Twojej dzialki-robia bardzo dobra robote.Psy niech sobie kopia masz przynajmnie spulchniona ziemie ,nie musiasz kopac na wiosne,a one sie przynajmniej nie nudza.
jak widzisz tylko same pracusie posiadasz ,powinnac byc happy,a nie narzekac.

Link to comment
Share on other sites

pozdrowienie dla Ulki, P i M:)

wczoraj przelałam deklarację za marzec,
prosze o poprawkę w rozliczeniu - moja poprzednia wpłata była w lutym i za luty;

a z tym kopaniem to jakoś rzeczywiście wiosennie, moja Petra ryje teraz na łące bez wytchnienia, Sepia przygląda jej się z rosnącym zdziwieniem jakby miała powiedzieć: "Ty - ale co cię w tym tak rajcuje? o co chodzi?" bo Sepia nigdy jeszcze nie drapnęła swoją szlachecką łapencją w ziemię :evil_lol: widać nie każdy czterołapny lubi:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...