Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

Margaret, nasz najmilszy Koordynatorze wszelakich adopcyjnych akcji - mozemy się spodziewać jakiś wiadomości z domku Peguni? teskno mi za nią wirtualnie ;)
Ula, jak dziś nasz [I]pojedynczy PAK [/I]czyli Meggi? Przebolała zniknięcie Peggi, czy nadal szuka? A Ty? Czy :-( :-( ?

Link to comment
Share on other sites

Jak jestescie ciekawe jak sie ma piesek nalezy wsiasc w auto i odwiedzic pieska i nowych opiekunow.Nie kazdy ma czas i mysli zeby robic zdjeciai i pisac.Jak zmusic do wywiazywania sie z obietnic?Dlatego nalezy pojechac chociaz raz i zobaczyc naocznie,wtedy beda wiadomosci z "prawej reki"No jeszcze sa telefony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Jak jestescie ciekawe jak sie ma piesek nalezy wsiasc w auto i odwiedzic pieska i nowych opiekunow.Nie kazdy ma czas i mysli zeby robic zdjeciai i pisac.Jak zmusic do wywiazywania sie z obietnic?Dlatego nalezy pojechac chociaz raz i zobaczyc naocznie,wtedy beda wiadomosci z "prawej reki"No jeszcze sa telefony.[/QUOTE]
Dziękujemy za dobrą radę :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dara9']Kurcze znowu zasiałam konto by przelać pieniądze z bazarku na dwupaczek - a w sumie już jednopaczek :) proszę o przesłanie![/QUOTE]

No i na kogo możesz ciotka liczyć?:shake: Wszystkie cioteczki zapracowane, tylko [I]wyluzowana [/I]ciotka Danka na dyżurze.
Posyłam Ci dane do przelewu na pw.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za spam ale nasz schroniskowy Homerek pilnie potrzebuje domku!!!![URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220380-%C5%9Alepy-Homer-z-Przybor%C3%B3wka-potrzebuje-WSPARCIA-W-SZUKANIU-DS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-W-SZUKANIU-DS[/URL]!
Psina musi znalezc domek najpozniej do jesieni-z jego zwyrodnieniem kolejna zima na dworze grozi calkowitym kalectwem i uspieniem

Link to comment
Share on other sites

Niezmiernie się cieszę, że jedna z dziewczyn jest już w swoim domku :) Oby była tak szczęśliwa jak u Uli.

Przy okazji bardzo proszę o prawidłowe rozpisanie moich wpłat na pierwszej stronie.

W majowych wpłatach jest wpływ 08.05 i to jest oczywiście deklaracja majowa, natomiast wpływ z 30.05 to jest już deklaracja czerwcowa. Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

zajrzyjcie na mój bazarek dla Grace- naszej schroniskowej bidulki :(

[B][CENTER][SIZE=5][COLOR=green]SERDECZNIE ZAPRASZAM NA BAZAREK[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/B]
[CENTER][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228418-trampki-atmosphere*-kosmetyki*-książki*-inne*-ponad-70-fantów-na-Grace-do-5-07!!![/URL][/CENTER]

[B][CENTER][COLOR=dimgray]... może akurat cos wpadnie ci w oko[/COLOR] :)
[COLOR=blue]a jeśli nie to chociaz podnieś..[/COLOR]
[COLOR=red]...prześlij dalej..[/COLOR]
[COLOR=purple]liczy się każdy grosz![/COLOR][/CENTER]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

to ja najpóźniej w piątek obiecuję zadzwonić i zrobić wywiad, bo inaczej mnie ukatrupicie,
a co do wizyty jestem zaproszona przez Państwa, nowych właścicieli Peggi, jednak wszyscy byliśmy zgodni, że to niekoniecznie tak od razu, że niech się ona jakoś zadomowi to wtedy, chyba że byłoby coś niepokojącego,
wiecie ja mieszkam we Wrocławiu i oni też, ale żeby do nich dojechać to mam 20 km przez zakorkowane miasto, więc to też wymaga organizacyjnego wysiłku, nie będe mówić jak kombinowliśmy wszyscy by spotkac się na wizycie PA, majstersztyk :)
uzbrójcie się jeszcze chwilkę w cierpliwośc, ja też się zbroję


mam natomiast prośbę do wszystkich darczyńców - mimo że mamy na ten moment pół dwupaku na stanie - prosiłabym jeśli możecie o wpłatę lipcową po staremu - tak sobie pomyślałam, bo kilka złotych zapożyczyłyśmy na dokładakę do transportu, kilka na szczepienia i czipa dla Peggi a Megan właśnie się kończy p.wściekliżnie itp. - co Wy na to? ja swoją 50 daję też i w lipcu
liczę że w sierponiu już będzie można mniej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...