Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O ja [b]zdrajca[/b] przeokropny, tydzień tu nie zaglądałam, błagam o przebaczenie :modla: . Już nadrobiłam zaległości, ogłądałam z zapartym tchem :o i myślę, ze przez niedobrą pańcię moje potforki nie wyleciały z serialu i jakąś chociaż małą rólkę dostaną. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnika']...czy parów ma szansę wybić się z pozycji lampki? bo jeśli tak to mam nowe zdjęcia, tym razem dobrej jakości, [b]nie wstawiam, bo nie chcę zaśmiecać serialowego wątku, ale na maila chętnie podeślę[/b]. no chłopak straszne parcie na szkło ma :lol:[/quote]
[b]Proszę bardzo.[/b]

[size=2][b]Mail na tą zaletę, że nie ogranicza wielkości grafiki, a więc i jej obróbka jest łatwiejsza.
Zatem przy tej okazji, poproszę również o zdjęcia w możliwie najlepszej jakości i wielkości: [/b][/size]

[b]M10M[/b] - całej postaci pieska [color=blue]Hamleta[/color],
[b]bermulka[/b] - również całej postaci [color=blue]Hery[/color]
[b]Koma[/b] - pełną i siedzącą postać suczki [color=blue]Komki[/color]

Podaję zatem mój mail:
[email][email protected][/email]
[size=2](dla ułatwienia bardzo proszę dopisać własny nick i imię pieska) [/size]
Pozdrawiam
:D

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie, kochani Basenji i Baskomaniak, wciągnęliście!!!! Teraz już nie patrzę na Tv ani nawet na Animal Planet ani Discovery Science!!!!

P.S. Niedawno się(właściwie dzisiaj) zainteresowałam serialem,a może za kilka tygodni wpadnę w weekend do dziadka i jego 2 podhalanów i może uda mi się cyknąć jakieś fotki,to ewentualnie też bym podesłała i może by się na coś przydały...? A właściwie,to tata by fotki zrobił, bo ta cyfrówka z allegro,to taka,że kicha! W ogóle tym się nie umiem obsługiwać.

Mamusiu Bernulko:czemu mi wcześniej nie powiedziałaś, że tu nadają taki świetny serial.

Basenji,jak Wy to robicie..???

Link to comment
Share on other sites

Obym nie zapomniała. Ale jeśli w ogóle zdjęcia będą, to najpredziej za miesiąc,bo raczej w czasie bajblizszych 2tyg. to ja i brat zielona szkola, potem cośtam jeszcze i jeśli będzie ładne pogodo,to może pojedziemy, zrobimy sesję i podeślemy do mistrza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Obym nie zapomniała. Ale jeśli w ogóle zdjęcia będą, to [b]najpredziej za miesiąc[/b],bo raczej w czasie bajblizszych 2tyg. to ja i brat zielona szkola, potem cośtam jeszcze i jeśli będzie ładne pogodo,to może pojedziemy, zrobimy sesję i podeślemy do mistrza[/quote]Ojjj, zeby to nie byla musztarda po obiedzie 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaa'][quote name='Lotos']Świetny serial! Zostałam nową fanką :lol: A teraz będę oryginalna i zapytam: kiedy następny odcinek? 8)[/quote]

Ciepliwości nie ma co popędzac i tak sporo pracytrzeba w niego włożyć[/quote]

Muszę popędzać przynajmniej mają motywację 8) Jak nikt nie będzie popędzał to pomyślą że się nie podoba. I co wtedy? :smhair2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...