Jump to content
Dogomania

baskomaniak

Members
 • Posts

  1473
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

baskomaniak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Witaj!

  Zapraszam Cię do wątku Demi i Cyni, suk, które zaniedbałą jedna z dogomaniaczek. Teraz dziewczyny dochodzą do siebie.

  Jedna w hoteliku u jamora

  druga w cudownym DT u LuluTosi.

  Byt Cyni dzięki wspaniałej Lucynie jest zabezpieczony, Demi potrzebuje jeszcze 320zł miesiecznych deklaracji.

  Potrzebujemy nawet deklaracji 1zł.

  Pomożesz? :)

  http://www.dogomania.pl/threads/175251-320-zA-albo-schron-Demi-bA-aga-o-szansAE

 2. Postaram się pomóc: [url]http://presov.slovakiadog.eu/[/url] ;)
 3. [quote name='Cleo661']Nie :/ Po prostu jestem tu jeszcze nowa i za wiele nie piszę :/[/QUOTE] Zatem rozumiem, że Kociokwik poszedł na pierwszy ogień ;) W sumie dobra metoda, by poznać dogomaniakowe zwierzaki chociaż od czasu kiedy serial dział się na żywo minęła cała epoka :p
 4. [quote name='Cleo661']:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(Heh :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE] Skąd to zmartwienie? Widzę, że jesteś od niedawna i jedynie tu są Twoje posty. Czyżby powodem zarejestrowania się na Dogo był jedynie [I][B]Kociokwik[/B][/I]?
 5. [quote name='Cleo661']I cooooo????[/QUOTE] ... :hmmmm: ...
 6. [quote name='beria']To brzmi obiecująco :cool3:[/QUOTE] Na razie jednak tylko... brzmi :p
 7. [quote name='beria']...Miałam nadzieję, że wątek odżył, a inspektor Piesiak & Company ruszyli tropem kolejnej zagadki...[/QUOTE] Niestety, jeszcze nie odżył, ale kto wie... Nie chcę nic obiecywać, ale ... :cool3: [QUOTE]...dajcie znać jeśli "gdzieś" (cenzura :eviltong:) pojawi się ciąg dalszy :hand:[/QUOTE] ...jeśli tylko coś się ruszy w tym temacie, dam znać :p [SIZE="1"]i podam miejsce, bez względu na to, czy będzie ono cenzurowane, czy nie[/SIZE] ;)
 8. [quote name='Vectra']Baskomaniaku , to było Twoje dzieło , więc Ty decydujesz co dalej ... Nie ma co się irytować ;)[/QUOTE] [B]Serial był dziełem zbiorowym[/B], a ja zastanawiam się jedynie nad sensem trzymania topiku "KOCIOKWIK - wszystko w jednym". :lol:
 9. Widzę, że nastąpiły pewne zmiany organizacyjne w dziale [I]Foto-Blogi[/I] i oba wątki [I][B]Kociokwika[/B][/I] zostały przeniesione do poddziału [I]Różności[/I]. Widzę, że nawet jeden z nich został w nim przyklejony, tyle, że nie ten, który powinien. To wątek [B][I]"KOCIOKWIK - wszystko w jednym"[/I][/B] stworzony był po to, by można było wygodnie do niego dotrzeć i przeglądać, ale mniejsza o to, bo i tak zastanawiam się, czy nie poprosić o jego usunięcie. Aktualizacji przy zachowaniu założeń przyjętych podczas jego tworzenia już się [B]tutaj[/B] chyba nie doczeka... :cool1:
 10. Dziękuję za wyjątkowo duże zainteresowanie... :p Wkrótce nastąpią nowe propozycje, które spotkają się zapewne z równie dużym wzięciem :evil_lol:
 11. [quote name='Judit']ajjj niestety...? no w sumie z jednej strony szkoda, i mogło być lepiej, [B]ale z drugiej strony przecież i trzecie miejsce dobre![/B] :p:p[/QUOTE] Trzecie jest bardzo dobre i tu się z Tobą zgadzam. [I]"Niestety"[/I] nie dotyczyło cyferki na pudle. [SIZE="1"]Gdyby nie to jedno "etatowe" byłoby drugie[/SIZE] ;)
 12. [quote name='panienkabubu']Ona była nawet na BISie szczeniąt na 2 lub 3 miejscu z nim :loveu: ...[/QUOTE] Na trójce. Niestety... [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9600/img8547a640x480szczeniaob0.jpg[/IMG] :p
 13. [quote name='Gonia']Czy mogę zamieścić na www zdjęcie IV-tej grupy?Jeśli tak,to jak podpisać?[/QUOTE] Bardzo proszę. Jeśli chodzi o podpis, to może być mój nick i nazwa Forum, dla którego robiłem to zdjęcie: [CENTER][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7091/baskomaniakbf5.png[/IMG][/CENTER] Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...