Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bellatriks']Czekamy,ale bądźmy bardziej wyrozumiali-Basenji jest cudotwórcą,ale to nie bóg,też musi popracować nad tym,a przecież nie jest tak,że nie ma nic do roboty. Musi opiekować się i dbać o odtwórcę roli Inspektora Piesiaka,poza tym jakaś niezbędna sesja itd. itp. Ale kiedyś na pewno będzie...no,chyba,że Basenjiemu coś się stanie...(odpukać!!!!!)[/quote]

O matko, niektórzy mi już Łałrełolkię dolepiają!
Ok, staram się
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Reżyser: [i]Wow, ten chyba po szkole [b]aU[/b]ktorskiej![/i]
[color=blue]Animator: [i]Fakt, ma prezencję i świetnie się rusza![/i][/color]
Reżyser: [i]:( Tylko dlaczego tak na mnie się wyszczerzył?!?[/i][color=blue]
Animator: [i]To niech się Aston pakuje i jazda na plan! I niech nie pogryzie nikogo![/i][/color]

[img]http://img35.echo.cx/img35/7484/30ewelinaapieschartafganastonc.gif[/img]

cdn



zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks'](...)Basenji (...)Musi opiekować się i dbać o odtwórcę roli Inspektora Piesiaka(...)[/quote]

Ja tylko nieśmiało chciałam przypomnieć, że inspektor Piesiak nie zostałby gwiazdą, gdyby nie miał godnego przeciwnika w postaci Mruczysława - właściwie to on właśnie był powodem, dla którego Piesiaka zaproszono na monitory naszych komputerów..... :kociak:
:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M'][quote name='bellatriks'](...)Basenji (...)Musi opiekować się i dbać o odtwórcę roli Inspektora Piesiaka(...)[/quote]

Ja tylko nieśmiało chciałam przypomnieć, że inspektor Piesiak nie zostałby gwiazdą, gdyby nie miał godnego przeciwnika w postaci Mruczysława - właściwie to on właśnie był powodem, dla którego Piesiaka zaproszono na monitory naszych komputerów..... :kociak:
:D[/quote]
A skąd takie wnioski? Powiedz też, że Słońce kręci się wokół Ziemi!
:lol:
W końcu to rezyser decyduje kto jest gwiazdą a kto tylko kotem z kryminału, któremu dano życiową szansę.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']
W końcu to reżyser decyduje kto jest gwiazdą a kto tylko kotem z kryminału, któremu dano życiową szansę.
Zdrówko[/quote]

Hi, hi hi.... Reżyser decyduje, pewnie, czemu nie. A widzowie i tak mają swoje typy...
Zresztą ja tylko tak na marginesie, nie, żeby drażnić reżysera, broń Boże (jeszcze wyrzuci moich podopiecznych, co to się w castingu prezentowali :cunao: )

Pewnie, że wspaniała gwiazda z tego Piesiaka

:splat:

Link to comment
Share on other sites

[color=blue]Animator: [i]A teraz mamy jakiegoś sportowca- piłkarza.[/i][/color]
Reżyser: [i]Ale redakcja sportowa jest niżej! Ciągle cieć mi tu przysyła różnych takich![/i]
[color=blue]Animator:[i] No ale jak już jest............[/i][/color]
Reżyser:[i] i znowu fuksem jakiś się dostanie do naszej produkcji[/i]
[color=darkblue]Animator[i]:....... a poza tym to psiak tegoż ciecia. Pilnuje mi samochodu![/i][/color]
Reżyser: [i]No ładnie![/i]

[img]http://img217.echo.cx/img217/3486/piesfuks2568re.gif[/img]

cdn


zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='bellatriks']No właśnie:gdzie????????? A co z tymi plakatami Piesiaka???? Zmajstrujesz jakiś, Basenji???[/quote]
Nie poganiaj bo tracę oddech.
A jutro matura :cry:
Zdrówko[/quote]

To Ty Basenji jesteś nauczycielem, że się tak martwisz maturą???

Ja też czekam na nowy odcinek :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...