Jump to content
Dogomania

M10M

Members
 • Posts

  1203
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://republika.pl/psy_koty

Converted

 • Location
  Tczew
 • Interests
  Książki, zwierzaki, działka

M10M's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. M10M

  zakoceni.pl

  A u mnie 5 kotów :evil_lol: ;)
 2. W każdym mieście przepisy dotyczące podatku za psa są odrębne ;)
 3. M10M

  zakoceni.pl

  [B]Alina![/B] A cóż Ty masz za kociaki? [B]Patka[/B]! Gratulacje :multi: ;)
 4. M10M

  zakoceni.pl

  Alina71 - jak dawno Cię nie było.... Widzę, że wszyscy pięknie się dogadują :lol: Jak to miło :Cool!: ;)
 5. M10M

  zakoceni.pl

  [B]Patko! [/B]Nareszcie Walery! (ależ on jest wielki - wciąż nie mogę się nadziwić...) [B]Jupi [/B]- też niezłe kocisko Ci rośnie :lol: [B]Poświata[/B] - jak koty przyjęły pełnię wolności? ;)
 6. KaRa_TC ma szczury, psy, koty i wszyscy żyją w zgodzie :lol: ;)
 7. Nie.... No jak to by było? Trzeba jakoś [B]Basenji[/B] przekonać [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Respect/0038.gif[/IMG] ;)
 8. M10M

  zakoceni.pl

  [quote name='Squ']Dobrze odżywione :diabloti:[/quote] No właśnie - zdradź nam czym Ty je karmisz? [img]http://img508.imageshack.us/img508/120/nauchoqo8.gif[/img] ;)
 9. M10M

  zakoceni.pl

  Walery jest niesamowity :loveu: Dla mnie to ideał kota..... [B]Czoko[/B] - drugi kot, czyli Ruda - Luna, to przecież gwiazda "Kociokwiku" ;)
 10. M10M

  zakoceni.pl

  [quote name='Justa'] Mogę gdzieś znaleźć więcej Waszych fotek? :cool3:[/quote] Tak, tak, więcej, szczególnie Walerego :razz: Tym bardziej, że okazało się, iż moja Lineczka - Pysia wcale nie jest kotem, tylko małpką.... Dzisiaj dorwała się do banana i wcinała, aż jej się uszy trzęsły. Nawet z psami się nie podzieliła [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/203/banan2io8.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5343/banan1oe1.jpg[/IMG] ;)
 11. [quote name='baskomaniak'][B][COLOR=Blue](...)[/COLOR][/B] wytrwałość do samego końca serialu. Sam nie wiem jakim cudem ja też do niego dotrwałem :cool3: :evil_lol: [/quote]Przecież było świetnie :laugh2_2: [quote name='baskomaniak'] Jeśli zdecyduję się na podobne przedsięwzięcie, to już nie tu, ale [URL="http://psiakosc.mojeforum.net"][B][COLOR=Green]TU[/COLOR][/B][/URL] ;) [/quote] Traktować to jako obietnicę ? :cool2: ;)
 12. [quote name='Basenji'][SIZE=6]Kociokwik II (prawie III)[/SIZE] [SIZE=3]Biuro Piesiaka[/SIZE] Piesiak: [I]Siadaj Gromez. Mam nadzieję, że wypocząłeś, bo czeka nas kolejne wyzwanie.[/I] [COLOR=blue]Gromez: [I]Brzmi interesująco. A dokładniej?[/I][/COLOR] Piesiak:[I] Chodzi o dziwne, niewytłumaczalne jak narazie zjawisko, które wystąpiło kilkakrotnie w okolicach Elbląga.[/I] [COLOR=blue]Gromez: [I]To tam, gdzie znajdują się te sensacyjne wykopaliska z czasów Wikingów?[/I][/COLOR] Piesiak: [I]Hm, widzę, że mój szef grup specjalnych jest świetnie poinformowany. Patrz co zanotował kamerą jeden wędkarzy....[/I] (...) [COLOR=blue]Gromez:[I] Skoro Szef mi to pokazuje, to znaczy, że nie są to zdjęcia z planu filmowego?[/I][/COLOR] Piesiak: [I]Sprawdziliśmy ten film. Jest autentyczny. Nakręcono go na jeziorze Drużno, koło wykopalisk [COLOR=red]Truso [/COLOR][COLOR=black]. Co ciekawe, te osoby ktore to widziały twierdzą, że nagle zmienił się krajobraz, pogoda, słyszeli dźwięki, czuli zapachy ryb, dymu i skór, że wszystko było autentyczne. Jeden z wędkarzy twierdzi, że za drugim razem, kiedy to widział obszar 'fatamorgany' się powiększył, a on wyraźnie czuł się elementem krajobrazu. Ponoć na jego widok uciekły jakieś zwierzęta.[/COLOR][/I] [COLOR=blue]Gromez: [I]Czyli co, wchodzimy w to?[/I][/COLOR] Piesiak: [I]Może raczej staramy się poznać i opisać to zjawisko. Jedziesz tam jutro, a ja pojawię się za jakoś czas. Będziesz współpracował z szefem archeologów, doktorem Kapslem.[/I] [SIZE=6][B]cdn [/B][/SIZE][/quote] ? ? ? ? ?
×
×
 • Create New...