Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial

Basenji

Recommended Posts

[quote name='Kalunia']Jednym tchem obejrzałam cały serial- zostałam absolutną fanką :lol:
Kiedy beda nowe odcinki, kiedy? 8)
[size=2]Ps. Jesli Casting nadal trwa to moge podesłac 4 kandydatury, 4 gwiazd ;)[/size][/quote]
Podesłać zawsze można, a nóż akurat będzie wakat w obsadzie... :wink:
Pozdrawiam.
:D

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do cieplych krajow??!!! :o

to Toffika prosze kremem z filtrem posmarowac (30 faktor), w najwieksze slonce prosze ubierac mu aksamitny szlafroczek i ma wypic dziennie 1L wody mienralnej mocno sodowanej :roll: mam nadzieje ze o wszytskim wspomnialam ;)

[size=2](aha i na przyszlosc, prosze uprzedzic wczesniej, gdzie wyjada zwyciezcy castingu... wtedy zglosze swoja kandydature :lol: )[/size]

[quote name='baskomaniak']Sam casting jest również swoistym wątkiem serialu, jest podglądem serialu od kulis, warto go również śledzić... 8)
Pozdrawiam.
:D[/quote]

[b]baskomaniak[/b] to znowu ja.... :P
Gdzie i jak odbywaja się te seriale i castingi,na jakiej zasadzie....nie wiem czy dobrze zrozumiałam po obejżeniu postów,dogomaniacy dają fotki psiaczków i z tego powstaje serial?Gdzie to sledzić i ogladac..... :P

[quote name='gugu']...
[b]baskomaniak[/b] to znowu ja.... :P
Gdzie i jak odbywaja się te seriale i castingi,na jakiej zasadzie....nie wiem czy dobrze zrozumiałam po obejżeniu postów,dogomaniacy dają fotki psiaczków i z tego powstaje serial?Gdzie to sledzić i ogladac..... :P[/quote]
Witam Ciebie i Wszystkich Nowych Widzów serialu.
Jest co oglądać i będzie co oglądać. Początki serialu sięgają połowy stycznia i pierwsze jego odcinki "leciały" na topiku [color=green]zakoceni.pl [/color]( od strony ok. 36-38 ).
Do dziś jest ich już... 90. Wczoraj był pierwszy odcinek nowych przygód naszych bohaterów...
Obsada wzbogacona jest o wielu nowych aktorów wybranych podczas castingu, który jeszcze się toczy, i który również przyniesie ze sobą nowe niespodzianki... :wink:
Przyjemnego oglądania.
Pozdrawiam.

[quote name='LAZY']No Basenji zdolny jest...ale od pewnego momentu bardzo pomaga baskomaniak, zreszta sama sie przekonasz.[/quote]

[b]LAZY[/b] ja jestem pod wielkim wrażeniem,jakich ja tu ludzi poznałam,przyjaznych,ciepłych którzy zawsze są gotowi pomóc karzdemu,to jest wspaniałe...i nikt się na nikogo nie denerwuje ze komuś coś nie wychodzi i pomaga dalej...... :P

[quote name='gugu'][quote name='LAZY']No Basenji zdolny jest...ale od pewnego momentu bardzo pomaga baskomaniak, zreszta sama sie przekonasz.[/quote]

[b]LAZY[/b] ja jestem pod wielkim wrażeniem,jakich ja tu ludzi poznałam,przyjaznych,ciepłych którzy zawsze są gotowi pomóc karzdemu,to jest wspaniałe...i nikt się na nikogo nie denerwuje ze komuś coś nie wychodzi i pomaga dalej...... :P[/quote]

Ale mi miło w imieniu własnym i reszty dogomanaków. Zdarza się nam czasem krzyknąc, ale kazdy ma swoje gorsze dni...poza tym jestesmy "psiarze" a oni nie moga byc zli! :angel:

[quote name='gugu'][quote name='LAZY']No Basenji zdolny jest...ale od pewnego momentu bardzo pomaga baskomaniak, zreszta sama sie przekonasz.[/quote]

[b]LAZY[/b] ja jestem pod wielkim wrażeniem,jakich ja tu ludzi poznałam,[color=red]przyjaznych,ciepłych [/color]którzy zawsze są gotowi pomóc karzdemu,to jest wspaniałe...i nikt się na nikogo nie denerwuje ze komuś coś nie wychodzi i pomaga dalej...... :P[/quote]
O Qrcze. to o mnie?
Wow!
Sam nie wiedziałem, ze w towarzystwie dogomaniackim tak wymiękłem. :oops:
Zdrówko

Reżyser: [i].....jasne, jasne, masę gryzoni potrzebujecie. Zaraz sprawdzimy czy jakieś jeszcze zostały...[/i]
[color=blue]Animator: [i]Ej, jest jakaś mysz czy szczurek chętny do filmu....?[/i][/color]
[i][color=red]........zyg, zyg,....eztem zupra, żczurka zupra....................[/color][/i]
[color=blue]Animator: [i]Nadaje się nawet bez patrzenia. Bierzemy![/i][/color]
Reżyser: [i]Masz tu bilety lotnicze, pakuj się błyskawicznie. Za 3 godziny masz samolot do.......[/i]

[img]http://img244.echo.cx/img244/9587/szczurkasupra5qy.gif[/img]

cdn oczywiście nastąpi, ale kiedy - to już nasza słodka tajemnica.

Zdrówko

[quote name='Weron_ciau']chchłopaki szybko bo nam już się nudzi.... nei mamy co ogladac no i chcemy zobaczyc nowe gwiazdy...[/quote]
Cierpliwości, wiem, że ogląda się szybko,
ale produkcja jednego odcinka wymaga czasu... :roll:
... a scenariusz jest bardzo bogaty.
Nowe odcinki już Oglądacie, a nasza ekipa robi wszystko, by codziennie pojawił się przynajmniej jeden odcinek.
Niezależnie od nowych odcinków serialu, w odcinkach "casting'owych" Zobaczycie również relacje z pracy na "planie zdjęciowym" i czekają Was niespodzianki...
[size=2][b]To będzie serial na skalę dotąd niespotykaną w "Dogomanii",
a może nie tylko...[/b][/size] :wink:
Pozdrawiam.