Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Weron_ciau']czyli bohaterowie castingu tesh będą? 8)[/quote]
[color=red]OCZYWIŚCIE !!![/color]
Po to przecież jest casting.
Ja nawet wiem, który z uczestników castingu pojawi się w serialu jako pierwszy... :wink:
Otóż, jak wiadomo, co zresztą nie jest tajemnicą, że ...
[size=1]...ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jak bym zdradził obsadę, to reżyser by mi gardło przegryzł... Sorki...[/size]
:wink:
Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weron_ciau']już się nie mogę doczekac 8)[/quote]
Miło, że mamy wiernych widzów... :D
[size=2][b]Szkoda, że jest Ich tak niewielu, co widać po małej ilości wpisów[/b]...[/size] :roll:

[b]Weron_ciau[/b],
Twoja [color=blue]FACULA [/color]dostała już swoją rolę i właśnie się jej uczy :lol:
Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak'][size=2][b]Szkoda, że jest Ich tak niewielu, co widać po małej ilości wpisów[/b]...[/size] :roll:[/quote]


i tu się mój drogi Baskomaniaku mylisz - bo JA też śledzę na bieżąco wszystko co się tu dzieje :fadein: a nie piszę coby nmie zaśmiecać zazbytnio :D i czekam na odcineczki :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='baskomaniak'][size=2][b]Szkoda, że jest Ich tak niewielu, co widać po małej ilości wpisów[/b]...[/size] :roll:[/quote]
i tu się mój drogi Baskomaniaku mylisz - bo JA też śledzę na bieżąco wszystko co się tu dzieje :fadein: a nie piszę coby nmie zaśmiecać zazbytnio :D i czekam na odcineczki :angel:[/quote]

Dzięki, to podbudowuje całą Ekipę produkcyjną.
Wyprodukowanie jednego odcinka to czasem kilka godzin pracy. :roll:
Pierwsze efekty będzie widać już dziś.
Proponuję śledzić wszystkie wątki, jakie się pojawią, z casting'iem włącznie. :lol:
Będzie trochę niespodzianek... :wink:
[size=1]No tak, teraz to już sam sobie mogę urwać głowę, zanim zrobi to reżyser...[/size]

Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak'][quote name='maga18']superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angel:
czekam 8)[/quote]
Dla [color=blue]TOFFI[/color]-ego też mam dobre wieści. Cierpliwości... :wink:
[size=1]Reżyser mi głowę urwie...[/size]
Pozdrawiam.
:D[/quote]

no to Toffi sie ucieszy... :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']Chyba nie na darmo namówiłem Twoją [color=blue]KOMKĘ [/color]do udziału w castingu? :wink: [/quote]

Oj bo już się bałam, że została z tyle... :lol:
No ale rozwiałeś moje wątpliwości :D
Macie ogromniastego całusa-lizusa od Komeczki! 8)
Czekam na serial!!!

Link to comment
Share on other sites

A zatem stało się. Ruszamy ze zwiastunem "Kocikwik'u II". Mam nadzieję, że sprawi Wam nie mniej przyjemności niż część pierwsza ( która będzie równolegle realizowana).
Dziękuję współrealizatorom za niesamowite wręcz zaangażowanie w realizację kolejnych odcinków.
A więc pomału zaczynamy.


[img]http://img158.echo.cx/img158/3405/seria2cz1odlotpieskow0tf.gif[/img]


zdrówko

p.s. A dokąd lecą piesiaki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak'][quote name='Weron_ciau']już się nie mogę doczekac 8)[/quote]
Miło, że mamy wiernych widzów... :D
[size=2][b]Szkoda, że jest Ich tak niewielu, co widać po małej ilości wpisów[/b]...[/size] :roll:

[b]Weron_ciau[/b],
Twoja [color=blue]FACULA [/color]dostała już swoją rolę i właśnie się jej uczy :lol:
Pozdrawiam.
:D[/quote]
Ale fajnie :]
chyab z paryza :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']qrcze a tamte samoloty w tle to taśmowo startują i tak szybko od razu brrrr aż ciary przechodzą :lol:[/quote]


oby Inspektor zdarzyl wsiasc do samolotu ;)

ja obstawiam Jajoreczke :D[/quote]

Ciepło.
Kto da bliżej?
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak'][quote name='Weron_ciau']czyli bohaterowie castingu tesh będą? 8)[/quote]
[color=red]OCZYWIŚCIE !!![/color]
Po to przecież jest casting.
Ja nawet wiem, który z uczestników castingu pojawi się w serialu jako pierwszy... :wink:
Otóż, jak wiadomo, co zresztą nie jest tajemnicą, że ...
[size=1]...ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jak bym zdradził obsadę, to reżyser by mi gardło przegryzł... Sorki...[/size]
:wink:
Pozdrawiam.
:D[/quote]

SUPPEREERRRR !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...