Jump to content
Dogomania

Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...


magda222

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cantadorra']Dziewczynki, mam duzy problem z pw. Zatkało mi się i nie mogę nic usunąć, są nieaktywne kwadraciki do usuwania wiadomosci. Nie moge tez napisac nic do nikogo ani do moda, ze mam zatkana skrzynke. Co zrobic?[/QUOTE]
Ja jak tak kiedyś miałam to po kilku godzinach samo się odetkało:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam [B]Saruniu
[*][/B] za offa, ale pies w wielkiej potrzebie...
Tak jak Ty kiedyś w apatii,depresji...
Zajrzyjcie proszę:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181095-ON-depresja-deklaracje-na-dt-pilnie-potrzebne-PomA-A-cie[/url]

Trzeba jak najszybciej wyciągnąć go ze schronu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwlajn']Cantadorra, miałam ten sam problem co Ty. Mi pomogła zmiana przeglądarki internetowej na Mozillę. Szwankował mi IE. Może Tobie też to pomoże.[/QUOTE]
Ja to na IE nawet na dogo wejść nie mogę - ciągle mnie wywala. Ale na Operze albo Mozilli jest super / choć Opera jest fajna bo PW zupełnie nie otwiera a Mozilla to ciężkie wklejanie zdjęć:evil_lol:/.

[B]Marysiu jestem, jak zwykle staję do raportu. Cieszę się że wróciłaś:multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jestem i widzę, że nawet nie trzeba Was dyscyplinować. Etatowe ciotki są w komplecie, pozostałych nie będę straszyć bo pewnie niebawem się zjawią. Nie wiem za bardzo co napisać. Dziękuję , że myślałyście o mnie, że dałyście mi wsparcie o jakim nie jeden śmiertelnik mógłby tylko marzyć. Żyjąc i dając wsparcie innym, człowiek nie spodziewa się, że przyjdzie moment, że sam go będzie potrzebował. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i mówię "spocznij" BIAŁA GWARDIO.
Sarunia zaglądnij do mojego męża. On bardzo kochał psiaki :-(

Link to comment
Share on other sites

Madziu, ja tutaj tez zaglądnęła i z wyrzutami sumienia, że tak długo mnie nie było i jednocześnie czuję pewną ulgę w sobie, że przełamałam ten okropny lęk przed komunikowaniem się z Wami. Tak jak napisałam na wątku Patosa wydawało mi się , że człowiek wypalony w środku nie powinien wchodzić do świata żywych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Zawsze i dla każdego przychodzi taki moment.[/QUOTE] Krysiu, pamiętasz moje ostatnie słowa do do Ciebie?? napisałam Ci , że czuję się "naznaczona" i nie myliłam się wtedy. Nie zdawałam sobie tylko sprawy z tego życie potraktuje te moje słowa jak 'klątwę'.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...