Jump to content
Dogomania

Przerażona, pogryziona KAMA w typie PONa. Ogonek amputowany. KAMA W SWOIM DOMU!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Murka ,brawa !!!!!!

Film i zdjęcia piekne ,łza z oczka mi poleciała .Bo pomyslałam o tym jak by skończyła gdyby nie magiczna moc dogomaniaków ,dzieki wam za to .

To kochana sunia ,ktos bedzie miał wielkie szczęście byc jej panem tylko jeszcze o tym nie wie .....

Link to comment
Share on other sites

Cudna Kamcia :loveu:
[B]Murko[/B] bardzo ciesza mnie jej postepy :) Jestes dla niej bardzo cierpliwa :) I widac efekty :)
Bede jej dopingowała i trzymała mocno kciuki za znalezienie najwspanialszego domku pod słońcem :loveu:

[B]halcia[/B] nie poddamy sie, bedziemy go szukac.
Mysle, ze ktos po prostu przywłaszczył go sobie, bo gdyby biegał wolno to wróciłby do nas.
To jest pies po przejsciach. Przygarniety w grudniową noc 2007, w stanie krytycznym. Zabiedzony, zachudzony, sfilcowany. Ludzka ręką kojarzyła mu sie z bólem jedynie. Od razu przypadał do ziemi, odsłaniał brzuch i sparaliżowany czekał na to, co sie bedzie działo...
Tęsknie za nim okrutnie ...

Link to comment
Share on other sites

Kama na każdym spacerku coraz lepiej sobie radzi, coraz śmielej chodzi na smyczy, jest coraz weselsza i coraz bardziej domaga się uwagi i pieszczot :loveu:
Nie boi się obcych ludzi :razz:

[B]malawaszka[/B], sierść Kamy jest niezwykle delikatna i mięciutka, może dlatego się nie sfilcowała :roll:

Link to comment
Share on other sites

zapytałam na ogólnym o Kame...coś mi sie pokopało i subskrypcje nie działaja tak jak powinny:angryy:
ale juz odnalazłam wątek i normalnie ąz mi się erce raduje na takie widoki!
Murka brawo!
Kama rzeczywiście wygląda bardzo sznupkowato ...jakby ja tak profesjonalnie wystrzyc to juz wogóle:cool3:
powodzenia w dalzej pracy, teraz juz mamy pewnośc że będzie dobrze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Kama na każdym spacerku coraz lepiej sobie radzi, coraz śmielej chodzi na smyczy, jest coraz weselsza i coraz bardziej domaga się uwagi i pieszczot :loveu:
Nie boi się obcych ludzi :razz:

[B]malawaszka[/B], sierść Kamy jest niezwykle delikatna i mięciutka, może dlatego się nie sfilcowała :roll:[/quote]
Jeżeli to jest faktycznie sierść jedwabista ,bez podszerstka ,to taka o wiele mniej się filcuje.

Link to comment
Share on other sites

Kama praktycznie chodzi już na smyczy. Czasem tylko się zapiera jak boi się iść (np. nowy teren), ale już nie wpada w panikę i w miarę łatwo zachęcić ją do pójścia.
Przyszła też pora na zapoznawanie z innymi psami i o ile przez kraty boksu robi wrażenie jakby wszystko chciała zjeść, tak poza boksem jest bardzo przyjazna do wszystkiego i nawet chce sie bawić :cool3:
No dosłownie maskotka z niej straszna, iskierka radości, podskakuje, bryka, łasi się, zaczepia do zabawy... chce wszystko na raz jakby chciała nadrobić straty. Często też węszy, zwiedza teren i coraz częściej załatwia się na trawce.
Bez smyczy jednak jeszcze czuje się niepewnie i pędzi do boksu :lol:

Za dwa tygodnie można będzie sterylizować, potem fryzjer (a może przed sterylką :roll:) i będzie można ogłaszać ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani jak mi się uda, to jeszcze w okolicach weekendu umówię z Kamą do fryzjera. W przyszłym tygodniu sterylka. Nie ma na co czekać. Kama jest już niemal normalnym psem, maskotką, przytulakiem, sama wychodzi z boksu bez smyczy (zawołana), załatwia się poza (jeszcze wpadki sie zdarzają, ale jest coraz lepiej). Bez smyczy trzyma się człowieka. Tylko jak podejdziemy bliżej boksów i "złapie cug", nie zdążę jej przywołać to pędzi do siebie. Na początku spacerków jest obowiązkowe wymizianie, brykanka, podskoki... No maskotka po prostu z tej Kamy :loveu:
Udało mi sie uwiecznić spacerek już po wymizianiu, Kama bardziej zaaferowana trawką :cool3:

[url=http://www.youtube.com/watch?v=-riDP_AQvYw]YouTube - MVI 1602[/url]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=D-3fAex00lc]YouTube - MVI 1601[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...