Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Coztego :angel: :buzi:

Masz takie dobre serduszko :lol: jak mam Ci sie odwdzięczyć :hmmmm:

wskoczyłam na chwilę i taka niespodzanka :lol:

Niestety mówiłam że jakością to :oops:

ale i tak pięknie coztego zrobiłaś... nie widać tych czarnych plam..

masz talenta :D

Ja niedługo bede sie zbierałai wróce dopiero po nowym roku- jesze podeśle Ci Vigusia z przed 2 tygodni - choć teraz i tak inaczej wygląda :lol:

aga tak to jedno jest zrobione chyba z mahonką Elizy...

mam jesze jedno robione u Elizy z kilkoma mluchami...

Link to comment
Share on other sites

INA-no nareszcie widze ze udalo Ci sie zrobic nam swiateczny prezencik..Superowy z Vigusia erdelek.A ze psociuch - to widac po oczkach.A psocic to on Ci bedzie pewnie jeszcze dlugo.Demo przy swiatecznych przygotowaniach przechodzi sam siebie.A przeciez na poczatku roku skonczy 18 miesiecy.

Link to comment
Share on other sites

.Demo przy swiatecznych przygotowaniach przechodzi sam siebie.

Nie może być gorszy od Kreski... :evilbat: A ona przecież ma już 15 m-cy i mogłaby się nieco ustatkować... Jak przyniesiemy choinkę to pewnie będzie cały dzień na nią szczekać... :lol:

Wesołych Świąt!

renifer18vy.gif

Link to comment
Share on other sites

coztego - do czego ci potrzebna taka klatka :o :wink: nawet nie próbuje sobie wyobrażać :oops:

ślicznie dziękuje za pomoc :P

Wszystko to mnie zmobilzuje do szybszego kupna sprzętu( cyfrzaka i kompa. :roll: ) bo ja już wpadłam w nałóg i chociaż na chwilę muszę na dogo. --------a robota leży odłogiem i zbiera sie i zbiera a potem pracownik INa musi nadrabiać :evil:

WSZYSTKIM TERIEROMANIAKOM I DOGOMANIAKOM SPOKOJNYCH ŚWIĄT , SAMEJ SŁODYCZY DUŻO LIZANIA ZA USZAMI , SZAMPAŃSKIEGO SYLWESTRA I ABY NADCHODZĄCY 2005 ROK BYŁ JESZCZE LEPSZY OD ODCHODZĄCEGO

STARUSZKA

Link to comment
Share on other sites

CHCIALAM Z OKAZJI NADCHODZACYCH TAK PIEKNYCH SWIAT ZYCZYC WSZYSTKIM PSOM ,KOTOM I INNYM ZWIERZAKOM ZNAJOMOSCI TYLKO Z DOBRYMI LUDZMI ZA TO LUDZIOM CHCIALABYM ZYCZYC ABY ICH ZWIERZAKI POZOSTALY TAKIE JAKIE SA :MADRE ,PIEKNE,LOJALNE I ,,,,CIEPLE.

AGNIESZKA

DO ZYCZEN DOLACZA SIE CALA MOJA RODZINA:PSIAKI I PSISKA,KOT(A) ,GOLABKI,OWIECZKA,,,,MYSZKI,WROBLE POD DACHEM,NIETOPERZ W STODOLE,GRONOSTAJ (TEZ W STODOLE) I SPIACE GDZIES PEWNIE TERAZ CHOLERY SZERSZENIE:-))

Link to comment
Share on other sites

UWAGA!

Moja szkotka Scratka tez miala przeprowadzona operacje usuniecia guza z lapy przez dr Wiśniewskiego.Dzis bylysmy na zdjeciu szwow.Wszystko jest dobrze.Ale my udalysmy sie do lekarza OD RAZU!Nie czekałysmy na "wyhodowanie"guza wielkosci cytryny!Pani B jest odpowiedzialna zA ZANIEDBANIE swego psa!Znam ja b.dobrze i wiem,ze lubi kręcić afery.Jednak nie chodzi jej o zdrowie swoich psów(wiem jak sa trzymane -w k;latkach ,piwnicy...),a jedynie o MAMONĘ!o kasę!

I TWIERDZĘ IŻ dr Wiśniewski to jeden z najlepszych chirurgów!!!

Jestem głęboko wstrząsnieta zachowaniem pani B,bo znam tą sprawe az nazbyt dobrze.

Link to comment
Share on other sites

vigo69ep.jpg

Oglądam sobie to zdjęcie, ogladam, i się zachwycam: śliczny ciapuś, śliczny, uchole jak mu śmiesznie, pociesznie wiszą, śliczny maleńki.

A tu dalej czytam

Na tym ostatnim zdjęciu widać, jak już mu pięknie uszka stoją!

:lol:

Wszystkiego najlepszego!

All the Best!

Link to comment
Share on other sites

Murak, co do zagadki - ja sie zgadzam z Flaire - taścierka z uszami to skye :lol: Fajne zdjecie!

hej wszystko się zgadza :wink:

"szmatka"-skye

zdjęcie -super

tylko nie moje a SzOlki

Ale się tu świątecznie zrobiło.A ja mam już troszkę dość tych "przedświąt"

najchętniej zaszyłabym sie w mysią dziurę -tylko tam się komp nie zmieści

ah co tam jutro już z górki

tylko czemu ja się nie mam siły cieszyć Ratunku!!! :cry:

A dla wszystkich Dogomaniaków a w szczególności Terromaniaków - no i oczywiście nie gniewajcie się w Hiperszczegolności dla Szkotomaniaków -

a w mega-super-hiper-szczególności dla wszystkich tych co skaczą i fruwają:

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kochani, życzę Wam wszystkim

wspaniałych Świąt!

Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności

i oczywiście tego żeby nadchodzący rok

był równie wspaniały

dla Was i dla Waszych TERRIERÓW!

Cieszcie się sobą

i niech Wam się wiedzie pod każdym względem!

f5cabd96.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam Wszystkich po Nowym Roku !!!

...a oto nowe fotki mojego czarnucha :), który nie boi się wystrzałów fajerwerkowych. Teraz mam jedną suczke która zwiewa po wystrzałach do domu i drugą która nic sobie z tego nie robi.

korki2.jpg

korki3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ależ mnie tu dawno nie było,wszyscy mam nadzieję dotrwaliśmy szczęśliwie do Nowego Roku

uffff .......dobrze że już po wszysstim......nareszcie cisza....

ale w końcu tu jest chyba galeria - mam coś z grubej rury :lol: :lol: :lol:

Trochę malarstwa i rzeżby

nie możemy być w końcu takimi megalomanami :wink: tylko my i my :lol: 24qe.jpg

dalidoggie8vw.jpg

print17lf.jpg

falamem17yf.jpg

i jak wam się podoba???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...