Jump to content
Dogomania

Wojenka

Members
 • Posts

  899
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  1170090
 • Website URL
  http://www.uhuhuhu.republika.pl

Converted

 • Location
  Dolina Muminków
 • Interests
  hodowla,trening koni oo i szkotów,fotografia

Wojenka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Gratulacje dla ekipy z Polski. Tambylców ;) proszę o komentarz dot. startujących kelpów. (a ACD żadnego :-( )
 2. Uśmiechamy się o cattledogi :cool3: (Ruda,Felka,Bandzioch,Odi)
 3. Wojenka

  DCDC Chorzów 2009

  Wyniki prosimy :razz:
 4. Hej hej! Odzywam się po dłuższej przerwie.U mnie nastapiło pewne przetasowanie...Odeszła od nas Babcia Scratka...,a przyszła Wina... Taki oto australijski kundel :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3471/dsc14031hs0.jpg[/IMG][/URL] I teraz szkolić toto trza :loveu::roll:
 5. [quote name='Animacja']różne podłoża bo potem sa problemy [/quote] Prawda z tym podłożem. Ale miałam na myśli: czy szczenięta powinny mieć cały czas u siebie zabawki,czy organizować im takie sesje treningowe z różnymi atrakcjami?
 6. Ayshe, szkot to(podobno) też pies,więc i na niego jest instrukcja obsługi(oczywiście gdy się weźmie poprawkę,że czyta się ją na odwrót :evil_lol: :evil_lol: ) ;) ,także bardzo prosiem o filmik :modla: .
 7. Ayshe, po długiej nocy mamy 6 szczeniąt :loveu: . Czas szybko leci,więc proooszę o zabawkową radę :cool3: .
 8. [B]Ayshe, [/B]pytanko mam :cool3: . Jak zajmować się miotem,żeby wyrośli mali sportowcy? Czy szczenięta powinny mieć stały dostęp do zabawek,czy wręcz przeciwnie-hodowca dozuje zabawę piłeczkami i innymi bajerami? :cool3: Dzisiaj/jutro Wojenka powinna rodzić i chciałabym nie sknocić sprawy wychowania...
 9. Dobra,to takie wariacje wokół IPO :lol: :lol: :lol: :evil_lol: , dla rozweselenia onkarzy :eviltong: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1405/rekaw1lx3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/9339/rekaw3rf5.jpg[/IMG][/URL] To nasze wygłupy :stupid: :stupid: :stupid: (nie próbujcie tego w domu ;) -fajny rękaw,co? :cool3: ). Ale szkoty potrafią! Oto dowód: szkot policyjny :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2756/skanujrg4.jpg[/IMG][/URL]
 10. [B]mch[/B], białe czy pszeniczne? :cool3: Bo białe to westie som.Szkoty ino pszeniczne,czarne i pręgusy.
 11. Macie takie ładne zdjęcia paszczastych ON-ków to ja pokażę zęby szkota! :eviltong: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4245/dsc2150kg8.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2495/dsc2139dn5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5512/dsc2142np9.jpg[/IMG][/URL] Wyobrażacie sobie szkota na pozorancie? :lol: :evil_lol:
 12. Jak się teriery zczepią,to dopiero jest wesoło! :cool3: Przykładzik: moja pszenica i jej miotowa siostra.Panny miały około 9 miesięcy,obie chciały rządzić...Wystarczyło jedno spojrzenie,żeby zaczęła się jatka.Raz się na spacerze za łby złapały...Ja chwyciłam jedną za ogon i podniosłam,a koleżanka drugą...No i se wisiały...:cool1: Udało się je jakoś rozdzielić po kilkunastu minutach...No i od tej pory mieszkanie było podzielone na dwie części...:roll: Od tej pory też mówimy,że Maka jest jadowita :evil_lol: - jej ugryzienia zawsze się paprzą i nie chcą goić...:shake: . Takie to życie bywa z terierami :cool3: . Dlatego jak widzę coś małego i pokracznego,uciekam w drugą stronę,bo pszenica chyba sobie postawiła za cel życiowy eliminowanie osobników chorych i słabych.No...,teraz ma 9 lat i coraz bardziej wyluzowuje...;)
 13. Romas,to miałaś szczęście,że bulka nie dziabnęła Ciebie.Nawet przez przypadek.Dlatego jestem taką przeciwniczką brania psow na ręce w sytuacji zagrożenia-to po prostu wzmaga agresję.
×
×
 • Create New...