Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, zachary napisał:

Może jakoś nazwać buraska smutasa?. Miałby imię w tej lecznicy... Elik, kiedy będzie miał jakieś podstawowe badania?. I nie wiadomo jaki wiek?.

Co Wy na to, żeby nazwać go na razie Fado (potem może bazarek imienny?), bo odmieniłyśmy jego los.. ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Co Wy na to, żeby nazwać go na razie Fado (potem może bazarek imienny?), bo odmieniłyśmy jego los.. ?

Może być.

Będzie nawet łatwiej pisać przelewy np - agat21 dla Fado,    a nie agat21 dla niewidomego i głuchego psiaczka

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Olena84 napisał:

A jest jakaś malizna mikro starsza co jej nikt nie zaadoptuje, może ktoś ze mną na 1/3 kosztów weźmie pod opiekę?

Oby ktoś się zgłosił. Tola pisała, że ma mnóstwo zdjęć. Poproś, moze coś wypatrzy i jakieś sunie jeszcze powstawia.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Olena84 napisał:

A jest jakaś malizna mikro starsza co jej nikt nie zaadoptuje, może ktoś ze mną na 1/3 kosztów weźmie pod opiekę?

 

29 minut temu, Jaaga napisał:

Oby ktoś się zgłosił. Tola pisała, że ma mnóstwo zdjęć. Poproś, moze coś wypatrzy i jakieś sunie jeszcze powstawia.

Dziękuję Ci bardzo za chęć pomocy:)

Zdjęć mam sporo, ale wszystkie one są na zamojskim; przeglądałam je przed chwilą i starszej malizny nie przypominam sobie...

U nas te starsze, to zazwyczaj średnie lub du psy, latami w schronisku.

Na pewno jest sporo nowych suczek średniej wielkości, malizny zostały, ale te trochę lub bardzo wycofane. 

W 1 boksie od długiego czasu jest ta sunia (po lewej) - była wycofana, teraz jest podobno lepiej.

Spróbuje jeszcze raz przejrzeć, ale starszej malizny to chyba nie znajdę:(

IMGP7734.JPG

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Olena84 napisał:

A jest jakaś malizna mikro starsza co jej nikt nie zaadoptuje, może ktoś ze mną na 1/3 kosztów weźmie pod opiekę?

Olenko, kochana uxmal zgodziła się zrobić bazarek kilometrowy dla psiaków, ktore wyjeżdżają w sobotę z zamojskiego schroniska. Jeśli się zdecydujesz, to koszty rozłożą się na 6 psiaków. 

Ta ruda, którą pokazała Tola, to cudeńko!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

To Misio czyli Puchatek ze zdjęc na rękach pracownika? Pogubiłam się:(

Misio to ten ślepy lisek szkieletor. Miał zdjęcie na rękach pracownika. Misio jest u p. Kasi na razie, ma chętny dom za granicą.

A Puchatek to długowłosy psiak, który miał ranę w pysku i teraz jest w szpitaliku. I dla niego szukana jest jakaś opcja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Jaaga napisał:

Oby ktoś się zgłosił. Tola pisała, że ma mnóstwo zdjęć. Poproś, moze coś wypatrzy i jakieś sunie jeszcze powstawia.

Jaaga a ile u Ciebie za miejsce dla małego psiaka?

12 minut temu, Tola napisał:

 

Dziękuję Ci bardzo za chęć pomocy:)

Zdjęć mam sporo, ale wszystkie one są na zamojskim; przeglądałam je przed chwilą i starszej malizny nie przypominam sobie...

U nas te starsze, to zazwyczaj średnie lub du psy, latami w schronisku.

Na pewno jest sporo nowych suczek średniej wielkości, malizny zostały, ale te trochę lub bardzo wycofane. 

W 1 boksie od długiego czasu jest ta sunia (po lewej) - była wycofana, teraz jest podobno lepiej.

Spróbuje jeszcze raz przejrzeć, ale starszej malizny to chyba nie znajdę:(

IMGP7734.JPG

 

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Olenko, kochana uxmal zgodziła się zrobić bazarek kilometrowy dla psiaków, ktore wyjeżdżają w sobotę z zamojskiego schroniska. Jeśli się zdecydujesz, to koszty rozłożą się na 6 psiaków. 

Ta ruda, którą pokazała Tola, to cudeńko!!

 

Niestety sama na siebie psiaka nie wezmę fajnie jakby ktoś chciał ze mną, jeśli miejsce za 300zł to nawet na pół jakoś bazarkami damy radę może. Najbardziej bym chciała staruszka żeby dożył w hotelu w spokoju

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Jaaga napisał:

Przykro mi, ale nie miałabym możliwości wziać kolejnego psa. Miały przyjechać dwa, ale jak było zostawić w schronisku małą sunię z chorym oczkiem. 

Bo był napisane że zostały 3 miejsca w samochodzie, a gdzie ewentualnie te psiaki mogłyby jechać?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Olena84 napisał:

Bo był napisane że zostały 3 miejsca w samochodzie, a gdzie ewentualnie te psiaki mogłyby jechać?

To chyba trzeba szukać hoteliku, zapytaj Toli, może cos podpowie. Może do Kasi w okolice Bielska, gdzie jedzie jedna z suczek? Może jeszcze Anecik ma możliwość wziać sunieczkę. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

To chyba trzeba szukać hoteliku, zapytaj Toli, może cos podpowie. Może do Kasi w okolice Bielska, gdzie jedzie jedna z suczek? Może jeszcze Anecik ma możliwość wziać sunieczkę. 

Tak, trzeba byłoby pytać o miejsce w innym hoteliku. 

Przejrzę zdjęcia i wieczorem napiszę, ale małego staruszka to chyba nie znajdę...

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Tak, trzeba byłoby pytać o miejsce w innym hoteliku. 

Przejrzę zdjęcia i wieczorem napiszę, ale małego staruszka to chyba nie znajdę...

ok popytam, ale jak piszę fajnie jakby ktos do mnie dołączył z kosztami bo sama niestety się nie podejmę:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2019 o 15:19, Tola napisał:

 

 

IMGP7709.JPG

Nie wiem czy ten jest malutki ciapek

Dnia 26.02.2019 o 15:19, Tola napisał:

IMGP7714.JPG

IMGP7715.JPG

Te malutkie moze wyżej po prawej i nizej w środku

Dnia 26.02.2019 o 15:27, Tola napisał:

Młody, niewidomy piesek, jest w boksie z tymi staruszkami (post wyżej)...

IMGP7716.JPG

 

Malutki i ślepaczek:(

 

Dnia 25.02.2019 o 13:31, Tyś(ka) napisał:

Mikrusce spod pól nie udało się zrobić dzisiaj zdjęć... była w środku boksu :( Ale widać jak jest "ogromna". 

Przy pracowniku:
zam4.thumb.jpg.a20dab8f2ea89cbfc89a15bc0927b71e.jpg

A tutaj pod niedużym rudym psiaku.
 

Ta sunia to ta siostra co ma już dt?

Dnia 25.02.2019 o 14:11, Tyś(ka) napisał:

Tutaj jeszcze bura sunia, mnie kojarzy się z Mikusią...
 

 

zam18.thumb.jpg.3ee07ba102b9bab960c162a4f54f53a1.jpg

 

 

Ten w przodu po lewej malutki chyba?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ten jest malutki ciapek  - malutki to nie jest - niski, masywny na sporo pewno powyżej 10 kg...

Na pewno długo w schronisku...

Nie znam charakteru, musiałabym dopytać, jeśli to to ma znaczenie ...

IMGP7709.JPG

To mniejszy psiak, ale nie starszy...O więcej musiałabym dopytać...

IMGP7714.JPG

To nowy pies, też jeden z młodszych

IMGP7715.JPG

A to,  z tego co kojarzę, to boks męski...

Pies rzeczywiście starszy - jeśli ktoś jeszcze zdecyduje się pomóc, to podjadę po więcej informacji o wybranym psiaku.

Żaden z nich nie jest mikro, dlatego nie pisałam...

zam18.thumb.jpg.3ee07ba102b9bab960c162a4f54f53a1.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jaaga napisał:

Jaki urodziwy, pewnieszybko znalazłby dom. Biedny mały, siedzi z takimi dużymi psami.

Ale Olena pyta o psiaka starszego, takiego na spokojne dozywocie...

To albo ten młody niewidomy, bo na pewno nikt go nie zabierze ze schronu, albo te  starsze - bury  lub  ciapek...

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tola napisał:

Ale Olena pyta o psiaka starszego, takiego na spokojne dozywocie...

To albo ten młody niewidomy, bo na pewno nikt go nie zabierze ze schronu, albo te  starsze - bury  lub  ciapek...

Ja Oleny nie nakłaniam ;) tylko napisałam, bo jakoś przeoczyłam wczesniej to zdjęcie, a piesek rewelacyjny. Oby ktoś go szybko wypatrzył w schronisku. Ciapek tez świetny, taka dropiata parówka, a buraska to na pewno nikt z odwiedzających schronisko nie adoptuje, bo dla większości takie są niewidzialne. Niewidomy również bez szans, tylko skoro młody, to warto zdiagnozować oczy, ale wzięcie go to w założeniu decyzja na lata. Trudny wybór. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...