Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

31 minut temu, Jaaga napisał:

Wiem, ze druga siostrzyczka chyba ma miejsce gdzie indziej. W ostateczności, gdyby nie było, to jakoś poradzimy sobie z nimi. Byle nie została w schronisku, skoro ktoś chce pomóc jej. Tym bardziej, że jest transport. Tylko przypominam, ze nie mam możliwości wziać ślepego staruszka bez stałych deklaracji. To stary, co najmniej niedowidzący pies, byc moze juz schorowany. Musi miec zapewnione utrzymanie. 

Jaaga, a dla tej małej suni znalazloby się miejsce u Ciebie? 

Nela1.JPG

Sunia Nela.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:
  Dnia 24.02.2019 o 11:59, mdk8 napisał:

 

Sama się nie podejmę ale jeżeli ktoś by do mnie dołączył to mogłabym spróbować. Tylko nie mam pomysłu gdzie go ewentualnie umieścić. 

Czy mdk8 pisała o tym drugim biedaczku? Jeśli tak to super. Będzie nas w takim razie trzy dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Czy mdk8 pisała o tym drugim biedaczku? Jeśli tak to super. Będzie nas w takim razie trzy dziewczyny :)

miałam na myśli tego rudego - chudzinkę . Jednak zrozumiałam ,że już się ktoś nim zajął. Trochę zrobił się tu bałagan i chaos . Trudno się połapać kto o którym psiaku pisał i jaką pomoc oferował. 

Zostaje jeszcze ten rudy z przygryzionym językiem Wie ktoś co się z nim dzieje ?

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Tola napisał:

OK. Tylko co Jaaga na to?

No, fajna. Taka calkiem malizna. Do tego kolorowa, ludziom się takie podobają. Jesli się nią zaopiekujecie, to szkoda jej zostawić.

Tolu, nie wstawiaj już zdjęć. Ta rudaska, która siatke chce przegryźć, żeby sie wydostać, też sliczna i taka zdesperowana :( 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mdk8 napisał:

miałam na myśli tego rudego - chudzinkę . Jednak zrozumiałam ,że już się ktoś nim zajął. Trochę zrobił się tu bałagan i chaos . Trudno się połapać kto o którym psiaku pisał i jaką pomoc oferował. 

Zostaje jeszcze ten rudy z przygryzionym językiem Wie ktoś co się z nim dzieje ?

Tak ten rudy ma już opiekunkę, a czy podjęłabyś się prowadzić watek wspólnie z agat21 dla tego drugiego niewidomego biedaka? On chyba nawet bardziej potrzebuje pomocy niż ten rudasek. W końcu co za różnica, ten rudy, czy ten bury :) Oba niewidome i oba potrzebują pomocy. 

Jeśli zechcesz, to ja też będę wspierać zbiórkę pieniędzy dla niego.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mdk8 napisał:

miałam na myśli tego rudego - chudzinkę . Jednak zrozumiałam ,że już się ktoś nim zajął. Trochę zrobił się tu bałagan i chaos . Trudno się połapać kto o którym psiaku pisał i jaką pomoc oferował. 

Zostaje jeszcze ten rudy z przygryzionym językiem Wie ktoś co się z nim dzieje ?

Rudego dziewczyny zgłosiły do weta  jako chorego, jest w lecznicy przy Zoo,  jest leczony, ale potem wraca do boksów ogólnych:(

Tragedia kolejnego psa:(

10 minut temu, Jaaga napisał:

No, fajna. Taka calkiem malizna. Do tego kolorowa, ludziom się takie podobają. Jesli się nią zaopiekujecie, to szkoda jej zostawić.

Tolu, nie wstawiaj już zdjęć. Ta rudaska, która siatke chce przegryźć, żeby sie wydostać, też sliczna i taka zdesperowana :( 

Tam wszystkie zdesperowane, tylko ona jeszcze ma siłę walczyć...

Ja dzisiaj chora wróciłam:(

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNKI KOCHANE,JEŻELI JUŻ WIADOMO KTÓRY PSIAK GDZIE JEDZIE I POD CZYJĄ BĘDZIE OPIEKĄ TO POZAKŁADAJCIE PROSZĘ IM WĄTKI! :) TO CO W TEJ CHWILI TU JEST TO JEDEN WIELKI CHAOS I TO NICZEMU NIE SŁUŻY,A SZCZEGÓLNIE TYM PSIAKOM,KTÓRE POTRZEBUJĄ NADAL DEKLARACJI FINANSOWYCH.ŁATWIEJ BĘDZIE SIĘ KOMUŚ ZADEKLAROWAĆ I ZDECYDOWAĆ,JAK BĘDĄ KONKRETNE WĄTKI I WYSZCZEGÓLNIONE NA NICH POTRZEBY.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mdk8 napisał:

miałam na myśli tego rudego - chudzinkę . Jednak zrozumiałam ,że już się ktoś nim zajął. Trochę zrobił się tu bałagan i chaos . Trudno się połapać kto o którym psiaku pisał i jaką pomoc oferował. 

Zostaje jeszcze ten rudy z przygryzionym językiem Wie ktoś co się z nim dzieje ?

Jak będzie wątek ślepaczka,  to ja postaram się pozbierać wszystkie deklaracje dla niego z tego wątku i ze staruszków

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tola napisał:

Rudego dziewczyny zgłosiły do weta  jako chorego, jest w lecznicy przy Zoo,  jest leczony, ale potem wraca do boksów ogólnych:(

Tragedia kolejnego psa:( 

Ten niewidomy rudasek, który miał jechać do Holandii wraca na boksy ogólne????

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Nie Elu, ten który na zdjęciu siedział chory ze ślinotokiem. Na razie jest oddzielony z powodu choroby.

Uffff już mi serce prawie do gardła poleciało.

Spadam na razie, bo mi się ciśnienie niebezpiecznie podniosło.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

Tak ten rudy ma już opiekunkę, a czy podjęłabyś się prowadzić watek wspólnie z agat21 dla tego drugiego niewidomego biedaka? On chyba nawet bardziej potrzebuje pomocy niż ten rudasek. W końcu co za różnica, ten rudy, czy ten bury :) Oba niewidome i oba potrzebują pomocy. 

Jeśli zechcesz, to ja też będę wspierać zbiórkę pieniędzy dla niego.

Mogę pomóc Agacie . Do końca tygodnia będę z doskoku na dogo bo w sobotę mam ślub syna i jeszcze trzeba parę rzeczy dopilnować. Po niedzieli będę już miała więcej czasu.

Myślałam o wydarzeniu na FB bo niestety dogo już finansowo ledwo zipie - nie damy rady utrzymać tyle psów.  No ale to w przyszłym tygodniu coś zadziałam .  

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosiłabym o założenie wątku buremu, starszemu ślepaczkowi, który miałby do nas przyjechać. On na razie prawie nie ma stałych deklaracji, a jest chyba w największej potrzebie, bo dla niego to kwestia przezycia. Tu jest już taki chaos, ze zaraz się w tym pogubimy wszyscy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

Uffff już mi serce prawie do gardła poleciało.

Spadam na razie, bo mi się ciśnienie niebezpiecznie podniosło.

Elu, nie tylko Tobie. Pomysl o moim meżu: najpierw rano mu powiedziałam, ze przyjedzie do nas sunia za Mimi. Potem dałam znac, ze jeszcze chyba ślepaczek. A na koniec, że jest dodatkowo trzecia malenka sunia. Teraz boi się ze mnąw ogóle rozmawiać ;)

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...